Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: kto zna ten sklep

    • Offline
    • Oklaski: 0

    kto zna ten sklep 16 lat, 3 miesięcy temu #618

    czy ktoś z was współpracował z internetowym sklepem Numizmatycznym www.e-hobby.com.pl ? Pytam się bo kilka dni temu wprowadzili zapisy na dodatkowy abonament na 2008rok z zastrzeżeniem że sprawa wyjaśni się 20 lutego. Chce zapisać się na całe srebro (oczywiście z pominięciem sokoła) ale mam wątpliwości czy to nie jest jakiś kant, bo warunkiem jest wpłata 100 zł. Co o tym sądzicie ? Proszę tylko o szybką odpowiedz.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:kto zna ten sklep 16 lat, 3 miesięcy temu #619

    no cos mi się ten abonament nie widzi bo np. może być tak że oni akurat tej monety nie dostaną, a pozatym 100zł za cały rok?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:kto zna ten sklep 16 lat, 3 miesięcy temu #627

    Tyle kosztuje u nich abonament. Na 2009 też jest w tej cenie. A do 20 lutego sprawa się wyjaśni bo do tego dnia NBP ma dać odpowiedz czy zwiększy im limit na monety.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:kto zna ten sklep 16 lat, 3 miesięcy temu #633

    kant to na pewno nie jest - sklep pewny. Cena 100 zł w tej chwili gdzie nie ma abonamentu na 2008 jest dobrą ceną. Obawiam się jednak, że NBP może dac e-hobby za mało monet bo chętnych na pewno jest dużo
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:kto zna ten sklep 16 lat, 3 miesięcy temu #803

    znam ten sklep bo robie w nim zakupy ale o abonamencie na 2008 nic nie wiem i ide sie dowiedziec bo jak to prawda to biore ten abonament
    odpowiem jak sie czegos dowiem
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:kto zna ten sklep 16 lat, 2 miesięcy temu #1289

    Właśnie w walentynki dostałam odp. z e-hobby. Mam ten abonament tylko bez Rocznicy Marca, ale Sybiraków już będę miała . Zycie jest piękne ! Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:kto zna ten sklep 16 lat, 2 miesięcy temu #1332

    Nie wiem co w tym pięknego bo ja zwiększyłem abonament na większą ilość sztuk w cenie NBP wszystkich sreberek emitowanych przez NBP bez żadnych kretyńskich opłat abonamentowych. Nakłady będą takie wielkie że tylko patrzeć jak będą w \"kup teraz\" po cenie NBP
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:kto zna ten sklep 16 lat, 2 miesięcy temu #1343

    albo -10 zł :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:kto zna ten sklep 16 lat, 2 miesięcy temu #1381

    Mam ten sklep pod nosem ale nie wzialem u nich abonamentu znalazlem oferte bez oplat i juz z
    40 rocznica Marca
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:kto zna ten sklep 16 lat, 2 miesięcy temu #1569

    A ja wziąłem u nich 2 abonamenty po 80zł szt. i mówili że na 40 rocznice marca się załapie, ale z sybirakami gorzej. Ja też jestem z wrocka, a dokładnie z orzechowej jak możecie to podajcie numer gg żeby pogadać o tym sklepie itd. :D
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information