Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 39 aukcja WCN

  • 39 aukcja WCN 15 lat, 6 miesięcy temu #7863

    W dniu dzisiejszym na stronach WCN pojawił się katalog na najbliższa aukcję, która odbędzie się 29.11.2008 w Warszawie. W aukcji będzie licytowanych ponad 1.200 monet, banknotów, medali i odznaczeń. Na aukcji będzie mnóstwo rarytasów; na szczególną uwagę zasługuje pozycja 271 z ceną wywoławczą 250.000zł. Bardzo ciekawie prezentują się także niezmiernie rzadkie i cenne próby IIRP.



    katalog można zobaczyć na stronie WCNu na www.wcn.pl
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 6 miesięcy temu #7864

    II RP uboższa niż na WDA jednak monety nie są w slabach co daje mi nadzieje że ceny bedą troszke niższe. Zachwycony jestem NIKE głębokim stęplem. Kto sie wybiera na auckje?
  • Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 6 miesięcy temu #7865

    Ja - a próby IIRP CIę nie ruszają??? A nie TY to stary wyga jesteś:):)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 6 miesięcy temu #7866

    Ruszają ruszaja:) A nike głęboki stępel to nie próba? Czytaj ze zrozumieniem.
  • Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 6 miesięcy temu #7869

    próba ależ oczywiscie, orzeczytałem dokąłdnie, ale miałem na mysli pozostale próby, zwłaszcza te które nie weszły w obieg.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 6 miesięcy temu #7872

    Ale jakoś nike głęboki stępel w miedzi i srebrze mi sie wyjątkowo podobaja.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 6 miesięcy temu #7873

    Ja tan będę na pewno - o ile mi jakieś wesele w rodzinie nie wyskoczy :)

    Będziesz coś Paweł przez pocztę licytował?
  • Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 6 miesięcy temu #7874

    Te, a mnie już nie zapytasz co będę licytował???? Bart tylko musimy wziąc nieco więcej kasy niz poprzednio:). Ja tak przymierzam się do zakupu kilku drobiazgów - zależy mi na b. dobrym stanie gdyż chciałbym je oddać do pakowania.
  • Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 6 miesięcy temu #7911

    Sądzicie, ze rekord cenowy z osttaneij aukcji zostanie pobity??? wtedy padło magiczne 394.000zł

    Teraz takim czarnym koniem może byc pozycja 271 z ceną wywoławczą 250.000zł.

    Cieszy fakt, ze IIRP jest reperezntowana przez więcej monet niż na poprzedniej aukcji.
  • Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 5 miesięcy temu #8289

    Jak zawsze po aukcji WCN odbywa sie Monetarium. Mennica Informuje\"

    \"Zapraszamy na XVI Wystawę Numizmatyczną.


    Szanowni Państwo,

    Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 listopada 2008 r. (niedziela), w godzinach 8.00-14.00, w patio budynku AURUM Mennicy Polskiej S.A. przy ul. Waliców 11, odbędzie się XVI Wystawa Numizmatyczna - Giełda Monet MONETARIUM.

    Serdecznie zapraszamy.\"

    Jak donosza na forum monety.pl - podczas wystawy będzie można obejrzec monety niewyemitowane dotąd, w tym emisje przyszłoroczne.<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/11/16 18:44
  • Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 5 miesięcy temu #8531

    Na aukjci byłem tylko chwilkę, ale frekwencja była naprawde imponująca. Ostania aukcja WDA/GDA oraz majowa WCN, łącznie nie miały chyba takiej frekwencji jak ta. Sądzę, że powodem jest nic innego jak bardzo ale to bardzoduzo ciekawych monet.
  • Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 5 miesięcy temu #8556

    na stronie WCN, www.wcn.pl jest już lista wynikowa wczorajszej aukcji.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 5 miesięcy temu #8577

    Monety piekne, ceny piekne, niestety nie dla normalnych smiertelnikow :( Chociaz oczy mozna nacieszyc :)))))))
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 5 miesięcy temu #8579

    masz rację cuda były jak nie wiem co ale ludzie jeszcze lepiej wariowali z podawaniem cen
  • Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 5 miesięcy temu #8582

    przyjrzałem się bliżej liście wynikowej i sądze, ze wiele monet jest bardzo ale to bardzo przepłaconych.

    tak na marginesie, wiele osób liczyło, ze pęknie repord z maja - 396.000zł. Niestety największy faworyt sprzedano za bagatela 270.000:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:39 aukcja WCN 15 lat, 5 miesięcy temu #8587

    ja wcnu jeszcze nie przejrzałem dokładnie natomiast przejrzałem GGN. Może rarytasów tam nie było zawiele jednak kilkanascie monet poszło wyjątkowo tanio.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information