Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Grading GCN, PCG a wiarygodność

  • Odp:Grading GCN, PCG a wiarygodność 15 lat, 5 miesięcy temu #8435

    Ja nie kwestoinuję kwalifikacji osób oceniajcch, chodiz mi tylko o fakt, że powązni kolekcjonrzy szczególnie zagranicą nazwijmy to z przymrużeniem okaz ( czyt. mało powaznie) podchodzą do polskiego gradingu.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Grading GCN, PCG a wiarygodność 15 lat, 5 miesięcy temu #8495

    Piotr_k84 napisał:
    Ja nie kwestoinuję kwalifikacji osób oceniajcch, chodiz mi tylko o fakt, że powązni kolekcjonrzy szczególnie zagranicą nazwijmy to z przymrużeniem okaz ( czyt. mało powaznie) podchodzą do polskiego gradingu.


    Dziś zakończyły się pierwsze aukcje z Gradingiem NGS
    Przykładowa aukcja 41zł. za zestaw 5szt.
    www.allegro.pl/item487691736_miasta_pols...iorczy_slab_ngc.html
    Skoro Grading w NGS kosztuje 65zł. to gdzie tu jakikolwiek sens pakowania??
  • Odp:Grading GCN, PCG a wiarygodność 15 lat, 5 miesięcy temu #8496

    Byc może stali klienci mają zniżki. Wies zja jednym pakownaiu zyskujesz duzo na innym jestes w plecy kilka złotych.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Grading GCN, PCG a wiarygodność 15 lat, 5 miesięcy temu #8497

    jeżeli ktoś zyski liczy w milionach to co to dlaniego 20zł czy 1000zł?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Grading GCN, PCG a wiarygodność 15 lat, 5 miesięcy temu #8510

    Piotr_k84 napisał:
    Byc może stali klienci mają zniżki. Wies zja jednym pakownaiu zyskujesz duzo na innym jestes w plecy kilka złotych.



    Miesiąc temu z taką samą notą w gradingu PCG monetę sprzedałem za 550zł. różnica prawie 200zł.
    www.allegro.pl/item488639423_20_zl_2002_matejko_ngc_pf_69.html
  • Odp:Grading GCN, PCG a wiarygodność 15 lat, 5 miesięcy temu #8513

    BO mozę CI któzy zacyznają przygodę z numizmatyką znjaą tylko GCN i PCG:). A tak powaznie - znaczne różnice cenowe takich samych monet o tej samej nocie są różne nawet w ciągu kilku dni. Jednego tygodnia więcej osób szuka danje blachy, licytacji niewiele i stad często wtyższe ceny. Jesli jest więcej licytacji z daną nota, monetą i niewielkei zainteresowanie to siłą rzeczy i niższe ceny.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Grading GCN, PCG a wiarygodność 15 lat, 5 miesięcy temu #8516

    PCG to dlamnie troche kpina. Dostałem ostatnio fotki i Piotr i Bartek widzieli je. Wrzuce moze w niedziele lub poniedziałek na forum. Sam posiadam monete ocenioną na ms65 jest to 20 groszy 1923 i liczyłem że moneta bedzie lepsza. Co do wiedzy pana Piotra mam szacunek ponieważ często wypowiada sie na cafe oraz wystawia monety na allegro profesjonalnie opisane. Jednak dziwią mnie niektóre monety w slabach PCG i nie wiem czy tylko on ocenia monety IIRP?
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Grading GCN, PCG a wiarygodność 15 lat, 5 miesięcy temu #8599

    patriota napisał:
    PCG to dlamnie troche kpina. Dostałem ostatnio fotki i Piotr i Bartek widzieli je. Wrzuce moze w niedziele lub poniedziałek na forum. Sam posiadam monete ocenioną na ms65 jest to 20 groszy 1923 i liczyłem że moneta bedzie lepsza. Co do wiedzy pana Piotra mam szacunek ponieważ często wypowiada sie na cafe oraz wystawia monety na allegro profesjonalnie opisane. Jednak dziwią mnie niektóre monety w slabach PCG i nie wiem czy tylko on ocenia monety IIRP?


    Zazwyczaj Ci najbardziej niezadowoleni to Ci którzy oddali monety do Gradingu i nie dostali PR70 lub innej wysokiej noty za swoje monety np MS66!
    A ja byłem niezadowolony z GCN bo dałem monetę w kiepskim stanie a dostałem PR70 fotki na Nasza Klasa - nick \"Przeciwnicy GCN\" zamek w Łazienkach 1995r. PCG chętnie odkupiło monetkę dla pokazania swoim klientom jak pakuje GCN
  • Odp:Grading GCN, PCG a wiarygodność 15 lat, 5 miesięcy temu #8622

    Reasumując,.........każdy grading polskiej firmy jest do bani.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Grading GCN, PCG a wiarygodność 15 lat, 5 miesięcy temu #8625

    chyba niestety taka jest smutna prawda albo my polacy mamy taka tendencję do niszczenia wszystko co nasze a zagraniczne zawsze jest cacy
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Grading GCN, PCG a wiarygodność 12 lat, 1 miesiąc temu #26504

    ja mam grading w pcg w ciagu 5-7 dni wysylam monetki II RP i ich ocena w moim przypadku jest prawidlowa. martwia mnie noty po 67 68
    bo to troche malo realne w przypadku II RP talie buble w slabach pojawiaja sie u kilku uzytkownikow t.j.
    wmario berzu maksymalnacena nie polecam zakupillem u jednego z nich 10 pln z 1934 roku w ms 68 wyslalem do ngc i co? tylko ms 63
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Grading GCN, PCG a wiarygodność 12 lat, 1 miesiąc temu #26505

    To i tak wysoko :) ja wyslalam do PCGS troche monet IIRP wyjetych z polskich slabow
    i zwysokich MS zrobily sie AU55-AU58 ;)

    Buble pojawiaja sie tez i w amerykanskich slabach,ostatnio na ebayu byla wystawiona 5 zl 1932 ze znakiem menniczym przerobka z rocznika 1933 NGC AU55
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Grading GCN, PCG a wiarygodność 12 lat, 1 miesiąc temu #26527

    a najlepsze jaja to sa teraz wystawione na allegro. nike 28 ms 67 spoko ale 31 i 32 w notach ms 67 to delikatna bajka. otwierac slaby,drukowac i wklejac noty po 70 he he nawet po 69 kilka groszowek II RP sie pojawilo. jak jest ktos chetny ze spora wiedza i uczciwoscia to moze zalozymy wlasny grading? moze wkoncu bedzie sprawiedliwie? fury kasy nam nievpotrzeba a mozna uratowac Polski rynek
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Grading GCN, PCG a wiarygodność 12 lat, 1 miesiąc temu #26528

    za ile poszla ta jadzka 32 w 55 ?
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Grading GCN, PCG a wiarygodność 12 lat, 1 miesiąc temu #26530

    sprzedajacy zakonczyl aukcje przed czasem.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information