Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Europejskie Centrum Numizmatyki

  • Europejskie Centrum Numizmatyki 15 lat, 6 miesięcy temu #8040

    Zapraszam do dyskusji. Jakie jest wasze zdanie i opinie an ten temat?
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Europejskie Centrum Numizmatyki 15 lat, 6 miesięcy temu #8041

    Bardzo fajny pomysł- zobaczymy jak wykonanie.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Europejskie Centrum Numizmatyki 15 lat, 6 miesięcy temu #8047

    może coś przeczytajmy potem dyskutujmy. Podaje 2 linki:
    www.nowamalopolska.pl/newsysn/formatka.php?idwyb=858
    www.czapscy.org.pl/muzeum_renowacja.php wiele ciekawych zdjęc monet od starożytności do dziś.
  • Odp:Europejskie Centrum Numizmatyki 15 lat, 6 miesięcy temu #8048

    Patriota uważasz wszystkich za ćwiercinteligentów. Akurat stronę \"Towarzystwa...\" dobrze znam jak zapewne bardzo wiele innych osób.

    Jaki sens miało Twoje stwierdzenie, najpierw poczytajmy a potem dyskutujmy??? Skoro uważasz, że nie jesteśmy dla Ciebie odpowiendimi dyskutantami to nikt Cię tutaj siłą nie trzyma.

    Już CI kiedyś pisałem, trochę pokory człowieku, bo do końca życia sam ze swoimi kompleksami zostaniesz.

    Gdybyś te linki dał w dobrej wierze to zupełenie inaczej byś to przedstawił - najłatwiej krytykować i dużo mowić a mało robić ( dobrze wiesz do czego piję, pamiętasz jak się paliłeś???).


    Ale przepraszam za dygresję wracajmy do sedna sprawy.

    Ja uważam, ze to doskonala inicjatywa, która byłaby bardzo ważna dla całej numizmatyki, nie tylko polskiej. Z kolekcją Czapskiego jest jak z Yeti - wszyscy słyszei ale mało kto widizął większosć eksponatów, gdyż wiele przez dzieisatki lat było pocowanych w magazynach.

    W obecnej POlsce wraca się bardzo do historii - IPN i całą ta klika żyje przeszłością. DLaczego by nie rozpieprzyć IPNu i pieniędzy któe ich finansują nie przeznaczyć na Cenrum Numizmatyki?? To by byla o wiele bardziej pozyteczna lekcja historii dla wielu polaków.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Europejskie Centrum Numizmatyki 15 lat, 6 miesięcy temu #8083

    Widzisz Piotrze teraz chciałem wklejić link by każdy mógł przeczytać. TO ze ty znasz tą strone i jesteś genialny to nie znaczy że wszyscy ją znaja. Podałeś temat Europejskie Centrum Numizmatyczne i tyle chciałem temat ożywić ale ty masz zawsze coś do mojej wieć to jest co innego.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Europejskie Centrum Numizmatyki 15 lat, 6 miesięcy temu #8085

    Takie centrum to jest świetna spraw tylko nurtuje mnie pytanie ile osób by oddało monety swoje do muzeum. Warto oddać rarytasy ale najpierw je trzeba posiadać. Takie muzeum też nie ma zadużych funduszy aby wykupić sporo monet brakujących na aukcjach co też nie do końca jest dobre:)
  • Odp:Europejskie Centrum Numizmatyki 15 lat, 6 miesięcy temu #8098

    patriota napisał:
    może coś przeczytajmy potem dyskutujmy. Podaje 2 linki:
    www.nowamalopolska.pl/newsysn/formatka.php?idwyb=858
    www.czapscy.org.pl/muzeum_renowacja.php wiele ciekawych zdjęc monet od starożytności do dziś.


    Patriota nie o to chodzi, zobacz po prostu na to swoje sypowiedzi; napisałeś tak, jakbyś chciał najpierw wyedukować nas a potem z nami dyskutować. Nie będe się nad tym wiecej rozwodził, bo nie chcę CI publicznie przykrości robić, ale wiedz jedno, to nie tylko moje zdanie odnośnie Twojej osoby.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.32 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information