Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ciekawa tematyka zbieranych monet

  • Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat, 2 miesięcy temu #918

    czyli to jest coś w rodzaju naszych monet lokalnych, tylko te czeskie prędzej bym nazwał zetonem niż monetą<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/02/06 18:12
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat, 2 miesięcy temu #927

    żeton to raczej nie jest bo moneta jest wielkości naszej monety 20-złotowej. Monetę można nabyć lokalnie daną monetę w danym zamku ale wybijana jest dla zamków przez jedną firmę. Jeśli dana moneta została wybita a w tym zamku jej nie mają w sprzedaży to można wysłać bilet wstępu i swoje foto na tle zamku + pieniądze do firmy która je wybija - przyślą do domu pocztą.
  • Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat, 2 miesięcy temu #933

    to nie kwestia wielkości. MOneta można nazwac jak posiada nominał i ewentualnie godło. Ale nominał to podstawa
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat, 2 miesięcy temu #934

    To już prędzej medal a nie żeton.
  • Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat, 1 miesiąc temu #1915

    Odgrzebałem temat:).
    Tematyka to nie jest ale kategoria: dukaty lokalne - ciekawe ile miast wyda je w tym roku.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat, 1 miesiąc temu #2156

    Witam
    W maju wybieram się zwiedzić kolejny zamek w Czechach i nabyć tam także kolejną monetę jeśli jest ktoś zainteresowany piszcie - mogę kupić więcej.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat temu #2386

    dzesio4 - to ja jestem chętny
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat temu #2399

    kup nam kup - napisz gdzie wpłacić pieniążki :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat temu #2464

    Jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie kupię więcej.
    Cena 1 monety to koło 10-12 zł po przeliczeniu na złotówki. Cena nie wszędzie jest taka sama gdyż przy zamkach są różne stoiska z pamiątkami i w zależności jaką kto ma marżę taka cena. Mogę od razu po przywiezieniu jeśli kogoś interesuje zawieść monetę do Gradingu cena + 29zł.
    Zdecydowanych proszę o e-maila na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    Proszę napisać ile sztuk mam kupić z danego zamku. Dla bezpieczeństwa wystawię aukcję na allegro na wpłaconą zaliczkę. Jadę na 90% w dwa długie weekendy czyli 1-4 i 22-25 maja. Wysyłka po tym terminie w gradingu jakiś miesiąc dłużej. Ostatnio na allegro sprzedałem taką monetkę za 46zł. więc stracić się nie straci a pamiątka fajna i inna niż wszystkie oraz niewiele osób w kraju ją ma: www.allegro.pl/item308721662_zamek_karlstein_grading_pr67.html
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat temu #3133

    Wystawiłem kilka podwójnych zamków Czeskich jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem serdecznie zapraszam na allegro nick \&quot;meblgreg\&quot;
    www.allegro.pl/item356374013_zamek_konopiste_grading_pr64.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat temu #3137

    Ja byłem w malborku i mam monete z malborka bez nominału taki rycerz je wybijał
  • Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat temu #3138

    Żatony znaczy się.:) W Sandomeirzu w moim rodzinnym miescie jubiler bije fajne blaszki, jak teraz będę to zrobię zdjecie
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat temu #3163

    Piotr... na wyjeździe przedślubnym byłem w Sandomierzu i okolicach :)... 3 lata temu... byliśmy u jednego jubilera, u którego samemu można było wybić kilka monet :)... fajna pamiątka :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat temu #3174

    to tak jak ja ale w ksiązu fajna
  • Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 16 lat temu #3175

    sderrek napisał:
    Piotr... na wyjeździe przedślubnym byłem w Sandomierzu i okolicach :)... 3 lata temu... byliśmy u jednego jubilera, u którego samemu można było wybić kilka monet :)... fajna pamiątka :)


    Mówisz zapewne o Panu Krzesimowskim.:)Jest też drugi, Cezary Łutowicz - jego wyroby z krzemienia pasiatego nosi Victoria Beckham:):)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 15 lat, 12 miesięcy temu #3187

    MirM napisał:
    Ja byłem w malborku i mam monete z malborka bez nominału taki rycerz je wybijał


    Po pierwsze te czeskie zamki nie wybija jakiś rycerz na pieńku przed zamkiem tylko jedna firma je wybija dla wszystkich zamków - coś w rodzaju jak nasza mennica.
    Po drugi nie są one wielkości żetonu tylko wielkość podobna do naszych srebrnych 20złotowych monet.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 15 lat, 12 miesięcy temu #3201

    A mozna wiedziec w czym trzymacie swoje monety z innych krajów? Bo jak wiadomo kazde panstwo ma innš wielkoœć,a przyznam sie (bez bicia xD) ze mam duzo monet zaagranicznych i nie wiem jak je wszystkie trzymac...

    Z góry dzieki .
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 15 lat, 12 miesięcy temu #3206

    Najlepiej w kapslach bo prawie do każdej średnicy monety można dobrać kapsel.
  • Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 15 lat, 11 miesięcy temu #3654

    A zbiera ktoś z was monety tylko ze zwierzętami albo roślinami???
    Zwierzaki są dośc popularne, a na kolekcjonerkich i obiegówkach często występują.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Ciekawa tematyka zbieranych monet 15 lat, 11 miesięcy temu #3659

    ja zbieram zwierzaczki na różnych monetach... poza tym różne inne \&quot;własne\&quot; serie zbieram...

    dokładniejsze informacje zamieszczę w artykule
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.32 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information