Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Zostań redaktorem katalogu monet

  • Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3067

    - Masz ciekawe pomysły na artykuły związane z numizmatyką?

    - chcesz opisac swoją kolekcję i podzielic się z nami tym w jaki sposób zainteresowałeś się monetami?

    - chcesz zaistniec i cieszyc się z tego, zę Twoje artykuły sa chętnie czytane przez innych interanutów?

    - lubisz pisac i uważasz, zę Twoje tekty zainteresują nas i innych czytelników?

    ZOSTAŃ REDAKTOREM INTERNETOWEGO KATALOGU MONET.


    Jesteśmy otwarci na wszelkie tematy związane z numizmatyką i tematyką naszej strony. Pierwszym artykułem napisanym przez gościa naszej storny był artykuł dotyczący monet ukraińkich. Artykuł spotkał się z dużym zainteresowaniem czytelników.

    Twój artykuł tez może byc tak samo populatny.

    JAK TO DZIAŁA?

    1) jesli masz pomysł na ciekawy artykuł napisz maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ze swoją propozycją tematu i krótkim opisem tego co chcesz zamieścic w artykule.

    2) Po naszej akceptacji, możesz śmiało pisac artykuł, któy wraz ze zdjęciami pzresyłasz spowrotem na nasz adres.

    3) Po przeanalizowaniu i ewentualnej korekcie artykuł znajdzie się na łamach naszej strony.
    Zastrzegamy sobie prawo do skracania artykułu, jesli będzie on zby długi, lecz nie ingerujemy w merytoryke i treśc artykułu.

    4) pod artykułem znajdzie się mail do Ciebie wraz z podpisem autora artykułu.

    UWAGA!!! w chwili obecnej nie przwidujemy gratyfikacji finansowych i rzeczowych za napisanie artykułu. Jedynym wynagrodzeniem jest podpis pod artykułem i satysfakcja z jego napisania.

    Za kilka dni planujemy dołączyc zakładkę: AUTORZY STORNY i tam będzie lista wszystkich z nami współpracujących osób.

    W niedalekiej przyszłości myslimy nad tym aby autorzy najciekawszych artykułów byli nagradzami nagrodami rzeczowymi w postaci ciekawej monety lub ksiązki numizmatycznej, a moze nawet taki artykuł znajdzie się w krótejś z naszych książek, któe planujemy wydac.

    A zatem do dzieła. Czekamy na najciekawsze propozycje.

    Pozdrawiam
    Zespół IKM: Bartek i Piotrek
  • Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3081

    Jak wam sie podoba ten pomysł???
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3083

    Pomysł jest doskonały. Na pewno znajda się ludzi, którzy zechcą się podzielić swoimi spostrzeżeniami, czy doświadczeniami na temat numizmatyki. Sam jestem zainteresowany napisaniem takiego artykułu. Może niedługo wyśle do was jakąś propozycję? ;)
  • Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3085

    OK czekam z niecierpliwościa na maila.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3089

    i ja może dopowiem coś od siebie. Jak Piotr wspomniał na chwilę obecną nie przewidujemy gratyfikacji finansowych ale ciągle się rozwijamy - od czerwca planujemy zmiany w systemie reklam co mam nadzieję przyniesie nam niezbędne fundusze do dalszego rozwoju. Pisze o tym, żeby nikt sobie nie pomyślał, że szukamy niewolników - szukamy współpracowników z którymi jak się sprawdzą w przyszłości będziemy współpracować na stałe za wynagrodzenie finansowe.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3167

    w długi weekend majowy ;) spodziewaj się kilku artykułów ode mnie... właśnie kończę powieść o Skarbnicy... innych tematów na razie nie zdradzę ;)
  • Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3173

    Czekamy, de factwo wrzucanie artykułów to moja działka więc jak będzie to większa ilośc to wyślij poza bartkiem tez na mojego maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3237

    NO i pierwszy artykuł użytkownika ukazał się i uważam to za bardzo udany artykuł. \" CO dalej z numizmatyka - riposta czytelnika\". Bardzo obiektywne spojrzenie na obecna sytuację.
    Wciąz, czekam na kolejen tym razem krótsze riposty, które zbiora się na zbiorczy artykul.
    mój mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

    TUtaj też można składac propozycje innych artykułów: więcej o tym poczytaj w artykule pt\" Zostań redaktorem naszego portalu\".
    www.katalogmonet.pl/ciekawostki/zostan_r...szego_portalu_2.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3356

    na weekend majowy praca \"zafundowała\" mi wyjazd służbowy (tfuuu) stąd opóźnienie z artykułami ode mnie... lada dzień je dokończę i podeślę...
  • Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3724

    A czy jest ktoś na forum kto zna się na tyle na monetach XIX wiecznych terenów polskich ażeby skrobnąc o tym kilka zdań???
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3732

    super specjalistą w tym temacie nie jestem... ale jak nie będzie innych chętnych i dokończę inne artykuły to mogę skrobnąć arta
  • Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3733

    chciliebyśmy aby strona rozwijałą się też o inne blachy, ale do tego potzrebni są \"specjaliści\". :) Ja też super extra specem nie jestem, ale kształcę się:):)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 16 lat temu #3745

    a tak a propo kształcenia się (wiem, że odchodzę od tematu wątku) to jakie książki numizmatyczne polecali byście? tak o II RP
  • Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 15 lat, 10 miesięcy temu #5640

    Nasz wspolpraca z Panme Jackiem Kamińskim rozwija się, dziś wieczorem kolejny jego artykuł nt znaków probierczych.

    Zapraszam wieczorem do lektury.

    Okres wakacji to więcej czasu (zależy dla kogo ja mam teraz totlany mlyn:) ). jeśli czujesz się na siłach i cchesz cś napisac o monetach przeczytaj ten artykul, dowiesz się więcej co i jak napisac.

    www.katalogmonet.pl/ciekawostki/zostan_r...szego_portalu_2.html

    Lub mozna się bezpośrednio ze mną skontaktowac.
    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. <br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/06/27 17:05
  • Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 15 lat, 10 miesięcy temu #5971

    Jak zapewne zauważyliście pojawił się nowy dział na stronie. Jako pierwszy napisał do niego felieton Dawid znany na forum jako MirM.

    Tym oto felietonem rozpoczynamy nowy dział: &amp;#8222;Krotko o&amp;#8230;&amp;#8221;. Jest on stworzony przede wszystkim dla was. Jeśli chcecie się publicznie wypowiedzieć na jakiś temat związany z numizmatyką (opinia, ciekawostka, mini artykuł) to piszcie. Wasz tekst umieścimy na łamach naszego portalu i będziemy mogli o nim dyskutować na forum. Tu chcemy umieszczać teksty na tzw. 5 minut, czyli dla tych którzy nie mają czasu czytać obszernych artykułów, a chcą wiedzieć więcej.

    Czekamy także na wasze dłuższe teksty, które bardzo chętnie także umieścimy na łamach IKM. Ten portal tworzymy wspólnie. Teksty i wszelkie pytania można wysyłać na poniższy adres.

    Piotr Kosanowski &amp;#8211; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Odp:Zostań redaktorem katalogu monet 15 lat, 8 miesięcy temu #6736

    Nikt z was nie chce wyrazić swojej opinii nt numizmatyczne??? Do odważnych świat należy, a więc za klawiatury i do dzieła:)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information