Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy?

    • Offline
    • Oklaski: 0

    kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 4 miesięcy temu #14310

    tylko poważne oferty[STAN III]
    • Eothain
    • Eothain

    O: kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 4 miesięcy temu #14318

    Po pierwsze, do ofert handlowych przygotowany jest specjalny dział Giełda, do którego ten wątek przenoszę.
    Po drugie zamieść zdjęcie, wtedy na pewno szybciej znajdziesz chętnego na swoją monetę.
    • Monetariatpl
    • Monetariatpl

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 4 miesięcy temu #14340

    Wyślij mi na maila fotkę zbieram takie monety. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14576

    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14577

    na podstawie tego zdjecia nie da sie ocenic czy to orginal bez znaku czy tylko przerobka.
    prosimy o lepsze zdjecie.
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14578

    jesli moneta rzeczywiscie nie jest kombinowana to najlepiej oddac ja do gradingu potwierdzic jej autentycznosc i naprawde sprzedac za konkretne pieniadze PRAWDZIWA RZADKOSC :)
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14579

    Aż mi sie nie chce wierzyc w jej orginalność widziałem kupe monet z II RP na własne oczy , tej opcjii jeszcze nie;p
    • centurion2009
    • centurion2009

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14580

    Ile chcesz za tę monetę?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14589

    15.000
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14590

    a co do orginalnośći była ona zakupiona w sklepie numizmatycznym w poznaniu
  • O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14592

    Jakiś dowód zakupu? I w jakim dokładnie sklepie numizmatycznym?

    Wątpię, aby to była prawdziwa złotówka bez znaku.
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14593

    Nie wiem,albo ja jeszcze nie jestem dzisiejszy po Sylwestrze ale z tego co wiem w stanie 1 ta moneta kosztuje 3.000 zł katalogowo????
    Ale może czegoś nie doczytałem???? :( :( :( :( :(
    A co do stanu tej monety to by można wiele powiedzieć????? :huh:
    • Shiver
    • Shiver

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14594

    Nie doczytałeś.
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14595

    Zrób zdjęcie rewersu to może.........! :dry:
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14596

    Właśnie ;( jednak trzyma mnie jeszcze ;)
    • centurion2009
    • centurion2009

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14597

    Wysoka cena.Za taką cenę to musi mieć potwierdzenie że jest orginalna.Osobiście dla mnie za wysoka cena ;)
    Czytałem niedawno o takich właśnie złotówkach co prawda miałem ich kilkanaście ale żadna nie była bez znaku mennicy :(
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14604

    dokładnie to została zakupiona w sklepie numizmatycznym "denar"
    na ulicy gąsiorowskich,sam ją badałem po wieloma lupami z różnych kątów itd i nigdzie mie ma nawet najmniejszych sladów zeby był tam znak mennicy ani nie ma śladu żeby był on usuwany
    • worldcoinsauction
    • worldcoinsauction

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14607

    nie zebym sie czepial i zalozenia byl na nie ALE
    moneta ta jest tak nieosiagalna ze z pewnoscia gdyby to byl orginal dawno pojawila by sie na profesionalnej aukcji gdzie jest odpowiednia klientela i duze pieniadze.
    odnosnie samej monety sam oceniles jej stan na III na calej powierzchni ma sporo zadrapan i rys jesli to przerobka i zajeli sie nia profesionalisci to nie sadze bys byl w stanie stwierdzic w 100% ze nic przy niej nie bylo robione bo stan jej zachowania bardzo to utrudnia.
    jesli mozna wiedziec pytam z ciekawosci to ile za nia dales ?
    ps.
    obym sie mylil a moneta btla orginalna :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez hagane. #14609

    20zł ale wybierałem ją z kartona facet zbytnio na nią nie patrzał pewnie nie wiedział co ma,[facet nie ma zbyt jasno w swoim sklepiku,ja tez przyznam sie nie wiedziałem nic o niej [pomyslalem zwykła złotówka 1929 a wezme zapytam mu sie ile chce i dopiero po miesiącu moeże 3 zauważyłem przeglądając moj złotówki z tego okresu zauważyłem ze nie ma znaku,a więc zaraz poszedłem następnego dnia do tego samego faceta u którego kupiłem żeby sie upewnic czy to jest to a on mi powiedział ze faktycznie ona nie ma znaku i nie wie ile moze byc warta i że nie jest to samoróbka czy cus podobnego a więc ja juz nie wiem ale według mnie jest ona orginalna mam materiały porównawcze w postaci innych złotówek ze znakiem i wszystkie mają a ta nie i nie ma ona zadnych głębszych rys w pobliżu miejsca gdzie powinien być ów znak .] :) :)
    • Offline
    • Oklaski: 3

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14610

    Wiszdzisz sam mówisz ze gościu o tym nie wiedział wiec można powiedzieć ze sam stwierdziłeś ze to orginał , wiesz nikomu nie umiejszając ale uważam ze nikt z nas nie byłby w stanie powiedzieć ze moneta jest orginalna choćby nawet miał rózne cudeńka do badania tej monetki , słuchaj jak dasz ją do gradingu ngc i sie okaże to orginał napisz do mnie na priw , Pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
  • 2
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information