Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka

    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #14306

    :)






    Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14309

    nie wyrobie nie ma to jak stworzyć temat do kłócenia sie , panie Bartku proszę by Pan to usunoł :)
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14311

    Nie ja się czepiałem tylko ona się przyczepiła a ja jej nie odpuściłem :)
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14312

    twoja ta moneta ?
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14313

    Moja :)
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14314

    ile dałes za to rublowke:)
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14315

    daj spokoj gdzie jego hihi ;)
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14317

    Wiem ile mogę za nią dostać ale wole ją mieć w kolekcji :) zbieram takie i średniowieczne co o niej sądzicie :)
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14319

    szczerze?
    jeśłi to twoja to naprawde jesteś szczęśćiażem , poszukuje tej monety od dłuższego czasu i nie moge jej nigdzie dostać
    • Eothain
    • Eothain

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14320

    Pytanie tylko czy jest to oryginał czy późniejsze dobicie tej monety.
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14321

    Acha rozumiem ale to moja piękna cząstka kolekcji srebrnych monet
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14322

    jest oryginalna
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14323

    hehh dobra a teraz poważnie jak dla mnie to jest oczywiscie talar marii teresy anie rublówka kto sie zna to o tym wie , ma wyrazine lustro dlatego uważam ze jest to nowe bicie
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14324

    wiec mam jeszcze jeden wniosek to nie twoja moneta monetarian :0 ponieważ gdzy powiedziałem ze to róblówka nie zaprzeczyłes lecz przytaknołeś czego oczywiście gdybyś miał o niej wiedze byś nie zrobił:) Pozdrawiam
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14325

    Odpowiadam nie ma lustra tylko mój aparat robi tak niestety to tylko Sony 8,1 megapixsela z zoom 16 razy i wszystkie zdjęcia tak wychodzą nie ma lustra jest matowa.
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #14326

    Odpowiadam mam też rublówki więc nie zaprzeczyłem wiem co to za moneta mam nawet mnóstwo artykułów na jej temat kupiona za 350 euro :) więc wiem jak chcesz i Ruble to też mogę za jakiś czas podesłać ale nie tym aparatem bo dokładnie fot nie robi
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14327

    dlaczego uwążam ze nie jest to orginał? ponieważ do dzisiaj nie zachowała sie zaden z tych talarów który posiada tak jakby kropeczki na herbie , Pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14328

    aha chyba ze tak , ok spoko:)
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14329

    kropeczki bo jest nie czyszczona to jest osad zdjęcie nie było przerabiane jest oryginalne nie takie jak widzę na allegro przerobione xd
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14330

    chyba ze tak wiec nie umiem powiedzieć czy orginał czy nie jak bym ją zważył to bym ustalił
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information