Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Katalog(i) Monet IKM & KMB

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Katalog(i) Monet IKM & KMB 16 lat temu #3674

    Jak już wiecie planujemy wydać własny katalog... jak będzie zainteresowanie to w planach jest wydanie serii katalogów... szczegółów na razie nie podamy bo jeszcze za wcześnie na to...

    Jako, że katalogi mają być między innymi dla Was kolekcjonerzy i użytkownicy IKM jesteśmy ciekaw Waszych propozycji i sugestii... W związku z tym prosimy o odpowiedzi na kilka pytań, Wasze propozycje i sugestie... każda propozycja zostanie rozpatrzona i poddana naszej dyskusji...

    1) Czy chcielibyście by katalog miał twardą czy miękką okładkę?

    2) Wolibyście katalog czarno-biały czy kolorowy (chodzi o grafikę i zdjęcia wewnątrz katalogu)?

    3) Czy wolicie katalogi wielkości książkowej czy może przenośnie wielkości tzw. kieszonkowej - inaczej format duży, średni, mały?

    4) Czy ktokolwiek kupiłby nasz katalog(i) ;)?


    Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Katalog(i) Monet IKM & KMB 16 lat temu #3679

    Ja dodam pytania od siebie:

    1. Druk kolorowego katalogu jest bardzo drogi - czy bardzo by Wam przeszkadzało jakby katalog był czarno- biały?

    2. Za ile kupiłbyś taki katalog? - jaka jest akceptowalna cena? Wiadomo cena = jakość merytoryczna
  • Odp:Katalog(i) Monet IKM & KMB 16 lat temu #3681

    NO to ja jeszcze jedno pytanie od siebie:

    1). Czy wolicie katalog w formie tradycyjnej tzn takie jak dotychczas (PArchimowicz, Fischer) statyczne, czy moze nazwijmy to nowatorskie z dodatkami.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Katalog(i) Monet IKM & KMB 16 lat temu #3723

    sderrek napisał:

    1) Czy chcielibyście by katalog miał twardą czy miękką okładkę?

    miękka by chyba wystarczyła
    sderrek napisał:

    2) Wolibyście katalog czarno-biały czy kolorowy (chodzi o grafikę i zdjęcia wewnątrz katalogu)?

    czarno biały wby w zupełności wysarczył
    sderrek napisał:

    3) Czy wolicie katalogi wielkości książkowej czy może przenośnie wielkości tzw. kieszonkowej - inaczej format duży, średni, mały?

    kieszonkowy, mały bylby chyba lepszy, poręczniejszy
    sderrek napisał:

    4) Czy ktokolwiek kupiłby nasz katalog(i) ;)?

    to zależy od ceny a ta od zawartości :) Czyba w granicach 25 zł zmieściłby się i to byłaby rozsądna cena
    [/quote]
    Piotr_k84 napisał:

    1). Czy wolicie katalog w formie tradycyjnej tzn takie jak dotychczas (PArchimowicz, Fischer) statyczne, czy moze nazwijmy to nowatorskie z dodatkami.

    zalęzy co rozumiesz pod tymi dodatkami. jeśli były by to wykresy cen itp. t czemu nie?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Katalog(i) Monet IKM & KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3770

    Zeby nie zwiekszac kosztow katalow miekkiej oprawie jak najbardziej wystarczy.

    Jesli chodzi o kolor to fajnie by bylo kolorowy, ale wiadomo to sie wiarze z podwojeniem kosztow wiec czarno-bialym sie jak najbardziej zadowolimy.

    Osobiscie bym wolal w formie ksiazkowej, gdyz bedzie bardziej czytelny. W podrecznym bedzie za duzo wertowania stron :)

    Jesli chodzi o kupno to pisze sie jako pierwszy :) cena mysle, ze nawet do 50 zl by mogla byc max.

    Dodatki w katalogu mile widziane :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Katalog(i) Monet IKM & KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3781

    chcial bym aby byl w twardej ikladce i w formie kieszonkowej ja bym kupil byle by nie byl za drogi!!!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Katalog(i) Monet IKM & KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3782

    chcial bym aby byl w twardej ikladce i w formie kieszonkowej ja bym kupil byle by nie byl za drogi!!!
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Katalog(i) Monet IKM & KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3868

    A ja mam takie pytanie. Czy tylko 3 osoby kupiłby ten katalog? Czy 5597 użytkownikom ten katalog i jego wydanie \&quot;wisi\&quot;? Ta publikacja ma być dla wszystkich, a nie dla kilku osób.<br><br>Edytowany przez: Eothain, w: 2008/05/17 23:05
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3869

    Ja też bym mógł kupic oby by nie byłjednak za drogi
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3871

    Eothain napisał:
    A ja mam takie pytanie. Czy tylko 3 osoby kupiłby ten katalog? Czy 6597 użytkownikom ten katalog i jego wydanie \&quot;wisi\&quot;? Ta publikacja ma być dla wszystkich, a nie dla kilku osób.


