Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Prośba o poradę / pomysł do realizacji

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16094

    Na forum ktoś rzucił pomysł aby na stronie był czat. Pytanie jest takie co byście preferowali, czat czy też coś w rodzaju shoutboxa? Jakie są Wasze oczekiwania?
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16099

    chm powinien być tzw potrójny czat ogólny chm pośredni czyli porady i na samym dole prywatne okienko rozmów między poszczególnymi użytkownikami to by było fajne wszyscy by sie dogadali i nikt nie miał by do siebie pretensji :) ;)
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16102

    dziękuję za opinię. ktoś jeszcze ma jakąś wizję tego?
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16107

    Myślę, że shoutbox powinien wystarczyć. Od poważniejszych dysput czy ważniejszych informacji jest forum. No i przypuszczam że czat by wszystko spowolnił.
    • Wilk
    • Wilk

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16109

    Czat spowoduje mniejsze zainteresowanie samym forum, to pewne. Po drugie informacje z czatu na pewno nie będą nigdzie zarchiwizowane, a to szkoda bo wiele cennych wiadomości umknie naszej uwadze.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16110

    Soutbox może być przydatny celem unikniecia offtopu podczas luźnej pogawędki, żeby nie zamulać forum duperdelami :)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16112

    podzielam poglad kolegow forum swietnie funkcjonuje
    zreszta kto ma czas na czatowanie praca,rodzina,serwisy aukcyjne ;) a forum to forum zagladasz sprawdzasz nowe posty
    ja odpadam brak czasu :(
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16115

    czaty czy shoutbox wam zabiją forum a więc uważajcie co robicie. Mam to samo u siebie na forum,ludzie przestali pisać na forum a tylko na shoutbox
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez placzido. #16117

    Valkiria napisał:
    podzielam poglad kolegow forum swietnie funkcjonuje
    zreszta kto ma czas na czatowanie praca,rodzina,serwisy aukcyjne ;) a forum to forum zagladasz sprawdzasz nowe posty
    ja odpadam brak czasu :(


    Zgadzam się w całej w całej rozciągłości z Valkirią. :)

    Z Tobą Kroghot też się zgadzam.
    Czat w jakiejkolwiek formie spowoduję w czasie "śmierć" forum.
    A to nie byłoby dobre... :(
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16118

    Jak są jakiekolwiek np serwisy randkowe to jak wprowadzili czat to zabił funkcjonowanie serwisu wszyscy w większości wchodzą na czat zamiast się spotkać to ogólnie nawijają o duperelach czat w formie ograniczonej może być ale w formie otwartego czatu to mija się z celem wszyscy większości wchodzili by na czat a forum by straciło swoje znaczenie oraz wiele osób by nabierało bez kontroli wypowiedzi namawianie sprzedaż nic nie wartych monet autoreklama bez kontroli również uśpienie czujności wszystkich. Udawanie kogoś innego niż niż ktoś jest naprawdę. Umykanie ważnych wiadomości zasypywanych przez małolatów nic nie wiedzących o co biega. Ogólny chaos destrukcja i poplątanie z masłem na kolacje ze śniadaniem hehe czyli wojna przybędzie użytkowników ale to będzie bubel kid a nie prawdziwe forum.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16120

    Xbarok21 napisał:
    chm powinien być tzw potrójny czat ogólny chm pośredni czyli porady i na samym dole prywatne okienko rozmów między poszczególnymi użytkownikami to by było fajne wszyscy by sie dogadali i nikt nie miał by do siebie pretensji :) ;)


    nie poraz pierwszy zaprzeczasz sam sobie ;)
    jak mawial klasyk " jestem za a nawet przeciw"
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16121

    Jak napisałem ograniczony czat w potrójnych okienkach jesze tego nikt nie oprogramował jak by takie coś powstało była by pełna kontrola i wszyscy byli by zadowoleni :)
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez ziomal1225. #16123

    Proponując czat wiedziałem o możliwości wykluczenia forum. Moim zdaniem czat powinien być na takie luźne sprawy jak wycena jakieś monety czy jakieś inne porady. Ważniejsze informacje pisalibyśmy na forum. Czat nie nadawałby się na ważne sprawy, bo nie każdy na nim o danej porze musi być. Jak w innym wątku mówiłem, że czat jest na pewnej stronie dla terrarystów to forum tam jest w ciągłym użytku. A na czacie ludzie się spotykają wieczorami. Osobiści uważam, że jedno drugiego wcale nie musi wykluczać.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16124

    Jak już pisałem wcześniej jesli już to tylko shoutbox. Na TPZN jest i nikt z niego nie korzysta poza sprawami nie związanymi z numizmatyką.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez lynx. #16135

    Moim zdaniem czat tylko będzie przeszkadzał i tak jak któryś z przedmówców zwracał uwagę, może mieć wpływ na szybkość działania portalu, a to jest naprawdę istotne. Zresztą o pogodzie tutaj nikt raczej nie rozmawia ;)
    Forum daje większą możliwość wypowiedzi, a ponadto są one zarchiwizowane i można wiele razy do nich wracać (a jest tego trochę - chyba ponad 16 tyś postów).
    Na dzień dzisiejszy wprowadziliście kilka fajnych i potrzebnych rzeczy:
    - możliwość edycji własnych wpisów, a to naprawdę ważne i użyteczne narzędzie, bo można korygować swoje błędy;
    - przybornik forum to następne narzędzie ułatwiające choćby zakładanie nowego wątku.
    Co do nowości, to można rozbudowywać część katalogową. Faktycznie na początek dobrze byłoby uzupełnić katalog o banknoty choćby kolekcjonerskie.
    A może spróbujemy wszyscy układać i mieć swój wkład w taki katalog? Coś na modłę wikipedii... Oczywiście dane powinny być zweryfikowane i nie powinny mieć charakteru otwartego. To również w pewien sposób byłaby galeria monet czy np. medali. To jednak tylko sugestia i trzeba byłoby zastanowić się jak to rozwiązać technicznie i organizacyjnie. Nie wiem czy jest to możliwe, bo gdyby wielu z nas zaczęło przesyłać dane... to nie wiem czy serwer wytrzyma ;)
    • Wilk
    • Wilk

    O:Prośba o poradę / pomysł do realizacji 14 lat, 2 miesięcy temu #16137

    ziomal1225 napisał:
    Proponując czat wiedziałem o możliwości wykluczenia forum. Moim zdaniem czat powinien być na takie luźne sprawy jak wycena jakieś monety czy jakieś inne porady. Ważniejsze informacje pisalibyśmy na forum.


    Może kilka osób się do tego dostosuje, a cała reszta będzie nawijać na czacie o tym o czym teraz rozmawiamy na forum. Jak pojawi się czat to forum zwiędnie.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information