Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka

    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14331

    Pamiętajcie te fotki tak wyglądają prawdziwe fotki bez przeróbek widać wady i wszystko monety które są jej zaletami wiem że na aukcjach oszukują i na takie coś się złapie prosty kowalski na błysk
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14332

    Jak się dorobię to wagę sobie kupie miałem zwykłą ale się popsuła wiec narzazie nie mam czym.
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14333

    heh co do tej monetki wag moze przy niej być rozbieżna o 0,1 grama mniej lub wiecej , z racjii tego ze jest stara i mogło sie troche wytrzeć;p
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14334

    monetarian dorobiłes sie tej monety a na wagę za 40 zł cie nie stać;p
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14335

    Dokładnie wiem że ta moneta nie była dotykana od dawna i była w specjalnej folii spoko 60 lat jej nikt nie dotykał to wiem
    • Eothain
    • Eothain

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14336

    Powiedz tylko, czy moneta ma między literami, a krawędzią obwódkę? Czy ogólne pole monety jest takie samo od krawędzi monety, do krawędzi rysów Marii Teresy?
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14337

    he he kupie sobie nową wagę :) do tamtej wagi miałem sentyment bo ją miał dziadek i dobrze ważyła ale się popsuło dziś niby elektronika ale jako informatyk wiem że wskazania czasem podają nieprawdę
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14338

    to jest talar austiacki Marii Teresy w dodatku w najlepszym wypadku bity współcześnie co dla tej monety nie jest niczym niezwykłym. Tutaj link do poczytania: www.theresia.name/en/index.html
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14339

    Hm widać że nie było nic bite na nowo czyli wydaje się oryginalna nie ma żadnych obrysów mogę zrobić kiedyś w dzień lepsze fotki to się okaże xd :) ;)
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14341

    Do puki jej nie zważę nic nie wiemy i muszę ładniejsze fotki zrobić xd
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14342

    Mam całą szafę ciekawych monet dużo roboty z nimi xd
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14343

    Czy to już koniec wypowiadania się ??
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14350

    A JAK SADZISZ ?
    Watek zastepczy proba zwrocenia na siebie uwagi niezbyt udana
    numizmatyk z fantazja szafa pelna monet niestety niewiemy czy orginalnych waga po dziadku nieszczesliwie popsuta jednak ufajac ekspertowi jakim niewatpliwie jest monetariatpl wszystkie
    monety wstanach 1+ :woohoo:
    Z NIECIERPLIWOSCIA OCZEKUJE NOWYCH CIEKAWOSTEK I CENNYCH INFORMACJI UCZYMY SIE W KONCU CALE ZYCIE ;)
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14351

    He he mam pytane ty się prujesz czy masz coś ciekawego do powiedzenia byś była hm jak to powiedzieć normalną kobitką byś dawno zmieniła temat widzę ze jesteś jednak podobna do mnie tak samo upierdliwa witaj w kubie ahah :) :laugh: :laugh:
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14353

    1 + to stan prawie jak nówka hehe a 2 to jak wiadomo wiedza wszyscy wiem że korzystacie 3- i innych form oceny to norma xd więc nie wiem po co się srać hehe to jest dla mnie zastanawiające czego ty ode mnie chcesz. :P
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14355

    ja chce tylko zebys nie wypisywal nonsensow typu zlote monety 200zl w cenie 200pln bo masz wtyki w banku , stan 1+ prawie jak nowka czy ty jestes kosmita z jakiej planety cie wygnali i zalewasz nas fala tych idiotyzmow
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14356

    hm nie idiotyzmy jak ktoś nie rozumie tego to twoja sprawa xd
    ;) większość z katalogu cenniki są więc nie oszukiwałem a 1- czy 1+ jest stosowany czasem hehe i nie wprowadzam nikogo w błąd a lubicie się jak to powiem nadymać i gostka spierdzieliliście xd z jego zdjęcem monety xd fakt była czyszczona ale mi chodziło o stan d
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14357

    zreszta pisz co chcesz cenzury juz nie ma podobno.
    tylko czasami jak ktos cie pyta,prosi bys poparl cos przykladem to sie wymigujesz zmieniasz temat tymsamym twoja wiarygodnosc jest zadna na forum sa mlodzi i czesto niedoswiadczeni ludzie oszczedz im tych nonsensow
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14358

    To nie nonsensy ja podałem w wielu przypadkach ceny z katalogu były prawdziwe więc to nie nonsens a chcę pomagać tym nowym nie podałem żadnej astronomicznej wyceny wszystko było zgodne z cennikiem więc nie wiem o co wojna !!!
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14359

    ceny katalogowe czesto maja sie nijak do cen rynkowych.
    chodzi mi glownie o zlote monety 200zlotowe sama cena kruszcu to ponad 2000pln wie jakim sposobem kupujesz je po 200zl chyba ze ten znajomy z banku je kradnie
    koncze bo i tak sie nie dogadamy obrazasz ludzi ktorzy sie poswiecaja dla tego forum maja po 50 oklaskow a ty piszesz zeby sobie wsadzili je w d...
    nikt tego nie robi dla kasy tylko z uprzejmosci chcesz pomoz swietnie jestes w temacie pisz nie jestes wstrzymaj sie i daj to zrobic komus kto wie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.25 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information