Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Niezwykły przypadek doktora Miłka.......

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Niezwykły przypadek doktora Miłka....... 10 lat, 5 miesięcy temu #28737

    Witam wszystkich

    Chciałbym się podzielić z Wami moim doświadczeniem ze.......slabem firmy PCG.
    Kilka dni temu kupiłem kilka obiegówek PRL MS69 ( nie dla faktu że MS69....;)....) ale pewnie około 67-68.
    Jedna moneta to nawet MS70, tutaj link do aukcji
    allegro.pl/200-zl-xxx-lat-prl-mapka-1974...-70-i3708117394.html
    Moneta niestety wyglądała mi na max MS67 jak na nich, no może MS68.
    Poprosiłem o weryfikację, w ich bazie jest MS68............, poprosiłem o sposób rozwiązania zaistniałej sytuacji, bo przecież to oni powinni być zainteresowani "zatuszowaniem" tej sytuacji. Na następny dzień dostałem odpowiedź, że PAN X oddał do gradingu 50 sztuk mapek i być może (!!!!) została omyłkowo podmieniona (!!!!) karteczka. I tutaj - uwaga - mam monetę odesłać do PANA X ( dlaczego nie do nich, bo jeżeli pomyłkowo podmienili karteczkę, to oni chyba powinni ją zmienić na właściwą i odesłać do swojego klienta).
    Napisałem do PANA X, czy ktoś z nim się kontaktował, ale nie otrzymałem do tej pory odpowiedzi, a w szczególności co do zwrotów kosztów za wysyłkę do niego ( mieszkam za granicą i nie jest to 5 złotych ).
    Co o tym myślicie, czy kiedykolwiek spotkaliście się ze sfabrykowanym slabem (!!!!!!).
    Czy może lepiej wysłać ofertę zakupu do.....GCN ;) ??????
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Niezwykły przypadek doktora Miłka....... 10 lat, 5 miesięcy temu #28740

    polski grading to farsa o czym wielokrotnie pisalismy na forum i nie ma sie co powtarzac.
    chcesz miec karteczki zgodne z tym co jest w slabie kupuj trumny pcgs, ngc, anacs, to tyle albo az tyle w tym temacie.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Niezwykły przypadek doktora Miłka....... 10 lat, 5 miesięcy temu #28742

    Od kiedy zacząłem kolekcjonować, kolekcjonuje bieżące monety RP bezpośrednio z abonamentu.
    Monety sprzed tego czasu ( PRL ), kupuję w slabach ze względu na fakt, że mieszkam za granicą i niestety, wielokrotnie kupując kapsel menniczy, znajdowałem w środku sczochraną monetę w wytartym wręcz kapslu od przesyłania w te i we wte ( a menniczość monety zostawiała wiele do życzenia ).
    Slabów nie kupuję dla noty na nim napisanej, a kieruję się raczej wyglądem monety w nim zapakowanej ( nie jestem i nie próbuję nawet się porównać do eksperta), ale można kupić nawet w slabie PCG czy GCN monety całkiem niezłe wyglądające.....oczywiście nie kierując się opisem na slabie ;)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Niezwykły przypadek doktora Miłka....... 10 lat, 5 miesięcy temu #28745

    mozna kupowac mennicze monety nie zamkniete w zadnej trumnie :)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information