Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: moneta

    • Offline
    • Oklaski: 0

    moneta 15 lat, 1 miesiąc temu #10076

    mam pytanie ,czy moneta o nominale 2zł 80. Rocznica Odzyskania Niepodległości, bez znaków na rancie {ośmiokrotnie powtórzony napis: NBP, co drugi odwrócony o 180 stopni, rozdzielony gwiazdkami)ma większą wartość.
    • Eothain
    • Eothain

    O:moneta 15 lat, 1 miesiąc temu #10077

    Na pewno. Zamieść zdjęcia lub prześlij mi na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    I czy możemy wykorzystać Twoje zdjęcia w przyszłości?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:moneta 15 lat, 1 miesiąc temu #10078

    nie wiem czy to jakies rarytas bo ja tez mam z gladkim rantem... cos mi sie wydaje ze poporstu w katalogu jest blad... i wcale nie ma na rancie zadnych napisow nbp jak to jest na monetach z nastepnych lat jesli sie myle i ktos ma tez ta monete i ma na rancie te napisy to neich napisze
    • Eothain
    • Eothain

    O:moneta 15 lat, 1 miesiąc temu #10079

    Chociaż chwila... Ja tu myślałem o monecie z zeszłego roku, ale Twoja to chyba z 1998 roku? Bo jeśli ta starsza to chyba w normie jest.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:moneta 15 lat, 1 miesiąc temu #10082

    tak moja jest z 1998r
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:moneta 15 lat, 1 miesiąc temu #10083

    to nie masz zadnego rarytasu tylko normalna monete:) w wartoscie okolo 25zl choc przy obecnym kryzysie to nie wiem czy nawet tyle mozna osiagnac... najlepiej jeszcze potrzymac ta monete i nie sprzedawac jezeli ktos ma inne zdanie to niech sie wypowie
    • Offline
    • Oklaski: -1

    O:moneta 15 lat, 1 miesiąc temu #10085

    Rzeczywiście, nie opłaca się teraz sprzedawać 2zł okolicznościowych. Jeszcze jakiś czas temu pełne komplety sprzedawano za ponad 3000zł, teraz można je dostać nawet za 2500-2600zł.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:moneta 15 lat, 1 miesiąc temu #10086

    sam na tym kryzysie zyskalem po duzo nizszych cenach ciekawe monety:D:D:D
    • Offline
    • Oklaski: -1

    O:moneta 15 lat, 1 miesiąc temu #10087

    Ja kupiłem 5zł nike 1928 z z.m. w dobrym stanie z lekką patyną za 360zł. Myślę, że to dobra cena.
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information