Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kontakt do internetowego sklepu numizmatycznego

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Kontakt do internetowego sklepu numizmatycznego 9 lat, 11 miesięcy temu #29087

    Mam taki problem: wszedłem przez googla na podstronę sklepu numizmaty.net.pl. Złożyłem zamówienie zapłaciłem i dopiero po wszystkim, po załadowaniu strony głównej znalazłem informację: "ZE WZGLĘDU NA ZMIANĘ WŁAŚCICIELA INFORMUJEMY ŻE DO ODWOŁANIA ZAWARTOŚĆ PODSTRON SKLEPU NUMIZMATY.NET.PL TRAKTOWAĆ NALEŻY WYŁĄCZNIE JAKO TREŚCI INFORMACYJNE.PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.
    ZAPRASZAMY NA NOWE OTWARCIE O KTÓREGO TERMINIE POINFORMUJEMY NA STRONIE GŁÓWNEJ SKLEPU."
    Czy ma może ktoś jakiś kontakt telefoniczny do tej firmy. Na ich stronie jest podany jedynie adres email.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp: Kontakt do internetowego sklepu numizmatycznego 9 lat, 11 miesięcy temu #29088

    zostaje tylko telefon do banku może przelew jeszcze od nich nie wyszedł.
    • gumer
    • gumer

    Odp: Kontakt do internetowego sklepu numizmatycznego 9 lat, 11 miesięcy temu #29152

    Dwa lata temu podawali na stronie poniższe dane:

    Adresy:
    Pawilon Handlowy H1
    ul. Sikorskiego 31
    66-470 Kostrzyn N/Odrą

    Numery telefonów:
    501-035-380
    501-035-355
    Fax +48 (095) 7204674

    Numer rachunku bankowego na wpłaty:
    PKO.SA PL 92124035491111001016535494
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information