Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:

TEMAT: Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM

    • Offline
    • Oklaski: 14

    Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16929

    Witam wszystkich.
    Domyślam się że tym wątkiem co go teraz opisze zrobię sobie wrogów w co poniektórych osobach i pewnie dostane oklaski na minusie :( ale muszę to przedstawić! :dry:
    No cóż będę stratny ale...... :P
    Już od dawna siedzę sobie na tym forum i czytam sobie różne
    artykuły,wypowiedzi ludzi i drażni mnie to że ludzie z naszego forum(przeważnie nowi ale....)robią sobie wątki,wrzucaj linki swoich stron,reklamę do swoich stron na aukcjach internetowych takich jak na ALLEDROGO czy EBAY i.t.d? :huh:,chcąc sprzedać swoje monety i nie tylko :ohmy:
    A to chyba jest forum numizmatyczne ;)
    Nie wiem,może się mylę ale moim zdaniem to forum jest stworzone po to żeby ludzie mogli dowiedzieć się coś więcej o swoich kolekcjach monetach posiadanych?
    Jak mam ochotę to wchodzę na aukcje internetowe i szukam co mnie interesuje :)
    Dobra,niech się dzieje co chce ale musiałem :silly:
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16934

    Jakos nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi.
    Po to jest dzial gielda zeby ludzie mogli zareklamowac wlasnie swoje produkty. Jesli w danym momencie cie nie interesuje zakup czegokolwiek to poprostu tutaj nie wchodzisz.
    Pozatym przeciez nikt cie nie zmusza do ogladania tych postow.
    A niejedna osoba wlasnie tylko czeka az pojawi sie post i np bedzie miala mozliwosc zakupu czegos poza allegro czy ebay.
    Co chciales tym osiagnac hmm? Zakaz wrzucania linkow do allegro czy co...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16935

    desperado69 napisał:
    Witam wszystkich.
    Domyślam się że tym wątkiem co go teraz opisze zrobię sobie wrogów w co poniektórych osobach i pewnie dostane oklaski na minusie :( ale muszę to przedstawić! :dry:
    No cóż będę stratny ale...... :P
    Już od dawna siedzę sobie na tym forum i czytam sobie różne
    artykuły,wypowiedzi ludzi i drażni mnie to że ludzie z naszego forum(przeważnie nowi ale....)robią sobie wątki,wrzucaj linki swoich stron,reklamę do swoich stron na aukcjach internetowych takich jak na ALLEDROGO czy EBAY i.t.d? :huh:,chcąc sprzedać swoje monety i nie tylko :ohmy:
    A to chyba jest forum numizmatyczne ;)
    Nie wiem,może się mylę ale moim zdaniem to forum jest stworzone po to żeby ludzie mogli dowiedzieć się coś więcej o swoich kolekcjach monetach posiadanych?
    Jak mam ochotę to wchodzę na aukcje internetowe i szukam co mnie interesuje :)
    Dobra,niech się dzieje co chce ale musiałem :silly:



    ja sie zgadzam z tą wypowiedzią to jest forum numizmatyczne a nie strona reklamowa, poszerzajmy swoja wiedze numizmatyczną a nie reklamujmy co mamy do sprzedania to nie jest allegro,czy ebay! :)
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16937

    MajkelPce napisał:
    Jakos nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi.
    Po to jest dzial gielda zeby ludzie mogli zareklamowac wlasnie swoje produkty. Jesli w danym momencie cie nie interesuje zakup czegokolwiek to poprostu tutaj nie wchodzisz.
    Pozatym przeciez nikt cie nie zmusza do ogladania tych postow.
    A niejedna osoba wlasnie tylko czeka az pojawi sie post i np bedzie miala mozliwosc zakupu czegos poza allegro czy ebay.
    Co chciales tym osiagnac hmm? Zakaz wrzucania linkow do allegro czy co...

    Masz prawo się wypowiedzieć!!
    Twoja opinia tez się liczy! :side:
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16938

    ja sie zgadzam z tą wypowiedzią to jest forum numizmatyczne a nie strona reklamowa, poszerzajmy swoja wiedze numizmatyczną a nie reklamujmy co mamy do sprzedania to nie jest allegro,czy ebay! :)[/quote]



    Święte słowa kolego ;)
    "to jest forum numizmatyczne a nie strona reklamowa"
    Czekam na opinie :laugh:
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16939

    Witam
    Ja również się podpisuje pod tymi sławami !!!

    to jest forum numizmatyczne a nie strona reklamowa !!!!!!

