Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: czy dostaliscie takiego e-maila ?

    • Offline
    • Oklaski: 0

    czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #7851

    wlasnie wstalem zrobilem sobie kawke , sprawdzam poczte i co widze ...????
    IKM rozsyla SPAM ???
    a tyle sie mowi o tym ze firmy gradujace monety nie powinny nimi handlowac itp.
    jakos trzeba zarabiac ale moze wzorem innych firm w temacie maila moznaby dopisac
    ''MATERIAL SPONSOROWANY''
    CO WY NA TO ?<br><br>Edytowany przez: rafalp, w: 2008/10/28 17:32
  • Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #7853

    Witam serdecznie

    Zacznę od tego, że IKM nie jest firmą gradującą - nie jesteśmy związani z żadna inna firmą. IKM jest portalem informacyjnym nie prowadzącym żadnej działalności handlowej związanje z monetami.

    Owy mail, któy dostałeś pochodzi od naszego reklamodawcy. Rejestrując sie na nasz portal wyraziłeś zgode na otrzymywanie tego typu maili. Poniżej jest link do regulaminu, który każdy przy rejestracji akceptuje.

    www.katalogmonet.pl/wydarzenia/regulamin...tania_z_witryny.html



    ps. IKM jest największym portalem numizmatycznym w Polsce nie będącym sklepem, każdego dnia odwiedza nas ponad 1.600 unikalnych użytnowników - mamy zarejestrowanych ponad 8.000 osób. Miesięczny transfer, za który musimy płacić wynosi nas kilkaset złotych, a z czegoś musimy to zapłącić. Stąd wlaśnie możliwosc reklamowania sie w naszym portalu.

    Użytnownicy na anszym portalu mają dostep do mnóstwa informacji, które staramy się dostarczać rzetelnie - na których poszukiwanie przeznaczamy bardzo duzo czasu.

    Otrzymanie takiego maila od czasu do czasu na skrzynke nic CIę nie kosztuje, a może sie przyczynić do rozwoju strony.

    Mamy w najbliższych planach strzenie katalogu monet zagranicznych i Polski XIX wiecznej, a także tłumaczenie artykułów na rosyjski i angielski. Lecz na to potzrebujemy pieniedzy gdyż chcemy wynagrodzic osoby z nami współpracujące.

    Pozdrawiam
    Piotr Kosanowski
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #7855

    rafalp napisał:
    wlasnie wstalem zrobilem sobie kawke , sprawdzam poczte i co widze ...????
    IKM rozsyla SPAM !!!
    a tyle sie mowi o tym ze firmy gradujace monety nie powinny nimi handlowac itp.
    jakos trzeba zarabiac ale moze wzorem innych firm w temacie maila moznaby dopisac
    ''MATERIAL SPONSOROWANY''
    CO WY NA TO ?


    Bardzo dobry masz pomysł. Następnym razem umieścimy takie infromacje na początku mailingu.

    jednocześnie chciałem zauważyć że korzystając z naszego portalu nic nie płacisz a my musimy z czegoś portal utrzymać.

    rejestrując się zaakceptowałeś regulamin - pewnie go nawet nie przeczytałeś a teraz nas oskarżasz o spam.

    bardzo proszę o powołanie się na odpowiednią podstawę prawną takiego publicznego oskarżenia.

    czekam na odpowiedź.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #7867

    Absolutnie nie chcialem nikogo oskarzac(gdyby tak bylo zrobilbym to na konkurencyjnych portalach).
    chcialem tylko zadac pytanie Uzytkownikom czy podobnie jak ja nie uwazaja , za w tytule tego typu wiadomosci moznaby dopisac \&quot;MATERIAL SPONSOROWANY\&quot; lub \&quot;IKM NA ZLECENIE...\&quot; .zdaje sobie sprawe , ze utrzymanie tego typu portalu kosztuje i zycze Wam abyscie w przyszlosci mieli coraz wiecej sponsorow . Z doswiadczenia jednak wiem ze po 10 mailach od firmy X ludzie bez czytania kasuja takie wiadomosci. A co , jesli w przyszlosci IKM bedzie chcial przekazywac w ten sposob jakies informacje???pewnie wiekszosc wyladuje w koszu.
    Podsumowujac.
    NIE CHCIALEM nikogo oskarzac,obrazac,urazac,zniewazac itp.
    Jesli moje pytanie zostalo tak odebrane
    WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PRZEPRASZAM
  • Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #7870

    Masz rację mailing reklamowy tak trzeba będzie chyba oznaczać, pomyślimy nad tym na przyszłosć. NIkogo nie obraziłęe, forum jest właśnie po to aby wymieniać poglądy.

    Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #7871

    Ja również potwierdzam - troszkę mnie poniosło za co przepraszam - każdy ma prawdo do wyrażania swojej opinii a Ty zrobiłeś to w bardzo kulturalny sposób a nie jak to niektórzy robią odpowiadając na nasz mailing (stąd moje nerwy) :)

    Dziękuję za bardzo konstruktywne uwagi - niestety nie jesteśmy w stanie zrezygnować z wysyłki mailingów bo one generują nam pieniądze - musimy jedynie zastanowić się jak połączyć jedno z drugim.

    Dziękuję jeszcze raz za informacje.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #7875

    bartek napisał:

    Dziękuję za bardzo konstruktywne uwagi - niestety nie jesteśmy w stanie zrezygnować z wysyłki mailingów bo one generują nam pieniądze - musimy jedynie zastanowić się jak połączyć jedno z drugim.

    Proponuję uruchomienie newslettera wysyłanego co miesiąc i zawierającego podsumowanie całego miesiąca (nowe emisje w danym miesiącu, komentarz odnośnie sytuacji na rynku, lista nowych artykułów itd.), a więc ciekawe i cenne informacje, a na dole rubryka \&quot;Reklama/Sponsorzy\&quot; z materiałami marketnigowymi. Wówczas nikt nie powinien mieć pretensji.
  • Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #7876

    Sprawa do przemyślenia
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #8130

    Rafał,

    Czy teraz jesteś zadowolony z ostatniego mailingu?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #8133

    Nie myśleliście np. nad tym, żeby uczynić katalog płatnym?
    Np. Dostęp miesięczny 5zł, na kwartał - 10zł, całoroczny - 30zł? Kwoty to kwestia dogadania, a myślę że większość bez problemu by się na to zgodziła bo pieniądze są symboliczne :) a przy np 2 000 osób płacących za cały rok to już naprawdę ładne pieniążki na realizację wielu ciekawych pomysłów związanych z portalem :)
    Osobiście byłem mocno zaskoczony, że katalog , który tu znalazłem jest za darmo ;)
    Jedyne co to bardziej bym dopracował wykresy cenowe jak np tu --&gt; www.notymonet.pl/
    To tyle moich spostrzeżeń ;)<br><br>Edytowany przez: realadas, w: 2008/11/08 11:35
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #8136

    myśleliśmy ale stwierdziliśmy że w darmowym dostępie nasza siła.
    Na pewno podstawowy dostęp zostanie bezpłatny ale może kiedyś uda nam się wdrożyć w życie nasze pomysły których na razie nie będę ujawniał.

    Niestety wiem, ze notowania mamy kiepskie w porównaniu z notami monet ale oni skupili się tylko na cenach i może mają więcej umiejętności i czasu.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #8137

    kolejny meil nadeslany przez IKM wyraznie oznaczony \&quot;REKLAMA\&quot; . I TAK POWINNO BYC!
    co do oplat to bylbym sceptyczny . moze jakies 5 zl uzytkownicy by zaplacili . poczekajmy na wiecej postow w tym temacie.ja uwazam ze wiekszosc uzywa IKM jako darmowego katalogu i cennika monet .gdyby mieli placic 30 zl kupiliby sobie wersje drukowana za 25
    • Jacek_xx
    • Jacek_xx

    Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #8141

    Dokładnie. Po za tym sądzę, że gdyby ten katalog był płatny to szybko ktoś inny zrobiłby BEZ-płatny i zabrał zwyczajnie Wam klientów. Właśnie w dostępności i cenie( a właściwie jej braku) tkwi cały pomysł na katalog.
    • Eothain
    • Eothain

    Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #8148

    właśnie. W tym NASZA siła, że nie trzeba nic placić, a te kilka maili rekalmowych można potrzaktować jako news, co i za ile sprzedają.
  • Odp:czy dostaliscie takiego e-maila ? 15 lat, 6 miesięcy temu #8150

    Ja też uważam, że pąłtna wersja nie wpłynęła by dobrze na stornę. Wiele osób odwiedzajacych IKM to oosby początkujące, któe ni będa płaciły za kota w worku, nie widząc co jest w wersji płatnej storny.

    Poza tym nasza misją jest przede wszytkim informowanie i szerzenei weidzy numizmatycznej - dzielenie sie naszym hobby. Strona to nie ansze główne zajęcie. Obydwaj pracujemy gdzie indziej a strona to tylko nasze hobby
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information