Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18616

    Witajcie,

    Dziś jesteśmy właśnie w trakcie poważnej aktualizacji portalu o nowe funkcjonalności - będzie sporo nowości (najpóźniej jutro rano, może da rade wcześniej):
    - możliwość tworzenia grup znajomych
    - możliwość dodawania swoich zdjęć
    - możliwość dodawania filmów związanych z numizmatyką
    - i wiele wiele więcej

    Bardzo prosimy o pomoc w przetestowaniu tej wersji beta, zgłaszanie wszelkich pomysłów i uwag.


    Z góry dziękujemy.
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O: Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18618

    witam, świetny pomysł, 1 uwaga to - po lewej stronie pod moim avatarem pojawiły się różne funkcje, i zamiast słowa " Grupy " wpisała wam się nazwa " Grypy "
    • Offline
    • Oklaski: 2

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18619

    Nie no ja was prosze nie robcie z tak fajnego portalu drugiej NK naprawde nie ma co poprawiac tego co jest dobre nie mam nic przeciwko jakims probnym poprawkom no ale grupy znajomych ja mieszkam w Hiszpani i raczej nie poznam sie osobiscie z zadnym z uzytkownikow i proszewas nie psujcie tego portalu dotyczacego naszej pasji.
    Pozdrawiam Bartek
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O: Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18620

    banialuka1 napisał:
    witam, świetny pomysł, 1 uwaga to - po lewej stronie pod moim avatarem pojawiły się różne funkcje, i zamiast słowa " Grupy " wpisała wam się nazwa " Grypy "


    Zgłoszone już wcześniej ale i tak bardzo dziękuje
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18621

    quesino napisał:
    Nie no ja was prosze nie robcie z tak fajnego portalu drugiej NK naprawde nie ma co poprawiac tego co jest dobre nie mam nic przeciwko jakims probnym poprawkom no ale grupy znajomych ja mieszkam w Hiszpani i raczej nie poznam sie osobiscie z zadnym z uzytkownikow i proszewas nie psujcie tego portalu dotyczacego naszej pasji.
    Pozdrawiam Bartek


    Nie bój się Nk z tego nie będzie. Spotkań w realu mam nadzieję też. To co będzie będzie jedynie miły dodatkiem ale bez musu używania - nie będzie to nic narzucającego się.

    Dodatkowo już niebawem (najpóźniej w wakacje) pojawią się nowe działy monet - cofamy się sukcesywnie w przeszłość.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18624

    Dodatkowo już niebawem (najpóźniej w wakacje) pojawią się nowe działy monet - cofamy się sukcesywnie w przeszłość.


    I oto by chodziło... :)
    • Offline
    • Oklaski: 10

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18625

    bartek napisał:
    [quote]quesino napisał:
    Dodatkowo już niebawem (najpóźniej w wakacje) pojawią się nowe działy monet - cofamy się sukcesywnie w przeszłość.
    Krok naprzód krokiem w przeszłość:D To mi się podoba!
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18629

    Krok naprzód krokiem w przeszłość:D To mi się podoba!


    Chyba powinno być: Krok w przeszłość - krokiem naprzód :)
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18653

    Forum dyskusyjne powinno być jako główna zakładka, a nie schowana w "społeczność"! :)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18657

    Agleh153 napisał:
    Forum dyskusyjne powinno być jako główna zakładka, a nie schowana w "społeczność"! :)


    popieram !
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18660

    Ja również popieram!
    A i jeszcze jedno: po aktualizacji zniknęły starsze wiadomości z PM.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18668

    Agleh153 napisał:
    Forum dyskusyjne powinno być jako główna zakładka, a nie schowana w "społeczność"! :)


    Zrobione, dziękuję za sugestię. Tak dobrze?
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18669

    lynx napisał:
    Ja również popieram!
    A i jeszcze jedno: po aktualizacji zniknęły starsze wiadomości z PM.


    Starsze wiadomości można zobaczyć w menu:
    Więcej> -> Archiwum PM

    nie piszcie już tam wiadomości bo uruchomiliśmy nowy komunikator - można już go używać.
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18671

    Super! Do pełni szczęścia brakuje jeszcze gdzieś z boczku takiego licznika jak na stronie www.monetynews.pl/ (prawy górny róg "Najbliższe emisje")
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18875

    Bartek są coraz większe problemy z przeglądaniem forum. Pojawiają się komunikaty o przeciążeniu serwera, itp...
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18876

    Czesc Lynx u mnie wszystko dziala bez problemow.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18877

    Witaj Valkiria :)
    Nie wiem co się dzieje, ale od jakiegoś tygodnia coraz trudniej wejść na forum. Próby robiłem z kilku kompów i na każdym się dość mocno muliło...
    Wcześniej tego nie miałem :S
    • Offline
    • Oklaski: 12

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18878

    Ja wchodzę u siebie bez najmniejszych problemów.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18881

    lynx napisał:
    Bartek są coraz większe problemy z przeglądaniem forum. Pojawiają się komunikaty o przeciążeniu serwera, itp...


    Zauważyłem to, czasem strona śmiga jak szalona a czasem się muli. Coraz częściej też wyskakuje komunikat o przeciążeniu serwera. niestety provider się nie wyrabia bo strona jest spora. Już jakiś czas temu podjęliśmy decyzję - przenosimy się na owy serwer dedykowany a nie wirtualny. Będzie o niebo lepiej.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18883

    To fakt strona się rozrosła:))
    Zauważyłem też, że są takie momenty, że ok 200 osób jest na forum i wtedy chyba zaczyna się pogłębiać problem...
    Możliwe też, że Firefox u mnie nie wyrabia, bo nie za bardzo mogę zaktualizować Javy (gdy to zrobię, to mam z kolei problemy z innymi aplikacjami, a właściwie z grafiką tych aplikacji - po prostu nie współpracują z najnowszymi wersjami Javy).
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.30 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information