Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj

TEMAT: Wasze propozycje i sugestie

    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3302

    img393.imageshack.us/img393/5199/schowek02ut6.jpg


    Robi wrażenie chyba po raz 1 widzę taką ilość osób!
  • Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3304

    Teraz juz wszystko działa.

    Golden, Jaskółki są pierwszą monetą z serii Zwierzęta Świata
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3308

    Tajniak napisał:
    Teraz juz wszystko działa.

    Golden, Jaskółki są pierwszą monetą z serii Zwierzęta Świata




    w katalogumonet.pl jest inaczej napisane:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3309

    Mi się również wydaje że Jaskółki to pierwsza monetka z serii Zwierzęta Świata.
    Widać to przecież po samej monecie.
  • Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3310

    golden napisał:
    img393.imageshack.us/img393/5199/schowek02ut6.jpg


    Robi wrażenie chyba po raz 1 widzę taką ilość osób!


    NO miło popatrzec. Za kilka dni zrobię moze mały artykulik o odwiedzinach naszej strony. POkazemy z jakich krajow loguja się ludzie, a jakich regionów POlski najwięcej osób odwiedza naszą stronę.
    Jesteśmy podpięci pod google analitycs, super statystyka.
    BYwały ostatnio momenty, ze jednoczesnie na stronie było 200 i więcej osób. :)

    dzieki wam za to.


    ps. zastanawialismy sie nad tym czy tworzyc i robic powazne i profesjonalne forum. Myślę, ze przyciągnęłoby to duża grupę użytkowników. Jednak czy sądzicie, ze kolejne frum miałoby rację bytu? jest już tpzn.fora.pl , mnety.pl . Obydwa te fora uważam za dobre. e-num.... jest juz dla mnie stracone.

    Ale niewykluczone że zrobimy for, strona będzie wtedy wiele bardziej atrakcyjna. A zatem czekamy na wasze opinie.<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/05/04 22:23
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3316

    Opinie i uwagi - przenieście forum nawet tymczasowo, obecne czyta się okropnie, te szarości mała czcionka - brak życia. Za darmo na fora.pl można założyć swoje konto, choćby tymczasowo - ułatwi to komunikację i widok
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3318

    to forum nie jest zle. Tworzenie nowego chyba nie ma sensu. Teraz wszytko jest pod reka, niezbedne informacje sa zawarte. Osobiscie nie ma problemu z poszukaniem interesujacych mnie wiadomosci. Jak juz wczesniej Piotr_k85 wspomnial sa inne fora o tematyce numizmatyczne i sa calkiem przyzwoite.

    Szczerze zamiast tworzyc tego co juz jest, zastanowilbym sie nad innym udoskonaleniem. Myslelem, ze mozna by zamiast dzialu np gielda stworzyc jakis sklep internetowy. Cos ala e-monety.
    Niekoniecznie kazdy by mogl tutaj wystawiac swoje monety na sprzedaz, ale chocby sami administratorzy strony. Za allegro musicie placic za prowizje itp, tuttaj by tego nie bylo.
    Wiadomo nie jest latwo takie cos stworzyc, jednak jakby ktos sie na tym znal mozna sprobowac.

    Jakby ktos spoza ekipy IKM chcial wystawic jakas monete, mozna wtedy wyslac na jego adres list z kodem, o potwierdzenie danych, tak samo jak jest to na allegro. Wtedy uzytkownik moglby pokryc ewentualne koszta wysylki listu.

    Co myslicie o takim pomysle? Pytanie przedewszytkim do ekipy IKM.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3321

    pomysł bardzo dobry - coś ala aukcjemonet.pl ale raczej nie doczeka się realizacji tutaj.

    nam najbardziej w tej chwili zalezy na rozwoju merytoryki strony a nie dokładanie kolejnych funkcjonalności - nie chcemy również aby to forum było zapychane 100 postów dziennie - to jest forma wewnętrznej komunikacji użytkowników.

    Bardzo chętnie dowiem się co inni o tym sądzą :)
  • Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3372

    Ja proponuję zrobić shoutboxa. Czasami chce się zadać pytanie drobiazgowe, a nowego w tym celu tematu nie opłaca się robić. Zresztą jak ktos zakłada temat to musi się z tym liczyć, że odpowiedź nie nadejdzie bardzo szybko, a shoutbox mógłby odświeżać się co 2 min i użytkownik, który miałby otwarte kilka stron naraz, w czasie ich przełączania, szybciej zauważy wypowiedź w shoutboxie niż nowy temat.

