Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: TOP ALLEGROWICZE

  • TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #3987

    Uruchomiliśmy wersję testowo zakąłdki pt \" Top Allegrowicze\". Patrząc po statystyka zakładka ze sklepami spotyka się z b. dużym zainteresowaniem, więc postanowiliśmy uruchomic wersję testowo TOP naszym zdaniem allegrowiczów.

    Wiele osób nie wie u kogo kupowac aby się nie rozczarowac. Postanowiliśmy w tym pomóc.

    Chcemy aby docelowo było na liście 10 TOP allegrowiczów.

    Jak wybieramy i do kogo kierujemy ofertę, aby było jasne i nikt nie posądzął nas o \"nieczyste zagrywki\". Ofertę tą bęziemy kierowac tylko do tych allegrowiczów, o których sami kupujemy i niejako wiemy z autopsji co sobą prezentują.

    Poza tym zanim wyślemy ofertę będziemy skrupulatnie patrzec na jego komentarze i renomę.

    Jak wam się ten pomysł poodba????
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #3989

    popieram... pomysł na plus... moim skromnym zdaniem jak mamy TOP to warto by też dać Czarną listę użytkowników, których należy unikać... wiadomo, mogą się tacy awanturować, ale sami przekrętami psują swoją opinię...

    Login na Allegro: numizmatyka-pl - potwierdzam, bezproblemowy kontakt, odpowiadają na każdy mail, błyskawicznie przeprowadzane transakcje, przesyłki bardzo dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem...
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #3993

    sderrek potwierdzam, Niemczyk jest bdb.

    Polecam:
    coinsclubpl

    SklepBielik

    SklepKwadro

    PCN-

    WCN


    Pomysł bardzo mi się podoba!
  • Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #3999

    I do nich m.in będziemy słac ofertę. WCN to wg mnie jedna z najsolidniejszych firm sprzedająca na allegro, często kupuję u nich IIRP.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4011

    golden napisał:
    Polecam:

    SklepBielik

    SklepKwadro


    Ich znam ze swoich stacjonarnych sklepów w Poznaniu i też polecam
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4023

    Eothain napisał:
    golden napisał:
    Polecam:

    SklepBielik

    SklepKwadro


    Ich znam ze swoich stacjonarnych sklepów w Poznaniu i też polecam



    A dokładniej 1 sklepu;)
    Oba nicki działają w tym samym sklepie na Wierzbięcicach;)
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4025

    sory, błąd językowy
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4026

    ja mam jeszcze do kompletu wmario
  • Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4039

    A ja myślę, zę nie można zapominac o suwerenie, kupuję od nich od pewnego czasu ....bardzo solidni.

    NO i jeszcze Coin_Art - sprzedaje duzo BIałorusi i ąłdne rosyjnskie blaszki.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4069

    Zdecydowanie popieram pomysł utworzenia \"TOP ALLEGROWICZE\". Ten temat na forum może pomóc początkującym np takim jak ja złapać kontakt z firmami i osobami prywatnymi, którzy mają do zaoferowania coś interesującego. Dzielenie się tą wiedzą pozwoli nam nawiązać kontakt z ludzmi posiadającymi piękne okazy w dobrej cenie. Ważne jest również żeby \"Sprzedawca\" wiedział jak zapakować monety żeby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu. Mam paru takich dostawców którzy wiedzą o co chodzi (jeden z nich chyba czytał nawet artykuł z naszego forum o tym jak przygotować monety do transportu - zapakował monety dokładnie wg wspomnianego artykułu).
    Od firmy \"Coinscub\" kupiłem piękne kasety mahoniowe. Mają chyba ajlepszą cene na allegro. Jedna z kaset (do sreberek 20zł)odbiegała kolorystyką od pozostałych dwóch na 10zł i klipy które są jaśniejsz. Ale mnie to akurat nie nie przezszkadza. Mam również stałego dostawcę na \"ojrówki\". Nazywam go \"ojroman\". Wybiera dla mnie najlepsze okazy bo jak wiecie są to monety o mniejszej jakości od GN-ów.
    Czy nie uważacie jednak że ten temat jeśli ruszy może mieć podłoże marketingowe? To może być dobrą reklamą dla \"Sprzedających\". Mam nadieje, że nikt tego nie wykorzysta i nie bedzie \"manipulował\" tym forum poprzez powiedzmy masowe wpisywanie postów które są wyssane z palca.
    Z trochę innej beczki. Mam pomysł na wpisywanie \"direction Allegrowiczów\" którzy posiadają monety o konkretnej tematyce np statki, samoloty, postacie itp.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4070

    ..i pytanie do Was. Kupiłem niedawno \"Traktaty Rzymskie\". Chcę teraz dokupić kasete specjalnie do tej pięknej \"17\". Najnizszą cene jaką do tej pory znalazlem to 82zł(plus 10 za transport). Macie kogos kto spzedaje nizej?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4071

    moim zdaniem nr I -- coinsclubpl

    kupuje u nich zarówno przez allegro jak i w sklepie stacjonarnym, jedyne co możne im zarzucić to to ze obklejają koperte naklejkami typu SEKO-MONETY KOLEKCJONERSKIE co może kusic pracowników poczty, ale ogólnie polecam
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4073

    sama nazwa firmy nadawcy mówi wszystko :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4081

    Polecam JOTOM_NUMI
    www.allegro.pl/show_user.php?search=aukcje.jotom%40op.pl
    Firma Kolekcjonerska Tomasz Kosacki
    Kupuję u Pana Tomasza systematycznie i nigdy nie było jakichkolwiek problemów.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4083

    Moje typy to są:

    MO-KA-BA
    coinsclubpl


    Kupowałem od nich wiele razy i jak narazie wszystko ok :-)<br><br>Edytowany przez: riko_2, w: 2008/05/21 17:55
  • Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4118

    No to kilka typów już mamy, kilku allegrowiczów bartek już dodał do listy.

    Myślę, ze ta zakładka będzie się cieszyc poparnością. Będziemy śledzic statystyki:):):):)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4381

    a ja nadal jestem za CZARNĄ LISTĄ ALLEGROWICZÓW... w ostatnim tygodniu tak mnie dwóch wpieniło, że czarna lista i sąd to za mało za ich oszustwa, straszenie i wyzwiska...
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4382

    podaj nicki, może i rzeczywiście czarna lista to dobry pomysł tylko trzeba by jakieś kryterium ich zamieszczania przyjąć
  • Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4388

    To jest dośc grzązki temat, bo po uszach będziemy obrywac my.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 16 lat temu #4397

    odradzam... bardzo łatwo o pomówienia
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.31 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information