Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kosmiczne nakłady-w co inwestowac?

  • Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1097

    Nakłady Sybiraków powaliły wielu na kolana. Jest bardziej niż pewne, ze kolejne monety w 2008 roku będa miały podobne nakłady. Plany inwestycyjne 2008 powoli topnieja. W co więc inwestowac obecnie? Nie chce tutaj nauczac ani kierowac, chce przedstawic tylko swoje zdanie. MOżecie się z nim zgodzic lub nie.
    Otóz widze trzy kierunki i trzy wyjścia wyjścia.
    -powrót do monet PRLu, gdzie zarówno monety kolekcjonerskie jak i okolicznościowe maja bardzo niskie nakałdy.
    -Monety IIIRP tzw gnioty, które sa obecnie niegrodie i przy ich nawet kilkuprocentowych wzrostach można zyskac o wiele więcej aniżeli przy wzrostach cen monet drogich.
    - no i to co obserwujemy ostatnio. Wzrost zainteresowania monetami zagranicznymi. Nakałdy sreberek wielu krajów są niższe, niż złotych monet w POlsce.
    • Offline
    • Oklaski: 3

    Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1106

    Masz rację że obecnie sreberka wychodzą już w nakładzie ponad 100 tys. a jednak można je kupić. Wiadomo że ta inwestycja będzie się zwracała dłużej. Sreberka zagraniczne to bardzo dobry pomysł zwłaszcza te ze wschodu.
  • Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1121

    wiele portali spowrotem wprowadziło do oferty abonamnety na 2008 rok, a dlaczego??? Bo zdają sobie sprawę, że więcej zarobią na tym, że te abonamenty sprzedadzą, aniżeli na monetach. Nakłaady zabijają i tylko w ten sposób mogą uratowac się przed plajtą. Ja 2 dni temu w tym amoku dokupiłem 2 abonamenty na 2008 cho już 3 miałem. Ale z tych dwóch będe rezygnował bo te pieniądze wolę zainwestowac w monety starsze, któych nakłady są 2x mniejsze niż monet z 2008 roku.

    To tylko kwestia 3-4 tygodni, jak owe gnioty o których pisałem w regularnych aukcjach przekroczą 100zł.

    www.katalogmonet.pl/inwestowanie/czy_na_...eszcze_zarobia_.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1137

    Piotr_k84 napisał:
    wiele portali spowrotem wprowadziło do oferty abonamnety na 2008 rok, a dlaczego??? Bo zdają sobie sprawę, że więcej zarobią na tym, że te abonamenty sprzedadzą, aniżeli na monetach. Nakłaady zabijają i tylko w ten sposób mogą uratowac się przed plajtą. Ja 2 dni temu w tym amoku dokupiłem 2 abonamenty na 2008 cho już 3 miałem. Ale z tych dwóch będe rezygnował bo te pieniądze wolę zainwestowac w monety starsze, któych nakłady są 2x mniejsze niż monet z 2008 roku.

    To tylko kwestia 3-4 tygodni, jak owe gnioty o których pisałem w regularnych aukcjach przekroczą 100zł.

    www.katalogmonet.pl/inwestowanie/czy_na_...eszcze_zarobia_.html
    Mam nadzieje ze sie mylisz,bo mam zamiar w najbliższym czasie nabyć kilka tzw gniotów,a teraz ich cena jest bardzo atrakcyjna
  • Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1141

    To lepiej się spiesz, powaznie mówię, inwestorów zniechęcają ujawnione nakłady sybiraków i rocznicy marca.
    Łaski czy zakończenie wojny to nakłady 50% niższe niż monet z 2008 roku, a nie zapowiada sie na to aby kolejne monety wybijali w niższych nakładach.
    Ja tez dopiero za jakiś tydzień, będe mógł dokupic do kolekcji kilka monet z \"Gniotów\" i mam nadzieje, ze załapię sie jeszcze na cenę obecną. :)
    Pozdrawiam i zyczę nam obywu abysmy się na tę \"propocyjną\" cenę załapali, hehe
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1198

    kupilem jedna galczynskiego i zakonczenie wojny ;))
  • Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1202

    to inwestycja czy kolekcja:):)???
    A tak powaznie widac obecnie na większości monetach duża korekte. NIekórzy pisza o krachu rynku. Nie nazwałbym tego krachem .Po wielkich wzrostach monet, przyszedł czas na duża korekte. Były duże wzrosty jest duża korekta:) Ale jeśli NBP utrzyma nakąłdy ponad 100.000 to starsze monety będa powoli ale stabilnie pieły sie w górę. Sam kupiłem jakiś czas temu trochę \"gniotów\" bo wiem, że dadza. na sobie zarobic.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1290

    Możecie polecić kilka \"gniotów\",w które warto zaiwestować ?
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1291

    katerin7 napisał:
    Możecie polecić kilka \"gniotów\",w które warto zainwestować ?
    Ja bym ci polecił Ignacego Domejko ,Zakończenie II Wojny Światowej i Dzieje Złotego Nike
    • warszawa_24
    • warszawa_24

    Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1294

    A ja Gałczyńskiego i Powsatnie Warszawskie.
  • Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1298

    bezapelacyjnie
    zakończenie wojny
    Gałczyński
    Statut łaskiego (ten nowszy, a nie ten stary:) ).
  • Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1303

    Zauważyłem, ze niektóre monety już pezystopowały. 60 rocznica zakończenia wojny zatrzymała sie w granicach 68-70zł i w tej cenie zaczyna dośc ładnie schodzic. Oznacza to, ze korekta dla tej monety chyba się zakończyła, zobaczymy jak skończą się dziś aukcje z ta monetą, oraz z monetami innymi.
    Podobnie jest ze Statutem łaskiego i Gałczyńskim, ze w granicach 67-70zł jest w dośc dużych ilościach wykupywany. Więc może będzie lepiej:)<br><br>Edytowany przez: piotr_k84, w: 2008/02/22 17:06
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1314

    raczej! :)
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1334

    Nawet starsze staniały podaję przykład:
    www.allegro.pl/item313956265_katyn_miedn...40_20_zl_1995r_.html
    A jeszcze pod koniec roku chodziła za ponad 500
  • Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1336

    Praktycznie każda z monet zaliczyła spadek podczas tej korekty. Ja przed emisją sokoła sprzedawałem Koreę-Japonię po 365zł za sztukę a dzis 250 z kawałkiem allegro.pl/item315151946_korea_japonia_1...tynem_mennicza_.html
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1641

    a ja doszedlem do wniosku ze NBP samemu wbija sobie noz w plecy!
    od jakiegos czasu lazi mi mysl po mojej glwowie! jestem ciekaw jakie naklady bede w 2009 roku ;D oj...

    pozdrawiam!
  • Odp:Kosmiczne nakłady-w co inwestowac? 16 lat, 2 miesięcy temu #1644

    Sa dwa wyścia, jsli pomino nakaldów monety beda szybko znikały z banków to nakaldy pozostana takie same. jesli natomiast będa sie o nie potykali miesiącami w NBP to jest szansa na zmniejszenie tych nakładów.
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.29 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information