    Daje oklaski ( te pozytywne ) dla desperado69 za poruszenie tematu !!! Sam osobiście poruszyłem ten temat kilka razy ( zostałem za to także oceniony oklaskami ujemnymi co widać ) ale nie ma dla mnie to żadnego znaczenia jak mnie tu oceniają. W ostatnim czasie zaczynam coraz rzadziej wchodzić na ten portal ale nie tylko ja !!! Jestem na tym portalu od 2 lat na początku byłem bardzo ale to bardzo zadowolony że mogę z niego korzystać, mówiłem o tym portalu wielu znajomym kolekcjonerom którzy również założyli tu konto bez żadnego namawiania. A dziś podzielają moje zdanie ( portal ten ostatnio bardzo podupadł w oczach PRAWDZIWYCH kolekcjonerów ), można tu poczytać przede wszystkim o prywatnych aukcjach na Allegro czy eBay!!!! Ja również mam kilka monet które mogę sprzedać ale nie wrzucam na chama linków które bardzo bezczelnie i niesmacznie zachęcają do zakupu!!!! O ile ktoś sprzedaje monetą ciekawą , trudną do zdobycia, w przystępnej cenie, to jest ok. Ale jak ktoś ma jakiś szmelc ( czasem fals-y )
    i nachalnie się tu reklamuje, szukając głupiego który zapłaci krocie za nic nie warta monetę !!!

    Śmiech na scenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :S

    Myślę poważnie o usunięciu konta na tym Portalu, niech zostaną tylko ci co nie mają pojęcia o monetach ale za to wklejają wiele linków z Allegro!!!! Amatorszczyzna.
    :(
    :angry:
    :(
    :angry:
    • Offline
    • Oklaski: 14

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16941

    DRABINO tu masz w 100% racje :)
    Bartek(Moderator) sorry że to powiem ale ta strona się trochę"opuszcza" powiedzmy tak.... :blush:
    Teraz masowo ludzie sobie robią z tej strony swoje prywatne aukcje a tu nie o to chodzi?? :dry:
    Tu na forum ludzi.........,a zresztą co ja Ci będę mówił w końcu sam jesteś profesjonalistą w dziedzinie numizmatyki i wiesz o czym mówię :)
    PS.To są tylko moje odczucia(i chyba nie tylko)i mnie to strasznie denerwuje ostatnio :angry:
    Ale...
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16942

    A ja sie trzymam swojego zdanie :)
    Kazdy ma swoj cel. Jedno chca osiagac wiedze i handlowac.
    Jedni tylko zdobywac wiedze a jeszcze inni tylko handlowac :)
    Wiec dla kazdego jest odpowiedni dzial ;)

    Czekam na oklaski :P
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16944

    Ja jestem tu w celach naukowych i w celach handlowych wiadomo jest dział od tego pomagam tez nowym użytkownikom jak mogę :) po to jest świat aby się dzielić :)
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu Ostatnio zmieniany: przez ziomal1225. #16947

    Dla mnie IKM przede wszystkim to źródło wszelkich informacji na temat numizmatyki. To także miejsce, gdzie można się skonsultować z innymi na dany temat. Jednak giełda mi nie przeszkadza. I tak zbytnio tej kategorii nie czytam. :P
    • Offline
    • Oklaski: 10

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16948

    desperado69 ma rację osobiście podszedłbym jednak do tego nieco łagodniej, bądź co bądź jet dział Giełda i niech sobie będzie.

    ALE...

    Można by zrobić coś takiego, żeby nowe/kontynuacja starych postów nie była widoczna w "Ostatnie dyskusje". Męczy to nieraz gdy wchodzę po kilku dniach nieobecności i widzę 30 tematów z nowymi postami w tym połowa to kolejne aukcje 2zł GN z 2009r czy pudełeczek z perełkami z Oceanii (btw ci tam to mają hopla, na allegro widziałem jakieś blachy z Optimusem z filmu Transformers :S ) to automatycznie spada zainteresowanie kolejnymi, nieraz bardzo ciekawymi tematami.
    Pytanie do moderatorów: czy z technicznego punktu widzenia można zrobić coś takiego? Żeby nowe posty z działu Giełda nie wskakiwały do zakładki "Ostatnie dyskusje"? Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to sam znajdzie ten dział.
    • Offline
    • Oklaski: 4

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16949

    Popieram lego. To genialny pomysł. Niestety prawdą jest, że nieraz wszystkie ostatnie posty to sama giełda.
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16950

    Mam pomysł aby tematy z giełdy były jako np 10 temat i nie mogły wyżej podskoczyć niż temat 3 w głównym katalogu forum żeby innych nie denerwować :) lub inne formy propozycje :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16951

    ALE...

    Można by zrobić coś takiego, żeby nowe/kontynuacja starych postów nie była widoczna w "Ostatnie dyskusje". Męczy to nieraz gdy wchodzę po kilku dniach nieobecności i widzę 30 tematów z nowymi postami w tym połowa to kolejne aukcje 2zł GN z 2009r czy pudełeczek z perełkami z Oceanii (btw ci tam to mają hopla, na allegro widziałem jakieś blachy z Optimusem z filmu Transformers :S ) to automatycznie spada zainteresowanie kolejnymi, nieraz bardzo ciekawymi tematami.
    Pytanie do moderatorów: czy z technicznego punktu widzenia można zrobić coś takiego? Żeby nowe posty z działu Giełda nie wskakiwały do zakładki "Ostatnie dyskusje"? Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to sam znajdzie ten dział.[/quote]



    Właśnie o to cały czas chodzi :laugh:
    • Offline
    • Oklaski: 10

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16953

    12345678 napisał:
    Właśnie o to cały czas chodzi :laugh:

