Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kolekcja.....

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Kolekcja..... 16 lat, 3 miesięcy temu #623

    Cześć!

    Chce zacząć zbierać jakąś kolekcje gdyż mam kilkanaście dość wartościowych monet (200-400zł) tylko, że nie maja one powiazania. Chciałbym się poradzić jaką mogę zacząć zbierać kolekcję (ok. 20) monet, żeby nie wydać majątku i żeby ich wartość choć o kilkadziesiąt złottych rocznie rosła??????? Dziex....

    Ps. nie mam zamiaru szybko sprzedawać kolekcji...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kolekcja..... 16 lat, 3 miesięcy temu #625

    Nie da rady chyba żeby nie wydać majątku a zarabiać kilkadziesiąt złotych rocznie. Gdyby tak można było to wszyscy by w to inwestowali. Jak narazie to wydaje mi się że niezłe pieniądze można zarobić na Polskich okolicnościowych srebrach (10 i 20 złotych) tylko że trochę to kosztuje. Na tanich monetach nie zarobisz dużej kasy. To jest jak giełda - mało inwestujesz mało zarabiasz, zainwestujesz wiecej to i wiecej możesz dostać :D
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kolekcja..... 16 lat, 3 miesięcy temu #626

    a co ty zbierasz czy inwestujesz?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kolekcja..... 16 lat, 3 miesięcy temu #630

    Zbieram ale pojedyncze sprzedaje... wlasnie mam zamiar wyprzedac kilka pojedynczych i zebrac kolekcję...........
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kolekcja..... 16 lat, 3 miesięcy temu #631

    dobra postaram sie za jakimis rozejrzec 10 i 20 zł srebrne tylko czy ich wartość nie spadnie gdy przyjmiemy euro<br><br>Edytowany przez: hubcio10, w: 2008/01/22 18:52
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kolekcja..... 16 lat, 3 miesięcy temu #635

    hubcio10 tego czy ichwartość nie spadnienikt nie wie. Numizmatyka jest strasznie nieprzewidywalna. Ale poczytaj sobie ten artykół:
    www.katalogmonet.pl/monety_euro_przyszlo...iej_numizmatyki.html
    bardzo dobrze napisany lecz czy wszystko sie sprawdzi dowiemy się dopiero po wejściu Polski do strefy Euro
  • Odp:Kolekcja..... 16 lat, 3 miesięcy temu #644

    Zanim wejdzie euro jeszcze trochę czasu minie, więc do tego czasu smialo można poobracac sreberkami:)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Kolekcja..... 16 lat, 3 miesięcy temu #658

    Dokładnie tak :)

    A dodatkowo mam nadzieję, ze moje przewidywania się nie sprawdzą ani trochę bo nie mam zamiaru sprzedawać moich monet
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information