Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: inwestować czy nie?

    • Offline
    • Oklaski: 0

    inwestować czy nie? 16 lat, 2 miesięcy temu #1027

    mam taką sprawe od roku 2000 jestem numizmatykiem zbieram głównie monety GN do pełnaego kompletu brakuje mi 13 pierwszych monet z okresu 1995 - 1999 nie jestem pewien czy je kupić poniważ wg tego co jest napisane na stronie po wejściu Polski do strefy euro ich ceny spadną. Wiec koledzy co poradzicie kupić czy poczekać
    ??/
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 2 miesięcy temu #1028

    napewno nie spadną, wręcz przeciwnie - pójdą w górę i to dużo - INWESTOWAĆ !!!!!!!!!!!!!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 2 miesięcy temu #1029

    jak wejdziemy do strefy euro to dopiero będą rarytasy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    to dobrze 16 lat, 2 miesięcy temu #1031

    Jak znacie jakieś miejsce gdzie mógłbym kupić taniej to piszcie z góry dziekuje. Najlepiej w okolicach trujmista.A tak ogólnie to jak przechowujecie monety? w albumach?
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:to dobrze 16 lat, 2 miesięcy temu #1032

    Powinno sie je trzymac w kaplsach na apletach,ale ja w kalserze
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Monety euro 16 lat, 2 miesięcy temu #1034

    A co sądzicie o monetach Euro??? Warto je kupować ?
  • Odp:Monety euro 16 lat, 2 miesięcy temu #1035

    kolego w jednym temacie wszystko??? utrzymujmy porządek to będzie nam się łątwiej poruszac po fourm
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 2 miesięcy temu #1047

    master napisał:
    napewno nie spadną, wręcz przeciwnie - pójdą w górę i to dużo - INWESTOWAĆ !!!!!!!!!!!!!


    hmmm... większość, w tym numizmatycy zawodowi, twierdzą co innego... że jak wejdziemy do euro to NG itp będą warte tylko dla kolekcjonerów...

    a tak naprawdę jak będzie to nie wiedzą nawet najwięksi mędrcy... sam ostatnio robiąc spis monet z PRL i \"złomu\" z tamtych lat zaniemówiłem z wrażenia, jak zobaczyłem ile warte są niektóre z nich
  • Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 2 miesięcy temu #1051

    sderrek napisał:
    master napisał:
    napewno nie spadną, wręcz przeciwnie - pójdą w górę i to dużo - INWESTOWAĆ !!!!!!!!!!!!!


    hmmm... większość, w tym numizmatycy zawodowi, twierdzą co innego... że jak wejdziemy do euro to NG itp będą warte tylko dla kolekcjonerów...

    a tak naprawdę jak będzie to nie wiedzą nawet najwięksi mędrcy... sam ostatnio robiąc spis monet z PRL i \"złomu\" z tamtych lat zaniemówiłem z wrażenia, jak zobaczyłem ile warte są niektóre z nich


    Dokałdnie nie da się przewidziec co będzie w cenie a co będzie \"bezwartościowe\". Ja przypuszczam, ale to tylko przypuszczenia, ze po wejściu do strefy euro moze do łask wrócic PRL.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 2 miesięcy temu #1057

    aha no to dzieki bardzo za wpisy ale tak przy okazji ile wyszło monet z okresu PRL-u, a ile wyszło monet Euro jak wiecie to piszcie!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 1 miesiąc temu #1715

    A wiecie co było np. w Niemczech po wejściu do Euro. Czy marki kolekcjonerskie spadły na wartości czy odwrotnie. To samo jeśli chodzi o Francję i inne kraje europejskie ,które już zmieniły walutę. Bardzo mnie interesuje jak to było w innech krajach bo można by przypuszczać że u nas może być podobnie.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 1 miesiąc temu #1716

    Marki kolekcjonerskie po wejściu do unii monetarnej spadły
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 1 miesiąc temu #1910

    no dobrze marki spadły A co by było gdyby Polska nie weszła do strefy Euro??? w końcu to zależy jak zagłosują ludzie na referendum
  • Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 1 miesiąc temu #1912

    .....i od tego jak NBP będzie rządził polską gospodarką i finansami, ja mysle, ze wejście do strefy jest niuniknione i nastapi to w niedługim czasie. NBP zaczęsło prowadzic cyklicznie wykłady na temat euro, korzyści i zagrożen, rozpoczyna sie akcja informacyjna dla ludności
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 1 miesiąc temu #2013

    Senwik napisał:
    no dobrze marki spadły A co by było gdyby Polska nie weszła do strefy Euro??? w końcu to zależy jak zagłosują ludzie na referendum


    Niestety to nie zależy od ludzi, Polska musi przyjąć euro. Zobowiązała się do tego w momencie wstąpienia do UE
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 1 miesiąc temu #2018

    arszeniko napisał:
    Senwik napisał:
    no dobrze marki spadły A co by było gdyby Polska nie weszła do strefy Euro??? w końcu to zależy jak zagłosują ludzie na referendum


    Niestety to nie zależy od ludzi, Polska musi przyjąć euro. Zobowiązała się do tego w momencie wstąpienia do UE


    arszeniko musze się z tobą niezgodzić. Wejście do strefy Euro nie jest obowiązkowe. Przykładem jest Wielka Brytania, Dania, Szwecja (:P:P:P)... Te kraje mimo że są w UE, Euro nie przyjęły i nie mają zamiaru przyjąc. W tej sprawie najczęsciej głos mają ludzie, którzy w Polsce nie są zbyt przychylnie do Euro nastawieni. Jednak w naszym przypadku jestem wręcz pewny że rząd zrobi wszystko by Euro u nas było :D:D<br><br>Edytowany przez: Robcio89, w: 2008/03/20 23:34
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 1 miesiąc temu #2026

    Robcio89 masz racje, że Wlk. Brytania i niektóre kraje nie wprowadziły euro, ale w przypadku Polski tak nie będzie. My się zobowiązaliśmy do wprowadzenia euro podczas negocjacji z unią i w momencie podpisywania różnych traktatów. Więc żadnego referendum nie będzie, musimy spełnić odpowiednie wymagania. Jeśli to zrobimy to rząd wprowadzi euro i już.

    P.S Norwegia nie należy do Unii :)
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat, 1 miesiąc temu #2060

    Aha, dobrze wiedzieć :D A co do Norwegi to dałem plame przyznaje :D Myślałem o Szwecji a pisałem o Norwegii :P:P:P
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:inwestować czy nie? 16 lat temu #2643

    Ponizej umieszczam filmik, ktory powinien rozwiac watpliwosci poczatkujacych numizmatykow, czy inwestowac w monety.


    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:inwestować czy nie? 15 lat, 4 miesięcy temu #8921

    Piękny marketing. Pokazali kilka monet, które wzrosły niesamowicie, więc obraz się rysuje taki, że wystarczy kupić monety i za jakiś czas mamy zyski rzędu kilkuset procent.
    To nie dziwię się, że było takie zainteresowanie numizmatyką po takich programach. Sam z resztą się zainteresowałem tym jako inwestycją po artykule w Forbes. Była ta sama Pani co w tym filmie i co nie powinno dziwić - te same monety :)
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.34 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information