Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Monety II RP

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety II RP 10 lat, 5 miesięcy temu #28749

    Witam wszystkich, jedno małe pytanie dot. II RP.
    W związku z prawie ukończonym PRL, następna na moim celowniku jest II RP.
    Planuje złożyć jakąś sensowną kolekcje " pod płaszczykiem" PCGS ( ....tak ambitnie ).
    Nigdy nie miałem do czynienia z tym okresem i stąd pytanie do osób w temacie - bo mierzę trochę wyżej niż AU - w jakiej ocenie, w realu kolekcja nabiera już jako takiego wyglądu ????
    II RP cholernie mi się podoba, stąd chciałbym złożyć coś naprawdę ładnego, ale oczywiście z motyką na słońce się porywał nie będę ( mam na myśli nieosiągalne dla większości z nas unikalne stany zachowania ).
    Więc jeżeli II RP, to w okolicach jakich stanów zachowania ??????? Dodam tylko, że II RP chciałbym potraktować również jako inwestycję.......( tak, wiem, prawdziwa numizmatyka to nie inwestycja, ale kto z nas nie chciałby, żeby jego kolekcja zyskiwała z czasem na wartości ) ????
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Monety II RP 10 lat, 5 miesięcy temu #28750

    Srebro w AU58 z PCGS wyglada bardzo przyzwoicie a stosunek ceny do stanu zachowania jest bardzo korzystny - moim zdaniem.

    Monety groszowe rowniez niklowki nie sa az tak drogie wiec chyba lepiej szukac tylko tych w MS jesli koniecznie maja to byc monety w slabach ;)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.13 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information