Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Sprzedam woreczki bankowe 1gr z 2006 roku 70 sztuk

    • Offline
    • Oklaski: 2

    Sprzedam woreczki bankowe 1gr z 2006 roku 70 sztuk 15 lat, 4 miesięcy temu #8967

    Sprzedam woreczki bankowe 1gr z 2006 roku 70 sztuk

    Cena za 1 woreczek - 12 zł
    Formą zapłaty mogą być również banknoty z czasów PRL UNC.

    Proszę chętnych o wiadomość tutaj a szczegółowe już dane na priv.

    Mam konto na allegro tak ze w razie czego mogę wystawić aukcję dla pewności danych.
    • Offline
    • Oklaski: 4

    Odp:Sprzedam woreczki bankowe 1gr z 2006 roku 70 sztuk 15 lat, 4 miesięcy temu #8968

    Riko ile banknotów za woreczek??:) bo mam troche tego:)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Sprzedam woreczki bankowe 1gr z 2006 roku 70 sztuk 15 lat, 4 miesięcy temu #8971

    Ja jestem zainteresowany zakupem. Ilość min. 10 sztuk. Dokładną ilość możemy uzgodnić na privie do końca tygodnia. Muszę przeliczyć ile kasy mam aktualnie na zainwestowanie.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Sprzedam woreczki bankowe 1gr z 2006 roku 70 sztuk 15 lat, 4 miesięcy temu #8976

    Stolarz to proszę na priv ile chcech. Mam 70 sztuk. Cenę za woreczek znasz. Myślę że okazyjna.
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Sprzedam woreczki bankowe 1gr z 2006 roku 70 sztuk 15 lat, 4 miesięcy temu #8977

    A ty wiktor musisz się okrreślić co to za banknoty i czy aby napewno w I stanie, czyli bankowe :)
    • Offline
    • Oklaski: 4

    Odp:Sprzedam woreczki bankowe 1gr z 2006 roku 70 sztuk 15 lat, 4 miesięcy temu #8978

    zrobie zdjęcia to sam ocenisz. wygladają nieżle ale czy sa to bankowe czy nie to nie mam pojecia bo na banknotach się nie znam. Zdjęcia wyśle jak najszybciej na priv
    • Offline
    • Oklaski: 2

    Odp:Sprzedam woreczki bankowe 1gr z 2006 roku 70 sztuk 15 lat, 4 miesięcy temu #9075

    Pozostało na sprzedaż 55 woreczków.
    Jest ktoś jeszcze chętny?
    • Offline
    • Oklaski: 4

    Odp:Sprzedam woreczki bankowe 1gr z 2006 roku 70 sztuk 15 lat, 4 miesięcy temu #9079

    a jak z tymi banknotami jestes zainteresowany?
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information