    Jeżeli chodzi o forum to nie potrzeba robić nowego, chyba, że strona już będzie naprawdę wielkim portalem, to zmiana będzie oczywista. Jeden szczegół jedynie mi przeszkadza, a mianowicie ilość postów na stronę. Warto zwiększyć ich ilość do choćby 10. Niekiedy naprawdę nie chcę mi się przełączać co kilkanaście sekund kolejnej strony.
  • Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3375

    Ilośc postów zwiększymy jeszcze dziś, masz rację. O tym drugm co pisałeś to Bartek bedzie bardziej oblatany i jakby co to on się tym zajmie.

    Jasna sprawa, ze chcemy się rozwijac, lecz na chwile obecną cchemy postawic na informację, aby internauta znalazł na naszym portalu jak najwięcej informacji numizmatycznych. Kto wie jak portal będzie się prężnie rozrastał to moze pomyslimy tez o profesjonalnym forum .

    Dzieki za sugestie.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3445

    Tajniak napisał:
    Ja proponuję zrobić shoutboxa. Czasami chce się zadać pytanie drobiazgowe, a nowego w tym celu tematu nie opłaca się robić. Zresztą jak ktos zakłada temat to musi się z tym liczyć, że odpowiedź nie nadejdzie bardzo szybko, a shoutbox mógłby odświeżać się co 2 min i użytkownik, który miałby otwarte kilka stron naraz, w czasie ich przełączania, szybciej zauważy wypowiedź w shoutboxie niż nowy temat.

    Jeżeli chodzi o forum to nie potrzeba robić nowego, chyba, że strona już będzie naprawdę wielkim portalem, to zmiana będzie oczywista. Jeden szczegół jedynie mi przeszkadza, a mianowicie ilość postów na stronę. Warto zwiększyć ich ilość do choćby 10. Niekiedy naprawdę nie chcę mi się przełączać co kilkanaście sekund kolejnej strony.


    Odnośnie shoutboxa pomysł niezły ale warty głębszej analizy - nie chcemy z tej strony zrobić festynu :) tutaj najważniejsza jest treść.

    Możliwe że wytniemy to forum pod inny adres z pełną integracją oczywiście żeby nie trzeba było się 2 razy rejestrować - chcemy skupić się na tym aby ta strona była przydatna a kolejne dochodzące elementy psują przejrzystość. nie sądzicie?

    teraz musimy skupić się na cenach i wykresach monet bo z braku czasu zostały trochę zaniedbane.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3446

    no to ja wtrącę moje parę groszy... mam nadzieję, że nikogo nie obrażę... a jeżeli już to sorry...

    shoutbox - serwis poświęcony monetom,katalogi monet, informacje z nimi związane... forum... moim zdaniem shoutbox do tej strony nie pasuje... zanim pomóc to może wręcz zaszkodzić rozwojowi serwisu...

    mamy forum i jak ktoś chce poruszyć jakiś temat to pisze na nim... shoutbox to zapychaczka bazy danych... jak ktoś chce z kimś pogadać poza forum to ma do tego komunikatory albo knajpy z pifkiem (oczywiście bezalkoholiowym ;) )...

    stare czy nowe forum - najpierw trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie... czy to ma być serwis nastawiony na katalogi monet z forum do wymiany informacji... czy nastawiony na odbajerowane forum napchane dodatkami, które tak naprawdę będzie odwracało bajerami uwagę od treści...

    jeżeli chcemy tylko bajerów, postawmy forum np phpBB ze wszystkimi bajerami typu punkty, medale, oklaski itp... a część użytkowników odejdzie... a część będzie czekała tylko i patrzyła czy dostała coś w tych bajerach zamiast poruszyć ciekawy temat...

    wygląd forum - cały serwis jest zrobiony w odcieniach szarości... był poruszany temat zmiany themesa serwisu... jak zmienił by się themes serwisu to jednocześnie jego kolorystykę przybrałoby forum... ja osobiście wolę kolorystykę w odcieniach niebieskiego z białym i zielonego... ale przyzwyczaiłem się do tej kolorystyki i nie zwracam uwagi na to że jest szary kolor czy inny...

    z komputerami i internetem/stronami www mam do czynienia od lat... pamiętam jeszcze czasy komputerów AT i 286 :)... po tylu latach, także pracując w firmie nad kolejnymi wersjami portalu informacyjnego i przeprowadzanych analiz, piszę o moich wnioskach... ludzie, nie dzieci, szukający informacji unikają odpustowych serwisów, w których nawał bajerów góruje nad faktyczną i rzetelną informacją...

    darmowe fora - wszystko tylko nie fora.pl itp serwisy... takie coś to dla osób nie chcących kupować własnego serwisu, dla osób nie mających pojęcia o administrowaniu serwerów i nie umiejących samemu instalowania i konfigurowania skryptów... Katalog Monet jest za poważnym serwisem by \&quot;bawić\&quot; się w darmowe fora... moja zasada: unikać darmowych serwerów i serwisów do stawiania darmowych stron... dziś są a jutro może ich nie być... a wtedy cała baza informacji przepada...

    podsumowując... moim zdaniem, unikać zbędnych bajerów... z czasem zmienić kolorystykę serwisu (themesa)... Bartek, jak coś to mogę pomóc w przygotowaniu nowego...

    i jeszcze jedno pytanie... czy robimy tu to co robimy, czyli stawiamy na informację... czy próbujemy na siłę \&quot;walczyć\&quot; z forami o numizmatyce próbując na siłę rozbudowywać i poszerzać tu nasze forum...

