Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: wyprzedaż nadwyżek

  • wyprzedaż nadwyżek 16 lat, 3 miesięcy temu #1123

    Sprzedam nadwyżki zbiorów:

    - komplecik: 20zł Sokół+2złGN+ Folder: cena 230zł.
    - 2zł GN Sokół wędrowny: 15 szt- cena 5,5zł/szt
    -2zł GN Rycerz CIężkozbrojny: 20szt - cena 4zł/szt
    -2zł GN T.Korzeniowski: 30szt - cena 3zł/szt

    Najlepiej odbiór osobisty w Warszawie. Po niedzieli.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:wyprzedaż nadwyżek 16 lat, 3 miesięcy temu #1226

    Mogę od Ciebie wziąść wszystkie NG (15 sokołów, 20 rycerzy i 30 korzeniowskich) za 220 PLN. Jestem z Warszawy, więc ustalenie terminu i miejsca transakcji nie powinno stanowić problemu. Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:wyprzedaż nadwyżek 16 lat, 2 miesięcy temu #1566

    PRZEPRASZAM, ale o czym powinno się pisać w dziale giełda?? skoro nie o kupnie/sprzedaży??
  • Odp:wyprzedaż nadwyżek 16 lat, 2 miesięcy temu #1575

    SPrzedam 15 sztuk monety 60 rocznica zakończenia II wojny światowej.

    Cena za sztukę 63 zł.
    Najchętniej osobiście w Warszawie.
    Cena monety ustabilizowałą się na poziomie 64-69zł, ja sprzedaje tak tanio bo pilnie potrzebuje gotówki.

    oferty: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

    MOnety są w stanie menniczym. Jedynie 5 sztuk posiada neiznaczne, widoczne dopiero po bliższym obejrzeniu ślady patynki na rancie.
    Nie obniża to jednak wartości monet, jest to dalej stan menniczy. Nie sprzedaję bubli, ne lubię fuszerki.

    Jesli ktoś chce inwestowac to jest to jedna z pewniejszych monet polskich do inwestycji w tak niskiej cenie

    Ofery prosze kierowac na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. <br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/02/28 22:49
  • Odp:wyprzedaż nadwyżek 16 lat, 2 miesięcy temu #1594

    Jest ktoś zainteresowany???

    MOneta ta po tym co obserwuje jest już po korekcie i okresie stabilizacji. Na aukcjach internetowych schodzi w coraz większych ilościach

    np. 72 zł
    allegro.pl/item313592814_10_zl_60_roczni...wojny_swiatowej.html

    71zł
    allegro.pl/item317464838_10_zl_2005_r_60...czenia_ii_wojny.html

    Zdarzaja się oczywiście i licytacje po 62-63 zł, ale to tylko pojedyncze sztuki.
    Gdybym nie potrzebował pieniędzy to napewno bym ich nei sprzedawał, bo wiem , że ta moneta ma potencjał.
  • Odp:wyprzedaż nadwyżek 16 lat, 2 miesięcy temu #1699

    Jeśli ktoś będzie chciał odebrac monetki osobiście w Warszawie to proponuję 60 zł/sztukę.

    Sprzedaje tylko dlatego, ze pilnie potrzebuje gotówki.

    Stan I menniczy, na pojedynczych sztukach jedynie śladowe ilości patynki, widoczne dopiero po bliższym przyjrzeniu się na rancie. Nie obniża to jednak wartości monet.

    Naprawdę warto!!!!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:wyprzedaż nadwyżek 16 lat, 2 miesięcy temu #1729

    ale chcesz od razu wszystkie 15 sprzedać czy można 1-2 szt kupić? ja pracuję w warszawie :)
  • Odp:wyprzedaż nadwyżek 16 lat, 2 miesięcy temu #1730

    10 juz poszło, zostało 5
  • Odp:wyprzedaż nadwyżek 16 lat, 2 miesięcy temu #1853

    Niestety kontrachent, z któym miałem zawrzec traksakcję okazał się ineopowiedzialny, więc oferta na 15 sztuk cały czas aktualna. Cena poniżej tej z Allegro a więc b.artakcyjna

    Cena 58 zł/sztukę.

    Na kilku jak pisałem są śladowe ilości patynki na rancie (widoczne dopiero po przyjrzeniu się)lecz absolutnie nie obniża to stanu monety. Monety sa w st.I menniczym<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/03/12 09:30
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.33 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information