Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: NAP

  • NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7741

    Rozpoczeła się dyskusja o NAPie, więc proponuję przenieśc ją tutaj aby nie odbiegać w merytorycznych wątkach od tematu.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7746

    W odpowiedzi na Państwa pytania i zaistniałe nieporozumienia, uprzejmie informujemy, iż Numizmatyczna Agencja Prasowa (zwana dalej: NAP) jest niezależną, niekomercyjną instytucją, której celem jest wyłącznie dostarczanie innym mediom oraz osobom prywatnym aktualnych, a przede wszystkim rzetelnych, obiektywnych i wszechstronnych informacji z polskich i zagranicznych rynków numizmatycznych.

    NAP nie jest osobą prywatną; to organizacja niezależnych dziennikarzy i współpracujących z nimi informatorów, do których należą m.in. pracownicy mennic czy banków centralnych.

    Obecny skład redakcji NAP:
    - Andrzej Hołub,
    - Roman Domański,
    - Marta Malinowska.
    Do stałych informatorów na dzień dzisiejszy należą:
    - Michael White (Mennica Stanów Zjednoczonych),
    - Witalij Kozaczenko (Narodowy Bank Ukrainy).
    Ponadto prowadzimy współpracę dorywczą z licznymi innymi podmiotami oraz stale dążymy do nawiązywania nowych kontaktów.<br><br>Edytowany przez: NAP, w: 2008/10/24 14:28
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7752

    tak z polskiego na nasze.. romek i koledzy ;))
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7754

    zykfryd napisał:
    tak z polskiego na nasze.. romek i koledzy ;))

    Chyba raczej odwrotnie. Nieskromnie przyznam, że na razie to Andrzej dostarczył najwięcej newsów; ja jestem na drugim miejscu, ale staram się nadrobić zaległości. :) Podziękowania należą się też Marcie, która dzielnie pomaga w tłumaczeniu i redagowaniu komunikatów. To również dzięki ich pracy wiemy na bieżąco co się dzieje na zagranicznych rynkach numizmatycznych, a osobiście wierzę, że wiedza taka bardzo pozytywnie przyczyni się do rozwoju &amp;#8222;współczesnej&amp;#8221; polskiej numizmatyki. Dlatego nie przypisujcie mi wszystkich zasługi i nie słuchajcie takich użytkowników jak G*****, którzy nie mając zielonego pojęcia o temacie mają czelność wypowiadać się i to jeszcze w niepochlebny sposób, wprowadzając tym samym w błąd inne osoby.<br><br>Edytowany przez: fah, w: 2008/10/24 16:46
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7757

    Według mnie nie ważne, kto i z jakiego kompa pisze jeśli to wnosi coś do Naszej wiedzy numizmatycznej. Kto wiedział o monecie z Lwowem i Smerfami? Fajnie, że powstala grupa, która będzie wrzucać na Nasze forum nowinki z roznych krajów.

    Pewnie za chwilę ktoś stwierdzi, że też mam coś wspólnego z NAP'em...
  • Odp:NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7760

    Mam wrażenie, że nei chodzi tu o osobę, osoby ukrywająće się pod nickiem NAP, ale o samą osobę Faha.

    Jesli te newsy ukazywałyby się pod nickiem fah to wtedy byłoby wszystko w porządku???.

    Nie ważne z jakiego nicka pochodza informacje. Chwała takim osobm, które przekopują zagraniczne strony i dostarczaja informacje, poświecają swój czas abyśmy wiecej wiedzieli o monetach.

    Już wiele osób na IKM napaliło się, ze będzie pisać, wspomagać stronę, ale często tylo na obiecankach się kończyło.

    Polacy to taki dziwny naród, że najchętiej tego komu coś się udaje, kto pzrebija sę wyżej, ściągneliby do parteru. Jak pies ogrodnika: \&quot;Sam nie zje i nikomu nie da\&quot;. Tutaj \&quot; Sam nie stworzy czy wymysli i innemu też nie da\&quot;.

    Ja osobiście zaproponowłem Romkowi, zeby te newsy pojawiały się w osobynm dziale Newsy numizmatyczne, któy niebawem będzie dostępny w lewym menu na stornie głównej.

    Będziemy dążyli takze do tego aby wiadomosci o współczesnych jak i dawnych polskich monetach tłumaczone był na język angielski i rosyjki, żeby powstawały nowe działy jezykowe na IKM.