    Mysle, ze jak sie ukaze katalog to bedzie o wiele wieksze zainteresowania. Kazdy bedzie ciekaw jak to wyszlo i z pewnoscia sporo ludzi go kupi, co nie zmnienia faktu, ze tylko nieliczni sie wypowiadaja w tej sprawie.
    Tak jak wspomniales to nie ma byc katalog dla kilku osob, tak wiec wypowiedzenie sie co do formy katalogu jest jak najbardziej na miejscu i powinno spotkac sie to z wiekszym zainteresowaniem.

    Tak wiec prosze w imieniu tworcow katalogu o wypowiadanie sie na temat formy w jakiej ma on byc wydany. Warto odpowiedziec na te kilk apostawionych pytan, aby potem kazdy byl zadowolony :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3875

    1. miękka
    2.czarno biały wystarcza ale jakiś niewielki objętościowo dodatek kolorowy mógłby sie znaleźć np. z jakimiś monetkami których obrazek bez kolorów piękna nie odda.
    3. format : myślę że troszkę mniejszy od zwykłego zeszytu A5 w zupełności wystarczy. Choć po jakimś czasie jak katalog zrobi rynkowy sukces to czemu nie pokusić się o jakiś tematyczny Atlasik monet ... :)ale to już inna bajka.
    4. kto kupi ? ... np.: ja osobiście:)
    5. co do nowatorskich dodatków to zależy od ich rodzaju ale tak z drugiej strony jeżeli będzie to katalog podobny do już istniejących to wydaje mi sie że będzie ciężko ze zbytem. ludzie to istoty które sie przyzwyczajają i ciężko to zmienić więc jak będą mieli wybór miedzy podobnymi katalogami to wybiorą ten który już kiedyś mieli. Tak mi sie wydaje przynajmniej. ale to moje zdanie tylko i wyłącznie :)
    6. co do ceny to myślę że 30 zł byłoby ok. oczywiście zależy od dodatków. jak ktoś już wcześniej w innym wątku proponował jakiś taki dukacik od IKM jako prezent byłby bardzo fajny .
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3876

    lewyfan napisał:
    6. co do ceny to myślę że 30 zł byłoby ok. oczywiście zależy od dodatków. jak ktoś już wcześniej w innym wątku proponował jakiś taki dukacik od IKM jako prezent byłby bardzo fajny .

    tak, to ja proponowalem! też myślę, że to taki niespotykany bajer do katalogu. mogloby się to sprzedać!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3878

    to fakt, maly drobiazg z pewnoscia sprawilby, iz zainteresowanie byloby wieksze. Pozostaje pytanie, co to mialoby byc i czy daloby sie zalatwic taka ilosc ile by powstalo katalogow.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3879

    chyba katalogu mie będziemy wydawać w milionowych nakładach? Jakieś 20 tyś to chyba i tak trochę za dużo będzie. Ale ja nic nie wiem! to są tylko moje spekulacje i żeby później nie bylo na mnie... :D
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3881

    W milionach to z pewnoscie nie :) ale chyba i 20 tys to jest za duzo. Jest to dosc niepewno iwestycja, tak wiec na poczatku wyprodukowalbym kilka tys egzemplarzy. Jak by sie sprzedalo ladnie to w pozniejszych edycjach mozna zwiekszac naklady.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3882

    Pewnie, że to kilka tysięcy będzie...
    Z tymi milionami to taki żart...
    Ale pierwsze wydanie katalogu o najniższym pewnie nakladzie to jset coś...
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3885

    katalog wydamy pewnie w max 1000 sztuk ale nie będziemy dzieki temu zarabać :)

    nie będzie reklamy typu - kup nasz katalog, najniższy nakład tylko 1000 sztuk :D

    Nie wiadomo jak się katalog przyjmie i czy się sprzeda.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3886

    bartek napisał:
    katalog wydamy pewnie w max 1000 sztuk ale nie będziemy dzieki temu zarabać :)

    nie będzie reklamy typu - kup nasz katalog, najniższy nakład tylko 1000 sztuk :D

    Nie wiadomo jak się katalog przyjmie i czy się sprzeda.


    Jak na poczatek to niezle sie zapowiada.
    Kiedy jest przewidywany termin wydania? Nie chodzi mi o konkretna date, ale chociaz okres w miesiacach.
  • Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3887

    Po wakacjach, pracujmey nad ustalaniem i dogrywaniem szczegółów. Także każda wasza uwaga i sugestia jest na wage złota.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Katalog(i) Monet IKM &amp; KMB 15 lat, 12 miesięcy temu #3911

    No to ja także się wypowiem. Najlepiej dla mnie by było gdyby katalog miał miekką okładkę, może być czarno-biały, a co do formatu to myśle że nie większy od zwykłaego zeszytu (czyli A5 lub mniejsze). Ja osobiście zakupilbym taki katalog.

    Myśle że warto by w nim umieścić gdzie i kiedy odbywają się giełdy numizmatyczne itp. Bardzo przydatne gdy się wyjeżdża na wakacje i okazuje się że jest możliwośc odwiedzenia takiej imprezy :D
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.47 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information