Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Który katalog w wersji książkowej jest wg Was naj

    • Offline
    • Oklaski: 1

    Który katalog w wersji książkowej jest wg Was naj 16 lat, 1 miesiąc temu #2720

    Nurtuje mnie takie pytanie jak w temacie.

    Jakie katalogi - oczywiście poza internetowymi i własnymi - najbardziej wam przypadły do gustu.

    Fischer, Parchimowicz, czy jakieś inne wydania?

    Jak ktoś może niech załączy jakieś przykładowe zdjęcia lub skany w celu lepszego rozeznania.
    Wiem, że każdy ma inne upodobania ale może uda się jakoś zdecydować w który warto zainwestować.
  • Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was naj 16 lat, 1 miesiąc temu #2739

    Opini pewnie będzie tyle ile jest katalogów, generalnie dwoma najbardziej sie liczącymi są Fisher i Parchimowicz. Ja sowjego czasu korzystałem z Parchimowicza.

    ....a jakby IKM wydał katalog w wersji papierowej to bylibyście zainteresowani????
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2747

    Widzę, że wysoko mierzycie. :) i bardzo dobrze. Osobiście kupiłbym taki katalog, ale jeśli cena nie byłaby zbyt wygórowana, a sam książeczka przybrała ciekawą formę tj. różnego rodzaju podkatalogi, może artykulik, co się opłaca kupować, itp.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2748

    a dlaczego mają wysoko nie mierzyć... wydanie katalogu to nie problem... większym problemem jest go sprzedać w dobrym nakładzie...

    jak coś to piszę się do pomocy w powstaniu katalogu :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2752

    Bardzo dobry pomysł. Sam byłbym zainteresowany takim katalogiem, a myślę że jeszcze co najmniej kilku użytkowników również.
    A potem to byle reklama \"szeptana\" zaczęła działać w światku numizmatycznym.....i nakład sprzedany ;)

    Tak swoją drogą to pytam o te katalogi bo ile można przed komputerem siedzieć. Oczka padną i co z tego że monet ładna kolekcja się zebrała jak tylko zmysłem dotyku będzie można je poczuć ;)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2762

    Wydanie katalogu IKT to świetny pomysl!!
    Jeśli cena nie byłaby zbyt wygórowana to skusiłbym się na taki katalog.
    I może jeszcze dolączyć monetę-żeton IKM?
    Wtedy zszedłby jak ciepłe bułeczki!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2767

    no to łączmy siły IKM z eNW ;) i wydajmy katalog... a może nawet serię katalogów...

    a moneta-żeton też super pomysł... na allegro widziałem u jednego sprzedającego money i mającego swój sklep z monetami że w Mennicy zamówił własne żetony... na allegro też te swoje sprzedawał

    a katalogi można wydać w dwóch wersjach (płatnych)... jako wersję drukowaną i jako pliki pdf... coraz więcej osób korzysta z epublikacji w pdf'ach... książka książką ale wersja elektroniczna też się przydaje<br><br>Edytowany przez: sderrek, w: 2008/04/16 11:37
  • Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2771

    Dzieki za wszelkie opinie, mamy w głowie mnóstwo pomysłów na pewną serię, jesli bedzie zainteresowanie to zrobimy i katalog.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2775

    A ten żeton mógłby wyglądać np. tak:

    tylko co mogłoby być na rewersie...
    Ma ktoś jakiś pomysł?<br><br>Edytowany przez: Eothain, w: 2008/04/16 12:10
    Załączniki:
  • Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2777

    Chyba byśmy sie nie wypłacili, gdybysmy mieli takowy zrobic, chociaż kto wie, mozę się zdecydujemy jak rozwiniemy skrzydła:).
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2778

    To tylko propozycja!

    Mówisz, że wybicie żetonów jest takie drogie?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2782

    Piotr_k84 napisał:
    Chyba byśmy sie nie wypłacili, gdybysmy mieli takowy zrobic, chociaż kto wie, mozę się zdecydujemy jak rozwiniemy skrzydła:).


    wzór ok ale przecież nie wydawalibyśmy srebrnych żetonów... na srebrne byśmy się nie wypłacili... ze \&quot;zwykłego\&quot; stopu gościu własne żetony wydane przez mennice sprzedawał za 3-10 zł

    mam znajomego w mennicy więc mogę się dowiedzieć ile by kosztowało wydanie własnych moneto-żetonów...

    przygotuję w ciągu 2-3 dni przykładowy wzór... jak Piotr się zgodzisz (i Bartek też) to połączmy siły i wydajmy go razem... tak jak i katalogi...
  • Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2785

    Koszt produkcji 1 sztuki to ok. 1,5 zł. musimy nad tym spokojnie pomyślec, najpierw musimy się ogarnąc z dotychczasowymi pomysłami, ale sprawe pozostawiam otwartą.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2798

    Potwierdzam. Pomysł bardzo dobry na pewno doczeka się realizacji - zarówno żeton jak i katalog.

    Piszcie na mój maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. kto by chciał uczestniczyć przy tworzeniu katalogu ,napisz:
    - w czym się specjalizujesz
    - jakie są Twoje osiągnięcia w numizmatyce i realizacji podobnych pomysłów
    - jaki byłby Twój udział
    - ile byłbyś w stanie zainwestować
    - ile byś chciał na katalogu zarobić.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2801

    Podanie ;P zostało w nocy wysłane :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2803

    dzięki, dostałem, dziś Ci odpowiem :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2840

    A na jakich konkretnie monetach mialby sie ten katalog koncentrowac ? cos w stylu Fischera, ze tylko polskie XX i XIX wiek, czy jakies inne... ?
  • Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2842

    Trzeba jeszcze przemyslec, wszystkie za i przeciw. ZObaczymy na ile będziemy mieli materiałów, bo ne ma tez sensu porywac sie z motyką na słońce. MUsimy mierzyc siły na zamiary.

    Zdjęc tez nie można brac z innych katalogów bo posądza o plagiat, wię tzreba będzie się posiłkowac swoimi blaszkami:)<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/04/17 23:25
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat, 1 miesiąc temu #2847

    wszystko do uzgodnienia... jak będzie zainteresowanie to pomyślimy o serii katalogów... nie tylko polskich monet
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Który katalog w wersji książkowej jest wg Was 16 lat temu #3225

    i jak idą prace nad katalogiem?
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.39 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information