Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zygmunt II August

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Zygmunt II August 15 lat, 3 miesięcy temu #9248

    Witam wszystkich. Mam pytanie i proszę o rade. Mój dziadek zapalony numizmatyk chce ofiarować mi woreczek menniczy monety 2zł NG Zygmunt II August. Sam nie wiem co z nim zrobić. Czy sprzedać od razu, czy później. I czy go rozpakować i wysprzedawać po jednej sztuce, czy hurtem cały woreczek. Dziadek radzi mi go zostawić lecz ja potrzebuje gotówki, a widzę ze to wartościowy prezent. Proszę o rade.
    • Offline
    • Oklaski: 4

    Odp:Zygmunt II August 15 lat, 3 miesięcy temu #9250

    jeżeli potrzebujesz kasy to rozpakuj i sukcesywnie wystaw kilka monet co jakiś czas a reszte do kapsli i dla siebie ;) bo wg mnie więcej dostaniesz jeżeli wystawisz każda monete osobno niż wystawił byś cały worek ;)
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Zygmunt II August 15 lat, 3 miesięcy temu #9261

    Najlepiej na sztuki. Popakować w kapsle delikatnie i zrobić dokładne zdjęcia i opis.
    Najlepiej do każdej aukcji dokładnie sprzedawaną monetę.
    Ludzie lubią widzieć co kupują.
    Bo na sztuki to po 500 zł spokojnie weźmiesz, a za woreczek 25 000. nie każdy będzie mniał wyłożyć.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Zygmunt II August 15 lat, 3 miesięcy temu #9262

    Dziś na allegro cały woreczek został sprzedany za ponad 22 tys. Ogólna tendencja zniżkowa na monety w tamtym roku widziałem aukcję tego samego woreczka i poszła za 50 tys. więc dzisiejsza cena o prawie połowę niższa.
    Co będzie dalej?? Trudno powiedzieć czy ceny nadal polecą w dół?
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information