Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Seria "Młode zwierzęta"

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu #10323

    Ostatnio znalazłem na allegro numizmat z jaszczurką,
    www.allegro.pl/item608289795_a_mloda_jas...ennicy_polskiej.html

    Co sądzicie o tej serii, czy ma szansę na jakikolwiek sukces, czy jest to chwyt marketingowy w stylu żetonów Skarbca Mennicy Polskiej?
    • Modsog
    • Modsog

    O:Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu #10324

    Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że będzie na to taki sam popyt jak na układ słoneczny czy dinozaury ze Skarbnicy. IMHO Mennica chce pojechać na popularności "zwierząt", a jak się jej to uda to boję się, że doczekamy serii "Młodzi królowie" etc.... Miłośnicy i tak kupią.
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu #10329

    Zgadzam się z przedmówcą, widziałem te monety i nawet było tam stwierdzenie , że to znakomite uzupełnienie serii z dorosłymi osobnikami NBP-u. Osobiście nie zajmuje się zbieraniem tego typu żetonów, medali itp., itd. Szkoda pieniędzy lepiej zainwestować w coś starszego choćby z II RP.
  • O:Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu #10330

    rynek numizmatyczny jest nieobliczalny, wiele osób zaczyna poza monetami zbierać także medale i numizmaty, więc nie przekreślałbym do końca tej serii.
    • Offline
    • Oklaski: -1

    O:Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu #10331

    Te stare monety przetrwały już tyle wojen, okupacji i zmian walut, że praktycznie nie ma szans by znacznie straciły na wartości. A co będzie za 20 lat z tymi "medalikami" - nikt tego nie wie.
  • O:Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu #10334

    tu masz rację, ale nie wszystko kupuje się z myślą o pustej inwestycji, bo wtedy hobby traci dużo na znaczeniu.
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu #10338

    ale fajnie byloby zeby kolekcja byla wymienialna na gotowke, jest to praktyczne podejscie do sprawy i przy przekazaniu potomnym moze sie przydac, inaczej jest to troche sztuka dla sztuki, aczkolwiek jak kto lubi, mlodym zwierzetom nie wroze sukcesu, dodatkowo troche bezczelnie sugeruja zwiazek ze zwierzetami nbp
    • Modsog
    • Modsog

    O:Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu Ostatnio zmieniany: przez . #10340

    Bo one faktycznie mają związek z 'dorosłymi' zwierzętami jak to ktoś wyżej napisał. Sprawdziłem i widzę :D Ciekwai mnie tylko czy będą flashbacki np do sokoła, wilka itd czy Mennica będzie je wydawać z następnymi monetami.
    A po co Ci możliwość wymiany na gotówkę? :silly: (dla nmie jet to równowartość 'dorosłych' 20-złotówek) Na gotówkę możesz 2zł GN wymienić a nie to. Poza tym jak już od czego jest ebay czy allegro?
    • Offline
    • Oklaski: 119
    Nemo est mortalium, qui sapiat omnibus horis
    TPZN nr 46
    forum.tpzn.pl/index.php

    O:Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu #10341

    Z tego co wiem wilczki mają być bodaj następne. W sumie wygląda to ciekawie (podoba mi się pisklę orła obok godła), ale wolałbym żeby na ten pomysł wpadło NBP i wypuściło w nakładzie do 40 tys. szt. max. Wiem, że to marzenia, no ale...
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu #10344

    dla mnie jest to taki sam zwiazek jak adidasa z adidosem, a w zdaniu ze dobrze aby kolekcja byla wymienna na gotowke (i to szybko) mialem na mysli min allegro ale kiedy sprzedajac zwierzeta nbp (mimo kosmiczego nakladu) mam pewnosc sprzedazy bez strat (a nawet z zyskiem) to spore watpliwosci budza mlode zwierzata
    • Offline
    • Oklaski: 9

    O:Seria "Młode zwierzęta" 15 lat temu #10346

    a i wydaje mi sie ze czesc nieswiadomych ludzi kupi ten medalik przekonana ze nabywa ta 'slawna jaszczurke, o ktorej wszyscy mowia i sie nia ekscytuja'
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.20 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information