    Także ja jestem zdania, że krytyka nowej inicjatywy tzn NAP jest bezcelowa - krytykował latwo, trudniej zrobić coś samemu na własną rękę.
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7762

    Piotr_k84 napisał:
    (...) Będziemy dążyli takze do tego aby wiadomosci o współczesnych jak i dawnych polskich monetach tłumaczone był na język angielski i rosyjki, żeby powstawały nowe działy jezykowe na IKM. (...)

    Nawiązując do powyższego fragmentu wypowiedzi Piotrka, nieoficjalnie poinformuję, że od przyszłego poniedziałku Numizmatyczna Agencja Prasowa rozpoczyna stałą współpracę z dwoma największymi amerykańskimi portalami numizmatycznymi oraz jednym ukraińskim. Wszystkie aktualności dotyczące polskich monet będą tłumaczone na język angielski i ukraiński i zobaczy je, wg moich obliczeń na podstawie statystyk odwiedzin, PRAWIE 100 TYSIĘCY Amerykanów i Ukraińców w ciągu jednego miesiąca. Jestem przekonany, że przyczyni się to do znacznego wzrostu popularności naszych monet za granicą. Zaznaczam, że jest to informacja nieoficjalna i proponuję poczekać na oficjalny komunikat NAP, który to potwierdzi.<br><br>Edytowany przez: fah, w: 2008/10/24 18:43
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7777

    tak jakby pisał to pod nickiem fah nie było by sprawy.. robił podobne rzeczy na monety.pl i jakoś nikt nie miał nic do zarzucenia - wręcz przeciwnie- chwała mu za to..

    ale po co robic głupich z siebie i innych i podawac się za jakąś niby strasznie poważną pseudoagencję? Tego typu agencje prasowe są zazwyczaj jakoś zarejestrowane, mają biuro i strone internetową..

    może chodzi tu o to żeby się jakoś dowartościowac i poczuc się bardziej poważnie?

    wiem że niektórzy uznają że się czepiam ale poprostu nienawidze ludzi sztucznych i cwanych..

    tyle odemnie.. więcej nie zamierzam się wypowiadac na ten temat bo wiem że nieprzekonanych nie przekonam i niektórzy i tak wiedzą swoje<br><br>Edytowany przez: zykfryd, w: 2008/10/24 22:53
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7780

    Zykfryd, czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Na Monety.pl to ja podawałem newsy. Sam nie poradziłbym sobie ze wszystkim i tylko bardzo niewielka część newsów prezentowanych przez NAP jest mojego autorstwa (jak pisałem - największe podziękowania należą się Andrzejowi - to on odgrywa główną rolę). NAP to ORGANIZACJA KILKU OSÓB. Jeśli Ty uważasz, że byłoby fair, gdyby ktoś przywłaszczał sobie pracę innych ludzi i podpisywał swoim imieniem, to mogę Tobie tylko szczerze współczuć takich poglądów. Dlatego pomyśl, zanim po raz kolejny napiszesz podobne głupoty.<br><br>Edytowany przez: fah, w: 2008/10/25 12:09
  • Odp:NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7783

    Ja tu jestem całkowicie po stronie Faha; miał pomysł z kilkoma osobami, stworzyli coś na kształt nieformalnej organizacji i tyle. Stowarzyszenie Umarłych poetów także było nieformalna organizacją, zrzeszająca osoby zafascynowane poezją, a ta grupa zrzesza osoby poszukujące informacji numizmatycznych.
    Nikomu krzywdy tym nie robi, nikogo nie zmusza do czytania tych informaci, więc nie wiem w czym problem.

    Sądzę, że chodzi tu po prostu o samą osobę Faha a nie o \&quot;quazi organizację\&quot;. Poprzednie pokolenia walczyły o demokrację, więc nauczmy się z niej korzystać.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    Odp:NAP 15 lat, 6 miesięcy temu #7797

    NAP(FAH):
    Kim jest Pan Andrzej?Nie wiem z kim kojarzyć...Polityk?Rolnik?

    Nic przeciwko nie mam ale podobnie jak zykfryd chce aby wszystko było jasne.
    Nie interesuję się monetami typu smerfy bo dla mnie to bezwartościowe medaliki, jednak jak inni czują potrzebę obcowania z takimi monetami-proszę bardzo.

    Romek odwalasz dobrą robotę i chwała Ci za to. Przez ostatnie dni chodziło mi głównie o to by wszystko było jasne.
    NAP=romek+reszta znawców?
    Pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.46 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information