Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy?

    • worldcoinsauction
    • worldcoinsauction

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14611

    20 zl za 1 zlotowke 1929 w III stanie po 5 zl sprzedaja ladniejsze.
    dokladnie potwierdz jej autentycznosc a sprzedasz ja za duzo wiecej niz 15 000 na tym foru znajdziesz kilku potecialnych chetnych ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14614

    np? za ile? bo powiem szczerze marzy mi się konstytucja 5zł 1925 :laugh:
    • worldcoinsauction
    • worldcoinsauction

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14616

    nie wiem ile ale podobno przed wojna byla warta wiecej niz talary Zygmunta III Wazt ;)
    w przegladzie numizmatycznym numer 3/4 z 1999 podobno mozna znalesc wiecej informacji o tej monecie niestety nie mam tego numeru wiec nie moge ci pomuc.
    mysle ze na konstytucje by wystarczylo :)
    • worldcoinsauction
    • worldcoinsauction

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14617

    jednak bez potwierdzenia autentycznosci watpie by ktokolwiek ja kupil ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14625

    ok dzięki za pomoc ,widze że sprawa robi sie grubsza ,jak bede miał certyfikat to napisze a jak nie bedzie orginalna to tez napisze
    :laugh:
    • worldcoinsauction
    • worldcoinsauction

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 3 miesięcy temu #14627

    czekamy z niecierpliwoscia na twoja wiadomosc ;)
    • worldcoinsauction
    • worldcoinsauction

    O:kto chce kupić złotówkę 1929r bez znaku mennicy? 14 lat, 2 miesięcy temu #16284

    hagane napisał:
    ok dzięki za pomoc ,widze że sprawa robi sie grubsza ,jak bede miał certyfikat to napisze a jak nie bedzie orginalna to tez napisze
    :laugh:


    Jak sie ma "nasz" unikat ? ;)
    Obiecales opisac dalsze losy , czekamy i nic ...
  • Strona:
  • 1
  • 2
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information