Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły

    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18884

    To może być też kwestia komputera. Starszy komputer może sobie słabo radzić z wyświetlaniem - zaawansowany szablon z dużą ilością grafiki oparty na CSS3. Reklamy we flashu.

    Na chwilę obecną troche poprawiliśmy - nie będę wnikał w szczegóły techniczne ale zmienilismy sposób wyświetlania rekklam i strona lepiej sie przewija, odchudzilismy trochę tło - kosztem wyglądu ale strona jest lżejsza.

    Wszelkie sugestie mile widziane.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18885

    To prawda, że wiele zależy od komputera. Jednak inne stronki w necie nieźle u mnie pomykają, a obrazy wideo "chodzą" płynnie, pamięci RAM też powinno wystarczyć (1,5 GB). Tak jak wspomniałem wcześniej, problem zaczął się jakieś 1,5 tygodnia temu, a ostatnio po prostu się tylko nasiliły.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18887

    Ja niestety też miewam problemy i to na bank nie jest wina kompa :) Faktem jest że coraz częściej pokazuje mi się komunikat o przeciążeniu serwera: virtual server overload - high load (or servicing) in progress. W zasadzie miałem tak codziennie, ale po przeinstalowaniu Opery i jej zaktualizowaniu do najnowszej wersji jest lepiej. Należy się tylko cieszyć z takiej liczby odwiedzin ale Bartek ma rację że trzeba przenieść stronę na serwer dedykowany, bo przy tak dużej liczbie wejść wirtualny nie wyrabia.
    • Offline
    • Oklaski: 7

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #18896

    Zmiany naprawdę spox i popieram całkowicie, u mnie też jakoś ostatnio wolniej to chodzi, zwłaszcza forum i czasem przejścia z podstrony na podstronę szwankują ale mam nadzieję że to przejściowe.
    pomysł z komunikatorem bardzo mi się podoba!!!! :)
    A już pomysł poszerzenia katalogu o monety starsze jest po prostu rewelacyjny, czekam z niecierpliwością!
    • Offline
    • Oklaski: 7

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #19113

    mam pewnego pomysła jak jeszcze urozmaicić i wzbogacić stronę IKM.
    Czy nie można by było dorzucić do stronki CZATa. Uwazam to za dobre rozwiązanie zwłaszcza gdy ktoś z niecierpliwością oczekuje odpowiedzi na swój post na forum. Zawsze można na żywo wymienić informacje na temat monet, podyskutować, wymienić poglądy. Wiem że numizmatyka to hobby dla cierpliwych ale jeśli można tą cierpliwość odciążyć to czemu nie
    • Eothain
    • Eothain

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #19115

    Z tego co wiem to czat strasznie dużo "waży" i bardzo spowalnia pracę strony.
    Ale myślę, że Bartek rozważy propozycję i może coś takiego powstanie.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #19118

    Poza tym ze duzo "wazy" to wiele ciekawych tematow by nam umknelo
    a na forum mozna zagladnac w kazdej chwili.
    Prywatne wiadomosci swietnie spelniaja role komunikatora.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu #19119

    Zgadzam się z Walkirią, nowszy sposób wysyłania prywatnych wiadomości jest namiastką czata i nie ma potrzeby wprowadzania chociażby shoutboxa. To jeszcze bardziej by spowolniło stronę, a tego nikt nie chce :)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 11 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez lynx. #19123

    Przyłączam się do opinii Valkirii i Borsuka. Nie ma takiej potrzeby, a ponadto już wcześniej była o tym mowa.
    • Offline
    • Oklaski: 26

    Odp: Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 9 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez ludojad. #19467

    witam
    chciałbym powiedzieć kilka słów na temat ostatnich zmian
    przyłączyłem się do tej społeczności w 2008 roku, przyciągnął mnie panujący tu dość luźny klimat, formy wypowiedzi, takie osobowości- jak żywiołowa Valkiria, zrzędliwy acz rzeczowy Borsuk, ciekawe artykuły Bartka, matwią mnie bardzo ostatnie zmiany rozumiem, że zmiany muszą być, inny serwer itp., ale obawiam się, że to wszystko prowadzi do tego, że to forum nie będzie się różnić niczym od innych portali, a jeśli chodzi o zmiany graficzne i niektóre rozwiązania, to zaczyna mi to wszystko przypominać tuningowanego gn- a z cyrkoniami, przepraszam jeśli cię uraziłem Bartek, bo wiem, że się starasz, ale ja tak to widzę
    pozdrawiam
    Za tę wiadomość podziękował(a): Valkiria
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    Odp: Nowość - społeczność w IKM, uwagi i pomysły 13 lat, 9 miesięcy temu #19471

    zgadzam sie ze ostatnie zmiany nie wnosza niczego pozytwnego
    z forum numizatycznego robi sie portal spolecznosciowy i wydaje sie
    ze blizej juz do naszej klasy niz do tego czym pierwotnie byl IKM
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information