Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wystawy, giełdy i targi

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #4051

    Piotr_k84 napisał:
    MYśle, ze POznań też się pojawi moze ejszcze ni ma dogranego temirnu. MOżna napisac i zapytac.


    No wlasnie nie wiem, jak juz sa terminy na grudzien ustalone to watpie, zeby jeszcze Poznan gdzie wklepali :/
  • Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #4052

    w sumei tak, brakuje 4 oddziałów, Poznań, Zielona Góra, Gdańsk i.......<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/05/21 00:37
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #4059

    Piotr_k84 napisał:
    NO i dizęki riko_2 wiemy co się działo w Krakowie w NBP, dzieki.

    A tu kolejne namiary.

    Zamek Królewski w Warszawie, stała wystawa numizmatyczna. Z opisu wynika, ze naprawdę warto się tam wybrac, wiele ciekawych numizmatów w tym próby IIRP.

    www.zamek-krolewski.com.pl/?page=1085


    idziemy kiedyś razem?
  • Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #4060

    NO ja bardzo chętnie bym się wybrał. Ale na najbliższy czas to giełde i monetarium mamy nie zaomnij:).
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #4075

    Napisalem maila do oddzialu NBP w Poznaniu z zapytanie o te dni otwarte czy jest szansa, ze w P-n bedzie jakas wystawa. Zobaczymy co odpisza i czy wogole odpisza. Jak dostane wiadomosc to wkleje na forym.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #4076

    ja u mnie na gieldzie w walbrzychu jest pare stoisk ale sobie cenia wiec trzeba sie targowac
  • Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #4148

    Bobi68 napisał:

    \&quot;Jeżeli jest ktoś zainteresowany; w drugą niedzielę każdego miesiąca (najbliższa 11.maja) w III LO w Rzeszowie organizowana jest giełda kolekcjonerska. Na ogół sporo monet do wyboru. Giełda trwa od 7.00 do 12.00, wstęp - 2 zł. Wybieram się na najbliższą. Opiszę wrażenia.\&quot;
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #4197

    zawor85-jak długo \&quot;siedzisz\&quot; w monetach?...
    drzwi otwarte były niedawno przecież. Co roku są organizowane...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #4227

    golden napisał:
    zawor85-jak długo \&quot;siedzisz\&quot; w monetach?...
    drzwi otwarte były niedawno przecież. Co roku są organizowane...


    no tak byly organizowane bodajże w pazdzierniku 2007 a w tym roku niema. wiec jak sa co roku to dlaczego w 2008 nie ma planow dla poznania?
    Jesli chodzi od kiedy zbieram na powaznie zbieram monety i sie interesuje nimi to od 2006r, fakt nie mam za duzo doswiadczenia :P<br><br>Edytowany przez: zawor85, w: 2008/05/23 20:20
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #4230

    zawor85 napisał:
    golden napisał:
    zawor85-jak długo \&quot;siedzisz\&quot; w monetach?...
    drzwi otwarte były niedawno przecież. Co roku są organizowane...


    no tak byly organizowane bodajże w pazdzierniku 2007 a w tym roku niema. wiec jak sa co roku to dlaczego w 2008 nie ma planow dla poznania?
    Jesli chodzi od kiedy zbieram na powaznie zbieram monety i sie interesuje nimi to od 2006r, fakt nie mam za duzo doswiadczenia :P&lt;br&gt;&lt;br&gt;Edytowany przez: zawor85, w: 2008/05/23 20:20


    Ok;)
    Dla mnie drzwi są nie potrzebne. Pamiętacie jednak, że w dni powszednie przewijają się tam tłumy dzieciaków-szkoły dostają od NBP zaproszenia i w ten sposób dzieci dowiedzą się czegoś nowego.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #5012

    Dzisiaj dostalem odpowiedz w zwiazku z Dniami otwartymi w poznaniu:


    Dzień dobry,
    w związku z Pana zapytaniem o Dni otwarte NBP w Poznaniu uprzejmie wyjaśniam, że z powodu realizowanej modernizacji pomieszczeń przynależnych, sala operacyjna Oddziału do końca roku kalendarzowego nie będzie mogła być wykorzystana jako powierzchnia wystawiennicza udostępniana szerokiemu gronu osób, tak jak to ma miejsce przy okazji Dni otwartych. Dotychczasowe edycje poznańskich Dni otwartych cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego jest nam niezmiernie przykro, że nie możemy zrealizować tego przedsięwzięcia w roku bieżącym. Prosimy bardzo o kontakt w tej sprawie pod koniec 2008 lub na początku 2009 r.
    Z poważaniem

    Izabela Pietrzak



    Tak wiec pewnie by byly tylko remoncik maja :/
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #5013

    Co do remontu to się zgadza, aktualnie w głównej stoi rusztowanie;)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #5024

    Widać, że dawno w nbp nie byłem...
    A już w ten weekend zaczyna się Jarmark Świętojański!
    miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,4205129.html?skad=rss
    Zapraszamy do Poznania! ;)
  • Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #5029

    Źle pzreczytałem i zrozumiałem, ze jarmark otwiera nie zespół Radio Malanga, tylko zespół radia Maryja. To by była checa:)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 11 miesięcy temu #5030

    wtedy napewno bym poszedł, a tak to się zastanawiam ;p
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 10 miesięcy temu #5199

    Mendzio - ja też się ostatnio w Wałbrzychu zaopatruję i przyznam że sprzedawcy są skłonni do upustów bo mało klientów mają, zwykle rynek pusty widziałem.
  • Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 10 miesięcy temu #5210

    Ja u takiego pana w Opolu ( na takim rynku) I na różnych giełdach n.p w Świdnicy(co miesiąc w pierwszą niedziele miesiąca) Jak ktoś nie był to polecam.
    Noi W Nbp oraz Numizmatycznych sklepach(żadko bo jest drożej) Albo jak można Dodać internet to na Allegro.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 10 miesięcy temu #5222

    A na Świętojańskim mało wiary handlującej ok. 8/9 straganów z bardzo wysokimi cenami. Można bylo pójść, żeby popatrzeć na 2 zł z Zygmuntem II i to wszystko.
  • Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 9 miesięcy temu #6020

    A oto gabinet numizmatyczny w Muzeum Narodowym w POznaniu.
    www.mnp.art.pl/galerie/numizmaty/index.html
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Wystawy, giełdy i targi 15 lat, 9 miesięcy temu #6293

    Trza by sie przejś i zobaczyć na żywo. Może jakiś artykulik później trzasnąć...
    Ale jakoś tak za daleko mam...:P

    A tak wogle to NBP podał taki komunikat o soim gabinecie:

    \&quot;UWAGA!
    Uprzejmie informujemy, że z powodu zmiany ekspozycji Wystawa numizmatyczna NBP będzie nieczynna w dniach 28 lipca - 12 września br.\&quot;

    Idealnie na wakacje zamknąć, jak najwięcej ludzi jest..
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.29 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information