Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: TOP ALLEGROWICZE

    • Eothain
    • Eothain

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 15 lat, 12 miesięcy temu #4398

    chyba, że przygotujemy to i tylko na maila wysyłamy z odpowiednią adnotacją, że to tylko nasze wrażenia itp.
  • Odp:TOP ALLEGROWICZE 15 lat, 12 miesięcy temu #4400

    A co sądzicie o użytkownikach: Hayath i numiss_pl , którzy sprzedają m.in kolekcjonerską FRancję? ja od nich osobiście nie kupowałem, ale podobno ciesza sie dobra opinią.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 15 lat, 12 miesięcy temu #4430

    zykfryd napisał:
    odradzam... bardzo łatwo o pomówienia


    ja nie mówię o pomówieniach ale o osobach typu:
    - oszukał i nie wysłał przesyłki
    - podał nieprawdziwy stan monety np podał I a przysłał złom
    - przysłał uszkodzone monety twierdząc że same się mi w rękach uszkodziły
    - osoby, które na zadanie jakiegokolwiek pytania w odpowiedzi grożą, wyzywają itp

    u numiss_pl miałem okazję kupić kilka monet i zero problemów... błyskawiczny kontakt, błyskawiczna przesyłka<br><br>Edytowany przez: sderrek, w: 2008/05/27 08:49
  • Odp:TOP ALLEGROWICZE 15 lat, 12 miesięcy temu #4433

    To są grzzkie tematy, widac doksonale to w przypadku negatywnych komentarzy, gdzie każdy z kontrahentów obstaje przy swoim. MOże byc z tego powodu więcej kłopotu niż pożytku.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 15 lat, 12 miesięcy temu #4438

    www.allegro.pl/show_user.php?uid=310128

    a ja polecam tego Pana bylem klientem nie raz bardzo dobrze sie z nim wspolpracuje

    polecam jeszcze MO KA BA
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 15 lat, 12 miesięcy temu #4464

    tobias napisał:
    www.allegro.pl/show_user.php?uid=310128

    a ja polecam tego Pana bylem klientem nie raz bardzo dobrze sie z nim wspolpracuje

    polecam jeszcze MO KA BA


    Do tego Pana ja też nie mam zastrzeżeń ale mam zastrzeżenia do GCN a to jest osoba która sprzedaje ich towar.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 15 lat, 12 miesięcy temu #4469

    Ja polecę użytkownika również nomen omen naszej strony warszawa1922. Kupiłem u niego dużo rzeczy, wszystko odpwiednio zapakowane. Pieniądze wpłaciłem w niedzielę a już dziś (wtorek) przyszła paczka! ZDECYDOWANIE POLECAM!
    • Offline
    • Oklaski: 6

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 15 lat, 11 miesięcy temu #5098

    Polecam e-monety ,jestem bardzo zadowolony.Monety są bardzo dobrze zabezpieczone , wysyłka zaraz po wpłacie.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:TOP ALLEGROWICZE 15 lat, 11 miesięcy temu #5107

    Ja tam obserwuje co ma w sprzedaży użytkownik abe7777 wystawia srednio kilka monet tygodniowo ale sa to czesto wyjątkowe blaszki. Jeżeli kogos interesuja trumny NGC to Remfor tez miewa ładne monety,.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.23 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information