    Pozdrawiam<br><br>Edytowany przez: sderrek, w: 2008/05/09 00:17
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3458

    No ja w gruncie rzeczy zgadzam się z tym co mówi sderrek. To forum numizmatyczne z klasą i niech tak pozostanie :) Co do kolorystyki mnie osobiście bardzo odpowiada ta którą teraz mamy. Forum jest dla mnie bardzo czytelne i nie razi w oczy wymyślnymi kolorami.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3465

    Bardzo dziękuję Darek za tak obszerną wypowiedź :)

    Poniżej moje komentarze.

    sderrek napisał:
    no to ja wtrącę moje parę groszy... mam nadzieję, że nikogo nie obrażę... a jeżeli już to sorry...

    shoutbox - serwis poświęcony monetom,katalogi monet, informacje z nimi związane... forum... moim zdaniem shoutbox do tej strony nie pasuje... zanim pomóc to może wręcz zaszkodzić rozwojowi serwisu...

    mamy forum i jak ktoś chce poruszyć jakiś temat to pisze na nim... shoutbox to zapychaczka bazy danych... jak ktoś chce z kimś pogadać poza forum to ma do tego komunikatory albo knajpy z pifkiem (oczywiście bezalkoholiowym ;) )...


    Dokładnie się z tym zgadzam z ty shoutboxem. Moim zdaniem to jest niepotrzebny gadżet, które nie dość, że źle wygląda to jeszcze wprowadza wrażenie bałaganu :)

    Cieszę się Ty też tak myślisz


    stare czy nowe forum - najpierw trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie... czy to ma być serwis nastawiony na katalogi monet z forum do wymiany informacji... czy nastawiony na odbajerowane forum napchane dodatkami, które tak naprawdę będzie odwracało bajerami uwagę od treści...


    Również z tym się zgadzam. To jest katalog monet jak adres wskazuje a forum powstało tylko po to aby umożliwić komunikację zarejestrowanych użytkowników i umożliwić jakąś komunikację z nami. Przez długi czas forum było dostępne tylko dla zarejestrowanych - bez dostępu z zewnątrz - teraz otworzyliśmy forum na świat bo wiele osób nawet często korzystających ze strony nie wiedziało, że mamy tu forum



    jeżeli chcemy tylko bajerów, postawmy forum np phpBB ze wszystkimi bajerami typu punkty, medale, oklaski itp... a część użytkowników odejdzie... a część będzie czekała tylko i patrzyła czy dostała coś w tych bajerach zamiast poruszyć ciekawy temat...


    Tutaj moje słowo komentarza - ten silnik forum równiez umożliwia np. oklaski ale specjalnie to wyłączyłem właśnie w wymienionego przez Darka powodu - to ma być merytoryczne forum a nie radość dla nabijaczy postów i zabawy typu \&quot;kto sie wpisze ostatni\&quot;


    wygląd forum - cały serwis jest zrobiony w odcieniach szarości... był poruszany temat zmiany themesa serwisu... jak zmienił by się themes serwisu to jednocześnie jego kolorystykę przybrałoby forum... ja osobiście wolę kolorystykę w odcieniach niebieskiego z białym i zielonego... ale przyzwyczaiłem się do tej kolorystyki i nie zwracam uwagi na to że jest szary kolor czy inny...


    Tak była rozmowa na ten temat i większość przyznała, że kolorki mogą być - ja również uważam, że warto by było coś zmienić bo czcionka jest za mała i tło jest oczojebne (przepraszam za wyrażenie).

    Pewnie będziemy coś z tym robić.


    z komputerami i internetem/stronami www mam do czynienia od lat... pamiętam jeszcze czasy komputerów AT i 286 :)... po tylu latach, także pracując w firmie nad kolejnymi wersjami portalu informacyjnego i przeprowadzanych analiz, piszę o moich wnioskach... ludzie, nie dzieci, szukający informacji unikają odpustowych serwisów, w których nawał bajerów góruje nad faktyczną i rzetelną informacją...


