Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez bartek. #15872

    Właśnie pracujemy nad aktualizacją portalu (cały silnik, forum, wygląd itp), mogą się dziać różne dziwne rzeczy za co serdecznie z góry przepraszamy.

    Za kilka dni wszystko powinno działać bez zarzutów.

    Wszelkie nieprawidłowości w działaniu proszę zgłaszać tutaj.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O: Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15873

    Spróbujcie coś zrobić z wyskakującymi jako nowe postami sprzed roku - dokładnie w rok po ich publikacji tzn. co do minuty.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O: Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15888

    wczoraj była aktualizacja forum do najnowszej wersji, nadal to masz?
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O: Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15895

    Nie wiem to tak codziennie nie wyskakiwało tylko raz na jakiś czas, jakby się pojawiło dam znać. W ostatnim tygodniu było ze dwa razy.
  • O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15944

    Świetny jest ten nowy wygląd. Lepszy od poprzedniego. :)

    Znalazłem kilka błędów. Brak obwódki w panelu Polecamy. Jeżeli jest tam reklama NBP to nie za bardzo widać rozwinięcia menu >>>

    Nie wiem czy to błąd zależny od strony, czy ode mnie, ale nie mogę zaznaczać tekstu myszką w pisaniu postów. Mogę tylko pojedynczo usuwać litery Deletem lub Backspacem.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15945

    Obwódkę poprawimy bo grafik walczy a odnośnie zaznaczania tekstu to u mnie zaznaczanie i kasowanie działa ok. Możesz sprawdzić jeszcze raz?
    • Offline
    • Oklaski: 10

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15946

    Co prawda to żaden problem ale skoro IKM jest aktualizowany można by powyrzucać niektóre zdjęcia z "Galerii" bo niektórym się ten dział pomylił z "Identyfikacją" lub "Pochwal się swoją monetą".
    Btw, nowy image jest świetny.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15948

    tekst sie zaznacza tylko słabym kolorem dlatego może ktoś tego nie zauważyc:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15951

    siemkaaa!:D:D:D
    aale wywalone to tło!:D normalnie jak jakiś królewski dywan!! :D no noo, prawdziwi numizmatycy too maaaają życiee!!
    całussski moi kochani, całuskiii:*:*:*:*
    ależ ja się stęskniłam za groshhami hihihih
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15953

    dla mnie lipa zbyt pstrokato nie lubie zmian :(
    ale to kwestia gustu i przyzwyczajenia bede musiala przywyknac ;)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15954

    srinka napisał/a:
    siemkaaa!:D:D:D
    aale wywalone to tło!:D normalnie jak jakiś królewski dywan!! :D no noo, prawdziwi numizmatycy too maaaają życiee!!
    całussski moi kochani, całuskiii:*:*:*:*
    ależ ja się stęskniłam za groshhami hihihih


    to jest tapeta, a jak przewiniesz na dół strony to zobaczysz deski - na dywan nie było nas stać :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15955

    Valkiria napisał/a:
    dla mnie lipa zbyt pstrokato nie lubie zmian :(
    ale to kwestia gustu i przyzwyczajenia bede musiala przywyknac ;)


    Wydaje mi się, ze od czasu do czasu trzeba coś odświeżać :)

    tym, razem Andrzej (randal) postarał się aby zmiany nie przewaliły całego serwisu do góry nogami. Mam nadzieję, że uda Ci się szybko do nowości przyzwyczaić :)
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez ziomal1225. #15956

    Jak dla mnie aktualizacja jest świetna, a na dodatek była bardzo potrzebna. Teraz wszystko na tej stronie jest... takie płynne :P

    Mam takie marzenie, aby kiedyś na IKM powstał kiedyś czat. Naprawdę to jest przydatne. Porady albo inne rozmowy byłyby szybsze to wykonania. Wieczorami moglibyśmy na czacie się spotykać i omawiać rożne sprawy. To nie jest zły pomysł, bo interesuję się też tarrarystyką i na www.terrarium.com.pl/ ten czat jest bardzo przydatny. Problemem mógłby być fakt, że czat prawdopodobnie wyeliminowałby forum.
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15957

    Myślałem, że ktoś napisze: "Świetny pomysł!" hehe Ale może rzeczywiście to by było za dużo zamieszania.
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez banialuka1. #15958

    Świetny pomysł :D

    a tak serio to, na pewno była by to fajna sprawa...w moim środowisku np. znam osobiście tylko jedną osobę która również kolekcjonuje monety, niestety tylko jedną... chętnie by się porozmawiało z innymi kolegami z branży tak " na żywo " :) czyt. na czacie ;)
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15959

    Także popieram pomysł czatu!
    • Offline
    • Oklaski: 0
    marguerite2

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15960

    OBECNIE NIE MOGĘ "WEJŚC" W INTERESUJĄCE MNIE STRONY,POJAWIA SIE KOMUNIKAT O BRAKU UPRAWNIEŃ. :(
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15963

    czat dobry pomysł - pogadam z "szefem technicznym" od strony :)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15965

    marguerite2 napisał/a:
    OBECNIE NIE MOGĘ "WEJŚC" W INTERESUJĄCE MNIE STRONY,POJAWIA SIE KOMUNIKAT O BRAKU UPRAWNIEŃ. :(


    Co to znaczy interesujące Cię strony? Gdzie klikasz?
  • O:Aktualizacja portalu IKM / zgłaszanie problemów 14 lat, 2 miesięcy temu #15978

    Brak opcji usuń post (w ciągu np. 30 min od napisania) oraz niedziałająca edycja.
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.32 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information