Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Życzenia- Pomysł

    • Offline
    • Oklaski: 3

    Życzenia- Pomysł 15 lat, 4 miesięcy temu #8959

    To nie ten wątek i za to przepraszam ale że wkrótce nastapi kniec starego roku 2008 i będziemy mieli nowy rok 2009 to chce zyczyć wszystkim Szanownym Uzytkownikom Internetowego Katalogu Monet wiele szczęscia, zdrowia i radości w Nowym roku, oraz powiększenia zbiorów o nowe ciekawe walory. Mam nadzieję że admin wybaczy mi że ten wątek umiesciłem w tym miejscu.
    Szanowni Państwo mam pomysł: nalezymy do grona ludzi którzy maja piękne hobby i uważane za elitarne, jest również na portalu przedstawiciel Mennicy Łebskiej.Ten pomysł to wydanie dla zarejstrowanych użytkowników monety- wiem żetonu pamiątkowego.Wielkość nakładu będzie ograniczona, opłaty poniesiemy My wpłacając okresloną kwotę na konto które zostanie założone przez władze portalu. Myśle że to jest ciekawy pomysł i weźcie go pod uwagę. Pozdrawiam i Do siego roku 2009.:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Życzenia- Pomysł 15 lat, 4 miesięcy temu #8961

    Dzięki za życzenia i jestem ZA takim \"elitarnym\" żetonem
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Życzenia- Pomysł 15 lat, 4 miesięcy temu #8970

    Dziękuję za życzenia.
    Pomysł ciekawy i miły. Pozostaje kwestia jakiego rzędu wielkości może być wpłata za tę pamiątkę.
    • Offline
    • Oklaski: 3

    Odp:Życzenia- Pomysł 15 lat, 4 miesięcy temu #8987

    Wpłata jest uzależniona od kosztów,najlepiej aby podpowiedział nam pan Marcin Żyła.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Życzenia- Pomysł 15 lat, 3 miesięcy temu #9312

    A czy ktoś wie jaki to jest koszt takie żeton w nakładzie powiedzmy 20 000?

    Pytam z ciekawości bo raczej produkcji dla IKM nie przewiduję.
  • Odp:Życzenia- Pomysł 15 lat, 3 miesięcy temu #9314

    Trudno powiedzieć na to pytanie pewnie musi odpowiedziec ktoś kto zajmuje się sprzedaża takich dukatów np jakiś handlowiec. Pytanie tylko czy chcemy mieć dobre, profesjonalnie wykonane dukaty takie jak w Mennicy Polskiej, czy te inne pozostałe zwane \"pieńkowymi\".
    • Offline
    • Oklaski: 3

    Odp:Życzenia- Pomysł 15 lat, 3 miesięcy temu #9327

    Witam.
    Oczywiście chodzi o profesionalnie wykonany żeton, nie ma mowy o \"blaszcze odpustowej\"
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information