Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Mam problem. Pomóżcie..

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Mam problem. Pomóżcie.. 15 lat, 7 miesięcy temu #7287

    Kilka dni temu wygrałem aukcje, pewną monetę III RP srebrną. W opisie było ze jej stan jest menniczy. Jednak gdy odebrałem monetę na poczcie okazało się że ma 2 ryski, widziane już z 20 cm. Poradźcie proszę co mam zrobić. Czy domagać się zwrotu pieniędzy, czy wymiany monety? A może to moja wina bo nie zapytałem się wcześniej o stan tej monety, tylko zasugerowałem się opisem na aukcji? Proszę o pomoc.

    Z góry dziękuję Marcin.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Mam problem. Pomóżcie.. 15 lat, 7 miesięcy temu #7288

    Ponadto proszę, podajcie mi definicję stanu menniczego... Bo mi się wydaje ze stan menniczy tzn że moneta nigdy nie była wyjmowana i dotykana, zgadza się?<br><br>Edytowany przez: figlar007, w: 2008/09/26 10:45
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Mam problem. Pomóżcie.. 15 lat, 7 miesięcy temu #7297

    jeśli ma ryski to nie jest mennica - skontaktuj się ze sprzedawca i reklamuj towar.

    podaj numer aukcji allegro.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Mam problem. Pomóżcie.. 15 lat, 7 miesięcy temu #7300

    Dobra, nie będę gościowi robił anty reklamy, juz się z nim ugadałem i odda pieniądze, co nie znaczy że nie przyciął w h... z tym opisem na aukcji.

    Dzięki za poradę.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Mam problem. Pomóżcie.. 15 lat, 7 miesięcy temu #7354

    Koleś delikatnie mówiąc znów leci w gumy. Sprzedał mi porysowane monety i mówi że nie przyjmie ode mnie przesyłki za pobraniem. Mówi że jedyna opcja to że ja wyśle mu najpierw monety a później on wyśle mi pieniądze za monety i za przesyłkę w moją stronę. Sprzedawca nie chce słyszeć ze musi zapłacić za transport w jego stronę oraz za to żę ja musiałem zapłacić 4 zł w banku za przelew(gdyż nie mam konta internetowego). Wszystkie te rachunki są do udokumentowania. Co robić? :/

    oto te dwie felerne aukcje
    www.allegro.pl/item425092374_kosciol_w_h...haczow_mennicza.html

    www.allegro.pl/item425091967_kosciol_w_h...haczow_mennicza.html
  • Odp:Mam problem. Pomóżcie.. 15 lat, 7 miesięcy temu #7355

    Ja mam na to jedną rade. Na przyszłośc należy kupować od naprawde wiarydonych i zaufanych osób.

    Jeśli w opisie nie było napisane o ewentualnych defektach monet, to Ty jesteś na wygranej pozycji.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information