    Gdyby chodziło o coś innego to bym nie pisał. Chyba, że ktoś już powyżej zaproponował identyczne rozwiązanie jak moje? Nie czytałem wszystkich postów "nade mną".
    • Offline
    • Oklaski: -58

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16954

    Mam pomys aby aucje z danego działu były zaznaczane kolorem aby każdy wiedzia ze to giełda a nie zmuszac wszystkich do czytania :) pozdrawiam
    • Offline
    • Oklaski: 5

    O: Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16955

    Popieram kolegę desperado mnie też drażnią te tzw super okazje zakupowe znaczków czy dwuzłotówek. Na to forum zaglądam z powodu wielu cennych informacji od ludzi dla których numizmatyka to pasja a jak chce pohandlować to zaglądam w inne miejsca
    • Offline
    • Oklaski: 151
    Numizmatyka uczy czytac znaki czasu.

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16956

    Ili uczestnikow tyle opini ale to moze i lepiej bo ciekawiej
    osobiscie nic bym nie zmieniala zgadzam sie ze niektorzy sa bardzo natretni ale po to sa oklaski aby takich upierdliwcow odpowiednio nagradzac.
    Z opinia ze forum upada nie zgadzam sie absolutnie.
    Forum ma taki poziom jakich ma uczestnikow jesli ktos uwaza ze poziom jest niezadowalajacy zachecam do podwyzszenia standardow.
    Ktos napisal ze na forum jest od 2 lat a ma na swoim koncie 35 postow naprawde jestes ostatnia osoba ktora mogla by narzekac co do poziomu dyskusji tutaj toczonych.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu Ostatnio zmieniany: przez borsuk1977. #16962

    Czuje się niejako wywołany do przysłowiowej "tablicy", więc odpowiem jak ja to widzę. Otóż dział giełda jest po to, żeby zamieszczać tam właśnie m.in. ogłoszenia kupna/sprzedaży. Co nie zmienia faktu, że tzw. "podbijanie" tematu przez niektórych użytkowników może być nieco denerwujące. Generalnie jednak nie zauważyłem jakiegoś nagłego natłoku ofert kupna-sprzedaży. Proszę też brać pod uwagę ilość zarejestrowanych użytkowników. Valkiria słusznie zwróciła uwagę, na to że niektóre osoby narzekają a nie biorą żadnego udziału w dyskusji. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi odnośnie tego czego chciałby się dowiedzieć to proszę o tym pisać. Samo stwierdzenie kolegi DRABINO cyt. "Jestem na tym portalu od 2 lat na początku byłem bardzo ale to bardzo zadowolony że mogę z niego korzystać, mówiłem o tym portalu wielu znajomym kolekcjonerom którzy również założyli tu konto bez żadnego namawiania. A dziś podzielają moje zdanie ( portal ten ostatnio bardzo podupadł w oczach PRAWDZIWYCH kolekcjonerów ), można tu poczytać przede wszystkim o prywatnych aukcjach na Allegro czy eBay!!!! " ma się nijak do całości. Kolega DRABINO rzadko przez te 2 lata zabierał głos, a ja nie wiem kim są Ci inni PRAWDZIWI kolekcjonerzy i co zbierają? Nie wiem też co interesuje kolegę, a chętnie bym się dowiedział (pewnie jest to gdzieś w jakimś wątku sprzed roku albo i starszym ale trudno wymagać od kogoś żeby pamiętał co zbiera ktoś kto się rzadko udziela). Proszę nie traktować w żadnym razie moich słów jako jakiejś krytyki, sam jestem kolekcjonerem od wielu lat (właściwie od dziecka), kocham numizmatykę i nie wyobrażam sobie żebym mógł w wolnym czasie robić coś innego jak rozwijać swoje hobby :) Chętnie porozmawiam o tym co interesuję kolegę DRABINO, zresztą napewno nie tylko ja - tylko proszę nam dać szansę. Pozdrawiam serdecznie. I jeszcze jedno, ja przez 3 lata pobytu na forum skorzystałem z minusa bodaj 1 raz i nie uważam, żeby właściwym było dawanie innym minusów za to, że mają inny pogląd na jakieś sprawy - bo to zabija rzeczową dyskusję - a cenzury chyba nikt nie chce? Pozdrawiam raz jeszcze
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    O:Zamieszczanie swoich aukcji na forum IKM 14 lat, 1 miesiąc temu #16964

    Witam,
    Faktycznie, ostatnio sporo pojawia się ogłoszeń handlowych. Niektórych może to drażnić, bo nie po to służy portal typowo tematyczny, a takim jest IKM. Innych może drażnić powtarzające się pytania w stylu "Od czego zacząć...", czy też "Co to za moneta i ile jest warta?". A ostatnio to nawet i spam się pojawił...
    Takie są ramy forum tematycznego ogólnie dostępnego, ale ostatnio fakt faktem dyskusje trochę przygasły. Jednak to wina forumowiczów a nie kogoś innego. Jedynie parę osób treściwie z chęcią się wypowiada i coś wnosi do jakości tego portalu, a reszta... no właśnie, co reszta robi? Pokażcie, że też macie ja... i że macie coś do powiedzenia!
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.41 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information