Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: HITY 2009

    • Offline
    • Oklaski: 6

    HITY 2009 15 lat temu #10377

    za sobą mamy juz pierwszy kwartał 2009 a wg mnie tylko na husarzu można było oko zawiesic...bo reszta to bieda, ale co szykuje nam NBP w pozostałych 3 kwartałach? oczywiście jszczurka zielona!! przepiękny wizerunek zarówno w wersji silver jak i GN choc wydaje mi sie ze jej cena tak szybo spadnie jak wzrośnie daje jej 3 tyg czasu po emisji,potem cena bedize leciec na łeb.Jestem przekonany o sukcesie "25. rocznicy śmierci księdza Jerzego Popiełuszki" coraz głosniej sie mówi o tym odważnym Polaku, zwłaszcza ze niedawno mieliśmy okazje oglądac o Nim film,drugi mój typ to "Czesław Niemen " wiielka gwiazda ma mase fanów i myśle ze to walnie przyczyni sie do wzrostu wartośc tak jak to ze artysta juz zmarł.3 typ ale juz mnie j pewny to"Polacy ratujący Żydów " również głośno ostatnio na ten temat
    czekam Panowie na wasze obiekcje :)
    • Eothain
    • Eothain

    O:HITY 2009/ KITY 2009 15 lat temu #10378

    Ciekawie będzie się, mam nadzieję, prezentowała moneta upamiętaniająca wybuch II Wojny Światowej.
    Panie też moga się wypowiadać ;)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:HITY 2009 15 lat temu #10380

    Husarz i J.Zielona. Ciekawi mnie wygląd monetki Wrzesień 1939, choć wydaje mi się też interesujący TOPR (spory potencjał krajobrazowy) aczkolwiek i to można popsuć. Czas pokaże.:-)
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:HITY 2009 15 lat temu #10381

    przepraszam za mój męski szowinizm :unsure: oczywiście Panie rónież zapraszam do dyskusji ;) czekawe czy na IKM znajdzie sie jakaś kolekcjonerka ;)
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:HITY 2009 15 lat temu #10383

    a wracając to monetki Wrzesien '39 to masz racje okrągła 70rocznica moze zrobic swoje
    • Offline
    • Oklaski: 1

    O:HITY 2009 15 lat temu #10384

    Mam taką nadzieję że i piękna płeć jest wśród Nas :)
    • Offline
    • Oklaski: 6

    O:HITY 2009 15 lat temu #10385

    niedawno przeglądałem pewne numizmatyczne forum, którego adminem była kobieta i nieźle wymiatała, z rękawa sypała takimi informacjami ze wszyscy dębieli!była niekwestionowanym guru na forum, w końcu numizmatyka nie MobileKing nie tylko dla mężczyzn :P :laugh:
    • Eothain
    • Eothain

    O:HITY 2009 15 lat temu #10386

    A i na serwisach aukcyjnych, nie robiąc reklamy, alle i tak wszyscy pewnie wiedzą o który chodzi ;) , kupowałem wiele pięknych monet od kobiet. (Czy równie pięknych nie wiem, bo przesyłka listownie, ale pewnie tak) :)
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information