Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
  • Witamy,
  • Ostatnia wizyta: Dzisiaj
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: SrebrneMonety.pl -domena numizmatyczna na sprzedaż

    • mayoris
    • mayoris

    SrebrneMonety.pl -domena numizmatyczna na sprzedaż 16 lat, 3 miesięcy temu #886

    Witam
    Prowadzisz działalność związaną z monetami, jesteś entuzjastą monet kolekcjonerskich?
    Sprzedajesz monety i chciałbyś utworzyć sklep z monetami, swoją baze danych, forum, portal numizmatyczny lub encyklopedie monet?
    To idealna okazja, aby zrobić to na domenie srebrnemonety.pl - nazwa konkretna, prosta, doskonała na tego typu portal i ona może być Twoja!
    Ta nazwa zagwarantuje Ci sukces w branży numizmatycznej, gdyż nie da się prościej określić to czego dotyczy!
    Licytuj i stań się właścicielem domeny srebrnemonety.pl , zapraszam do licytacji na aukcji allegro, w dziale z Sokołami Wędrownymi i w dziale \"domeny\" , oraz kontakt do mnie to Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub gg 3095901

    domena opłacona do 04.01.2009 roku
  • Odp:SrebrneMonety.pl -domena numizmatyczna na sprzedaż 16 lat, 3 miesięcy temu #887

    hmm cena 500 zł???
    • mayoris
    • mayoris

    Odp:SrebrneMonety.pl -domena numizmatyczna na sprz 16 lat, 3 miesięcy temu #889

    Cene wywoławczą ustaliłem na 500 zł, wg Ciebie to dużo? bo wg mnie to malutko jak na tak konkretną nazwe, na której można stworzyć praktycznie wszystko czy to sklep, czy encyklopedie czy portal numizmatyczny.<br><br>Edytowany przez: mayoris, w: 2008/02/05 19:35
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:SrebrneMonety.pl -domena numizmatyczna na sprz 16 lat, 3 miesięcy temu #896

    a na MonetyOkolicznosciowe.pl znalazłeś klienta?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:SrebrneMonety.pl -domena numizmatyczna na sprz 16 lat, 3 miesięcy temu #902

    mayoris napisał:
    Cene wywoławczą ustaliłem na 500 zł, wg Ciebie to dużo? bo wg mnie to malutko jak na tak konkretną nazwe, na której można stworzyć praktycznie wszystko czy to sklep, czy encyklopedie czy portal numizmatyczny.


    wg mnie dużo... to że końcówka .pl nie znaczy że to super domena... ta nazwa SrebrneMonety ma ponad 160 wolnych innych końcówek dostępnych w polsce.

    co do portalu numizmatycznego czy encyklopedii/katalogu monet to są inne i lepsze wolne domeny.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:SrebrneMonety.pl -domena numizmatyczna na sprz 16 lat, 3 miesięcy temu #904

    Nazwa tej strony jest taka bardziej że tak powiem PRAKTYCZNA niż \&quot;SrebrneMonety.pl\&quot;,przynajmniej według mnie,bo nazwa twojej ogranicza ją w pewnym sensie tylko do sreberek a mamy jeszcze złotka,NG,itd.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:SrebrneMonety.pl -domena numizmatyczna na sprz 16 lat, 3 miesięcy temu #906

    KIep84 masz rację... większość stron o numizmatyce czy sklepów numizmatycznych nie ogranicza się tylko do monet srebrnych... ja bym jej nawet za 1 zł nie kupił ;)... wolałbym 1 zł w promocji przeznaczyć na bardziej wartościową domenę.
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information