Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Błędy w katalogach monet

    • Offline
    • Oklaski: 1

    Błędy w katalogach monet 15 lat, 6 miesięcy temu #7964

    Dzisiaj oczy odbiły mi się od podłogi jak zobaczyłem że mam destrukta . W katalogu pana Andrzeja Fischera z 2008 roku moneta OB 237 Włocławek wyszła w roku 2006, a ja mam tą samą monetę z 2005 roku. Szybko emocję opadły jak wszedłem na naszą stronę i zobaczyłem że jest OK (a szkoda)
    Proponuję pisać tutaj wszystkie pomyłki (tak że z innych katalogów)
    A potem złożymy oficjalne niezadowolenie i zażądamy bezpłatnych katalogów dla każdego usera z tego Forum :)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Błędy w katalogach monet 15 lat, 6 miesięcy temu #7965

    kilkujadek napisał:
    A potem złożymy oficjalne niezadowolenie i zażądamy bezpłatnych katalogów dla każdego usera z tego Forum :)

    Jestem za :)
    Podobno w tegorocznym ww. katalogu niektóre monety pojawiaja się kilkakrotnie, a inne wcale
  • Odp:Błędy w katalogach monet 15 lat, 6 miesięcy temu #7966

    KIlkujadek bo ktoś to jeszcze na powaznie węźmie:)

    jedno co mnie denerwuje to umeiszczanie szzególnie przy drugiej RP c.a - to bardzo mylące. Przy bardzo wysokich cenach arto podać rientacyjne widełki cenowe, zeby osoby oglądajace katalog wiedizały jakiego rzędu wartosci jest dana moneta.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Błędy w katalogach monet 15 lat, 6 miesięcy temu #7975

    na nowe katalogi nie ma szans ,ale mysle ze robiac wystarczajaco duzo szumu musieliby drukowac errate(czyli wykaz bledow)
  • Odp:Błędy w katalogach monet 15 lat, 6 miesięcy temu #7997

    Albo po prostu nie powielać błędów w kolejnych latach. Ale sądzę, ze nie ma co psów na nich wieszać. Wiele ksiażek, któe się uakazuje zaopatrzone jest w erratę - tzw chochliki drukarskie.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Błędy w katalogach monet 15 lat, 6 miesięcy temu #8131

    Witam, ja chyba zauważyłem brak w katalogu monety
    20 zł Wyczółkowski 2007, albo źle patrzę.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Błędy w katalogach monet 15 lat, 6 miesięcy temu #8134

    No zapomineli o tej monecie albo reklama zasłoniła numizmat. Na razie znalazłem jeden poważny błąd - na 2 GN jest 40. rocznica marca 1967 !!!Podany jest też zły nakład napisali, że wybito 990 tys a wybito ponad 1,5 mln. Pogratulować. Nie wspomne o tym ze pod wieloma monetami ceny stanów I II lub III są zamieniane koljenością. Ten katolog to jakaś porażka totalna.<br><br>Edytowany przez: arvelag, w: 2008/11/08 13:14
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information