    Tak jest - we wczesnych latach internetu strony internetowe były nafaszerowane bajerami a teraz wszystko idzie ku przejrzystości (mówi się web 2.0)

    Zobaczcie stronę Onet z 1998 roku:
    web.archive.org/web/19970220173653/http://www.onet.pl/




    darmowe fora - wszystko tylko nie fora.pl itp serwisy... takie coś to dla osób nie chcących kupować własnego serwisu, dla osób nie mających pojęcia o administrowaniu serwerów i nie umiejących samemu instalowania i konfigurowania skryptów... Katalog Monet jest za poważnym serwisem by \&quot;bawić\&quot; się w darmowe fora... moja zasada: unikać darmowych serwerów i serwisów do stawiania darmowych stron... dziś są a jutro może ich nie być... a wtedy cała baza informacji przepada...


    no i masa wyświetlanych reklam w najgorszym wykonaniu - zasłaniających ekran.



    podsumowując... moim zdaniem, unikać zbędnych bajerów... z czasem zmienić kolorystykę serwisu (themesa)... Bartek, jak coś to mogę pomóc w przygotowaniu nowego...



    A umiesz to robić? Myślę, że wartoby o tym porozmawiac - może uda się stiuningować to co jest.

    Porozmawiamy o tym.



    i jeszcze jedno pytanie... czy robimy tu to co robimy, czyli stawiamy na informację... czy próbujemy na siłę \&quot;walczyć\&quot; z forami o numizmatyce próbując na siłę rozbudowywać i poszerzać tu nasze forum...


    Wypowiem się może jako założyciel forum - absolutnie nie chcemy konkurować z żadnym forum. Bardzo cenię to że forum jest kameralne - powoli sie poznajemy, może przyjdzie nam sie spotkać w realu. Chciałbym abyśmy stworzyli grupę \&quot;przyjaciół\&quot; a nie bandę dogryzających sobie \&quot;łepków\&quot;.

    Od wakacji chcemy rozwinąć trochę sprawy reklamy i pozyskać nowe fundusze - jak będa pieniądze to na pewno się nimi podzielimy, będą jakieś konkursy z nagrodami, może jakieś spotkanie zorganizujemy i pozapraszamy wszystkich :)
    Trzymajcie kciuki.
  • Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3467

    Ja ze swojej storny mogę dodac tylok tyle, że w rozój strony wokładamy naprawde dużo wysiłku, czsto nie śpiac po nocach aby napisac nowy artykuł i udoskonalic stornę:):):).

    Będziemy dokładac wszelkich starań, aby strona była jeszcze lepsza, lecz bez waszej pomocy to będzie trudne. Wasze sugestie, stwierdzenia i inna pomoc sa dla nas bardzo ważne, tak trzymajcie dalej.

    Z każdym dniem widizmy coraz większe grono odwiedzających nas osób. Wieczorami jest to często 100-150 osób jednoczesnie na stronie ( zarejetrowanych osób na stronie jest ponad 6.300). To nas motywuje jeszcze bardziej.

    Mamy głowę pełna pomyłów, niebawem wiele z nich będziemy chcieli wcilic w zcie, będa m.in konkursy z numizmatycznymi nagrodami oraz upomini dla najaktywniejszych \&quot;pomocników\&quot; i forumowiczów. W ten sosób będziemy mogli nagrodzic i uchonorowac wszystkich tych, którzy pomagaja nam w rozwoju naszej współnje storny.

    KIlka osób przysłało już sowje artykuły, które czekają na publikację. Dziękujemy
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3475

    bratek odpowiem w skrócie:
    dobrze, że nie włączyliście na tym forum zbędnych odpustowych bajerów...

    co do czcionki... uważam że nie jest za mała... na forum jest ok, trochę za mała jest w lewym menu strony... wszystko też zależy kto w jakiej rozdzielczości pracuje... ja pracuję w 1280x800 ekran 16:9 i w 1920x1440... i w nich czcionka forum jest ok...

    wielkość czcionki itp, drobne zmiany aktualnego wyglądu strony to nie problem... skontaktuję się z Tobą poza stroną i pogadamy na ten temat... no spotkać też by się przydało by uzgodnić pewne sprawy
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3476

    ok, to czekam :)
  • Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3512

    Zgodnie z obietnicą, na prośbę uzytknowników zwiększylismy ilośc tematów na stronie. Mysle, że tak będzie łątwiej szukac coś ciekawego na forum .
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3548

    Nasze forum się rozwija może więc zmienić nazwę z \&quot;mini Forum\&quot; na \&quot;Forum\&quot;?? :D
  • Odp:Wasze propozycje i sugestie 16 lat temu #3549

    Racja
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information