Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka

    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14360

    Nieomylna istoto pujdziesz od nieba ale nie wiem jakiego :laugh:
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14361

    Brawo brawo tak dalej anty oklaski :) mam to gdzieś klaskać sobie możecie wiecie gdzie to samo na fotce pl jest to śmieszne jest do niczego nie służy jedynie wykazywaniu emocjom na forum lobię cię nie lubię i tak dalej :lol: żałosne czemu ma to służyć ??
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14362

    jestem omylna jak kazdy przyznaje sie do bledow nawet do tego ze niepowinnam wogole zaczynac tej dyskusji z toba
    nie chce uchodzic za eksperta ciagle sie ucze miedzy innymi dzieki temu forum i ludziom jak borsuk ktorzy nie wypisuja bzdur.
    ty natomiast jestes nieomylny a ja tego nie zamierzam zmieniac
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14363

    Do borsuka nic nie mam dobrze pisze posty ale do ciebie mam nieciekawą informacje masz się za wszystkowiedząca widziałaś żebym się do kogoś srał biorę udział w dyskusjach ?? poczytaj to się dowiesz jedynie się pośmieje że ktoś nie potrafi odpuszczać jednak kobiety niczego się nie uczą tylko upierają się przy swoim nie wiem chcesz mi w dupę wejść czy co innych jakoś nie zmieniasz ?? jakbyś była kimś kto coś wie nawet bym nie skamlał do ciebie ty swoje za moment nadal będziesz się upierać że trzeba coś zmieniać haha pozdro daruj bo nie wytrzymam :blink:
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14364

    tracisz forme stajesz sie wulgarny a twoje wypowiedzi staja sie jeszcze bardziej nieczytelne.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14365

    czy ja grypsuje w jaki sposob odczytales ze ja ci chce w d... wejsc nie przeceniaj sie naprawde.
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:Oceniajcie wypowiadajcie się :) ciekawostka 14 lat, 4 miesięcy temu #14366

    nie przeceniam to ma się do ciebie :) :laugh:
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information