Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: nie moge załadowac zdjec na strone

    • Offline
    • Oklaski: 1

    nie moge załadowac zdjec na strone 13 lat, 6 miesięcy temu #20219

    n
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    Odp: nie moge załadowac zdjec na strone 13 lat, 6 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #20220

    wyślij mi na mail to je wstawię.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: nie moge załadowac zdjec na strone 13 lat, 6 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez lynx. #20372

    Faktycznie są jakieś problemy z ładowaniem fotek, a także innych załączników (próbowałem pliki .txt, .doc, .jpg, .gif i nic z tego nie wychodzi)- przycisk "Dodaj plik" nie chce zadziałać... w polu "Załączniki" nic się nie pojawia...
    :angry:
    A jednak zadziałało, ale w dziwny sposób! Zrobiłem kolejną próbę i dało radę, ścieżki dostępu nie było widać, ale plik się załadował.... Zobaczyłem plik po edycji swojego wpisu - trochę to dziwne.
    Jeszcze u mnie jest inny problem, otóż w polu "Boardcode" są emotikony, ale po zaznaczeniu nie pojawiają się w tekście. Jedynie, gdy wystukam odpowiedni kod na klawiaturze ;) Nad buźkami ponadto nie ma wcześniej dostępnej opcji dotyczących tekstu np. kursywy, pogrubienia, etc.
    Załączniki:
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp: nie moge załadowac zdjec na strone 13 lat, 6 miesięcy temu #20380

    Nie wiem czemu to boardcode nie działa ale chyba to wywalę bo na kij nam to? Zgadzacie się?
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: nie moge załadowac zdjec na strone 13 lat, 6 miesięcy temu #20381

    Bartek, w zasadzie do szczęścia to nie jest potrzebne, ale to oczywiście moja opinia.
    Dobrze jednak byłoby, gdyby przy załącznikach było widać jaki plik będzie załadowany. Tak przynajmniej było kiedyś. Teraz jest z tym problem, bo w polu Załącznika nie pojawia się jakikolwiek wpis (ścieżka dostępu) i dlatego robi się to trochę po omacku.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information