Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Double Eagle za złotówke

    • Offline
    • Oklaski: 1

    Double Eagle za złotówke 12 lat, 1 miesiąc temu #26458

    Uwielbiany przez wszystkich skarb mennicy polskiej ma ciekawą ofertę:

    www.skarbiecmennicy.pl/news/awrde1

    Replika nadroższej monety świata double eagle za złotówke, oczywiście pod warunkiem zakupów u nich w sklepie. Moneta nie wiem z czego, platerowana czystym złotem, więc wyglądac będzie ładnie a i tak wiadomo, że na orginał raczej nikt sobie nie pozwoli:)

    jak wiadomo sklep oferuje dziwne rzeczy, ale może znajdziecie coś dla siebie, żeby kupić monetkę...

    Osobiście znalazłem (monety nbp) banknoty kolekcjonerskie, a że chciałem skompletować wszystkie, to poprostu kupiłem jeden od nich + monetka. Ceny straszne nie są, raczej przeciętne. Są też srebrne 10zł z nbp no i masa numizmatów, miniatury obiegowych naszych obecnych i kilka replik (ale większość droga)

    pozdrawiam:)

    Można też zrobić miksa i kupić replika najdroższej monety świata i Polski:) (ale ta druga jest bita albo w złocie albo z srebrze i troszke kosztuje)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.14 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information