Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Okręty i żaglowce

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #3949

    Witam.
    Okręty (pociągi i samoloty - ale ta działka juz jest na forum)to kolejny dział w moim życiu numizmatycznym którym chciałbym się zająć na większą skalę. Interesują mnie przede wszystkim sreberka z całego świata. Obecnie na moim celowniku jest bułgarska moneta z 1992, Ag 0,925 Statek Radziecki.
  • Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #3950

    Rosja (wcześnie ZSRR) wydała kilka fajnych blaszek z okrętmi, jak znajdę to podam CI namiary.

    ps. na allegro zreszta jest bogaty dział numizmatyczny marynistyka.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #3953

    ze statkami to oczywiście 2 zł i 5 zł II RP, obiegówki Grecji i teraźniejsze euro centy też są ze statkami.
    a za PRl'u to Byla monetka z Darem Młodzeży
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #3957

    nie są srebrne ale ja polecam:



    tylko nie na allegro bo tam zawyżone ceny mają
  • Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #4001

    allegro.pl/11744_marynistyka.html?order=t&view=gtext

    trochę ich można kupic na allegro. Balba zwróc uwagę na jendą z aukcji gdzie jest zestawik 31 sztuk obiegówek ze statkami.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #4038

    jeżeli interesują Cie także obiegówki to polecam wspomnianą aukcję... mam część tych obiegówek i są fajne...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #4063

    W tej chwili biorę udział w trzech aukcjach. Jutro powiem wam co kupiłem bo jedna z aukcji się kończy.
  • Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #4159

    i jak wygrałeś aukcje???
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #4193

    Wygrałem aukcje. Nie była emocjonująca bo jako jedyny brałem w niej udział. Moneta o której mowa to 20lewa Bułgaria - 100lecie kolei. Szczerze to nic nie wiem na temat tej monety ale znajduję się w tematyce moich zainteresowań i musiałem ją mieć. Jutro kończy się następna aukcja i tu już jest większa konkutencja. O kolejnym zwiycięstwie lub porażce jutro. Jeśli ktoś posiada informację o Bułgarskich monetach od 1980 roku o tematyce Żaglowce dajcie znać.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #4267

    Dzisiaj się nie udało. Na moim celowniku była koreanska moneta srebrna z 2007 roku o nominale 10 won(czyli 0,02zł). Jak dla mnie przeceniona. Poszła za 56zł. Moneta przedstawiała żaglowce na tle wieżowców. Może innym razem.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #4440

    sderrek a gdzie mogę dostać te okręciki w lepszej cenie? Jestem zainteresowany.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Okręty i żaglowce 15 lat, 11 miesięcy temu #4515

    w emonety, które jest reklamowane na IKM, zestaw 4 tych statków 129 zł... na allegro jakiś czas temu widziałem od 200 zł lub na sztuki za 50-60 zł za 1 sztukę
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information