Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Witam mam nowe rzeczy do sprzedania znaczki monety

    • Offline
    • Oklaski: -58

    Witam mam nowe rzeczy do sprzedania znaczki monety 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Xbarok21. #16709

    Wyprzedaż znaczków monet polecam

    www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6646944
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monety 14 lat, 2 miesięcy temu #16714

    nowe rzeczy - stare ceny ;)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monety 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez Xbarok21. #16715

    teraz chodzi mi o znaczki p nowe ceny
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 2 miesięcy temu #16720

    sorx stary ale znaczki chyba nie interesują nikogo na tym forum to jest forum numizmatyczne a nie filatelistyczne prawda? :)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 2 miesięcy temu #16723

    ach ok ale są osoby co zbierają znaczki i monety p
    • Skarbynarodu
    • Skarbynarodu

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 2 miesięcy temu Ostatnio zmieniany: przez . #16799

    B)
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monety 14 lat, 2 miesięcy temu #16801

    Valkiria napisał:
    nowe rzeczy - stare ceny ;)

    www.allegro.pl/item934517673_5_groszy_19...cam_poszukiwana.html
    jeszcze lepiej....... :P
    ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monety 14 lat, 2 miesięcy temu #16803

    Jak się nie podoba to twoja sprawa :) ja tylko informuje co jest a nie przymuszam do zakupu :)) ;)
    • Skarbynarodu
    • Skarbynarodu

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monety 14 lat, 1 miesiąc temu #16858

    Hejka masz może monety średniowiecznie ??
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monety 14 lat, 1 miesiąc temu #16860

    Xbarok21 napisał:
    Jak się nie podoba to twoja sprawa :) ja tylko informuje co jest a nie przymuszam do zakupu :)) ;)

    Czyżbym dostrzegał sarkazm? :)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monety 14 lat, 1 miesiąc temu #16863

    He he może ;) :cheer: raczej p
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monety 14 lat, 1 miesiąc temu #16903

    Wyprzedaż kolekcji groszaków oryginały ) znaczków i wiele wieli innych niedługo nowe przedmioty zapraszam :) godne UWAGI :) ;)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 1 miesiąc temu #16904

    desperado69 napisał:
    Valkiria napisał:
    nowe rzeczy - stare ceny ;)

    www.allegro.pl/item934517673_5_groszy_19...cam_poszukiwana.html
    jeszcze lepiej....... :P
    ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)




    w stanie 3 ta 5 groszówka 1500 nie wyciągniesz co z tego ze ma patyne ale nie ma na niech szczegółów jest warta według mnie conajwyżej 400zł
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 1 miesiąc temu #16905

    Ta a czemu widziałem zniszczona co poszła za 500 zł wiec proszę nie zaniżaj :) jest ładna ta fotka to jakoś mi nie wyszła d
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 1 miesiąc temu Ostatnio zmieniany: przez hagane. #16907

    ok juz nic nie mówie nich bedzie ale orzeł nie ma oka jest starte pióra też są lekko wytarte nie ma połysku [pewnie przykryty patyną ] al dobra nich bedzie będę bił brawo jezeli pójdzie za ta cene
    powiedzmy inaczej jutro wrzuce zdjęcie mojej 20 groszówki 1923 bez obiegowej w stanie ponad menniczym z destruktem menniczym na 2 nadlewka skrętka 10 stopniowa i uszkodzenie na literze r [podejrzewam ze od stępla] ciekaw jestem z ile by ona poszła :)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 1 miesiąc temu #16908

    W destruktach istnieje takie coś jak możliwość falsyfikatu zrobiona drogą chałupniczą to masakra jest pełno destruktów które są pomalowane np i tak dalej p
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 1 miesiąc temu #16916

    hagane napisał:
    ok juz nic nie mówie nich bedzie ale orzeł nie ma oka jest starte pióra też są lekko wytarte nie ma połysku [pewnie przykryty patyną ] al dobra nich bedzie będę bił brawo jezeli pójdzie za ta cene
    powiedzmy inaczej jutro wrzuce zdjęcie mojej 20 groszówki 1923 bez obiegowej w stanie ponad menniczym z destruktem menniczym na 2 nadlewka skrętka 10 stopniowa i uszkodzenie na literze r [podejrzewam ze od stępla] ciekaw jestem z ile by ona poszła :)


    co to znaczy w stanie ponad menniczym ?
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 1 miesiąc temu #16918

    no właśnie ja sam nie wiem o co chodziło w tym stanie ponad menniczym hehe :)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 1 miesiąc temu #16919

    Może chodziło ci o wartość emocjonalną :)
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Witam mam nowe żeczy do sprzedania znaczki monet 14 lat, 1 miesiąc temu #16945

    Wyprzedaż :) ;)
  • Strona:
  • 1
  • 2
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.29 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information