Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: klasery Fischer na nordic 2 zł

    • Offline
    • Oklaski: 0

    klasery Fischer na nordic 2 zł 15 lat, 6 miesięcy temu #8183

    witam, mam pytanie czy klasery fischera na 2004 i 2005 maja w sobie miejsce na herby województw, pytam się dlatego że chciałbym kupić takie klasery , ale mam juz klser na monety z województwami, i jak by w tamtych wymienionych były dziury musiłą bym wyciągać z tamtego klasera i tamten klaser fischera na województwa byłby pusty co za tym idzie nie potrzebny proszę o podpowiedż
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:klasery Fischer na nordic 2 zł 15 lat, 6 miesięcy temu #8188

    klasery fischera maja jak inne klasery miejsce na wszystkie serie
    Wiec mysle ze ma.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:klasery Fischer na nordic 2 zł 15 lat, 6 miesięcy temu #8191

    Coiner napisał:
    klasery fischera maja jak inne klasery miejsce na wszystkie serie
    Wiec mysle ze ma.


    No właśnie że z tego co wiem klasery innych serii, co na okładce widnieje obiegowa zwykła 2 złotówka to np. tam są wyłączone miasta i herby województw.
    Pytanie jest czy Fischer produkując klasery na miasta i województwa, nie zamieścił tych monet np. w klaserach w 2004 i 2005. lub w jednym klaserze 2004 i 2005.
    zwracam się z tym pytaniem którzy posiadają te klasery i są w stanie mi pomóc , a nie do tych którzy myślą;-)
  • Odp:klasery Fischer na nordic 2 zł 15 lat, 6 miesięcy temu #8200

    Są takie i takie klasery. Ja posiadam klasery FIshera, gdzie osobno sa herby w jednmy zielonym klaserze, zas w klaserach w odcieniach brązów sa pozostałe 2 złotówki.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.15 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information