Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Witam

    • Offline
    • Oklaski: 1

    Witam 16 lat, 6 miesięcy temu #7

    Witam wszystkich miłośników monet. Mam nadzieje, że niedługo będzie mnóstwo postów. Stronka jest OK. Od niedawna swoja kolekcję powiększam poprzez własne poszukiwania i nowe znaleziska często identyfikuje właśnie na tej stronie ,brak mi tylko info na temat kopiejek i w ogóle monet obiegowych na terenach Polski od czasów rozbioru i St.Poniatowskiego -wówczas była by to najwspanialsza strona :)
    Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Witam 16 lat, 5 miesięcy temu #8

    Witam

    dla mnie to najlepszy internetowy katalog monet:)
    gustuję szczególnie w srebrkach podenominacyjnych więc w pełni spełnia moje oczekiwania, mam tylko nadzieję, że to forum nabierze życia

    Pozdrawiam
    • 1pawel
    • 1pawel

    Odp:Witam 16 lat, 5 miesięcy temu #9

    Tez taka mam nadzieje :)
    Ja zbieram sreberka z 3 i 4 RP ;)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Witam 16 lat, 5 miesięcy temu #10

    Hej,

    dziękuję za konstruktywne uwagi na temat kopiejek i monet starszych niż II RP

    Jako pomysłodawca i współtwórca tej strony mogę Was zapewnić, że zakres okresowy monet będzie rozszerzony ale obecnie pracujemy nad rozbudowaniem portalu
    • Lucjusz
    • Lucjusz

    Ja też Witam! 16 lat, 5 miesięcy temu #37

    Właśnie sie zarejestrowałem na stronie i chciałbym przywitać się :)

    Cześć!

    Kolekcjonuje monety od dziecka jakoś tak. Ale właśnie teraz zabieram sie za to na serio.
    Biorę na warsztat monety Po denominacyjne okolicznościowe bo te dominują w mojej kolekcji.
    Mam zamówiony abonament w EDAXIE i 5 min temu dokonałem zbrodni w postaci zakupu Kolędników na allegro :P
    • head149
    • head149

    Odp:Witam 16 lat, 5 miesięcy temu #38

    Witam wszystkich miłośników monet.Jestem tu od niedawna a monety kolekcjonuję od zawsze i różne.Lecz teraz skupiam się na monetach Polski od 1995.
    Stronka jest SUPER istotne informacje przedstawione w bardzo prosty i czytelny sposób
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.21 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information