Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Krach czy korekta???

  • Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1337

    Co sądzicie, te spadki monet, któe obserwujemy w osttanich dniach to krach czy tylko korekta (bardzo duża korekta):).
    Ja widze, ze powoli rynke sie stabilizuje i nie wykluczone, ze niedługo przyjda kolekjne wzrosty. Oby tylko nie tak drastyczne, bo te anomalie nie sa zbyt dobre
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1370

    wg mnie jest to korekta i wycofuje sie z ostatnich moich stwierdzen ze to krach! jak widac superoffcy inffesto(ż)y widza ze to na kruciutenka mete zyski! nbp tesh wg mnie nie bedzie tworzyc kosmicznych nakladow w najblizszym czasie. Tak jak pwoiedziales bedzie sie stabilizowac no ale kto wie co los czarodziej przyniesie! ale wielkie dzieks sympatyczny kolego! namowiles mnie na kupno galczynskiegi i zakonczenie II wojny ;) powiem szczerze ze numizmatyka zaczalem sie iteresowac po kupnie korzeniowskiego! to jest great hobby!

    zas druga strona to pewnie zyski z tych monet! hmmm ja mysle przyszlosciowo na dluga ale to dluga mete wiec... :D

    pozdrawiam cieplo!
    • Offline
    • Oklaski: 1

    Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1380

    Moim zdanie ten nagły spadek cen uderzył tylko i wyłącznie w napaleńców którzy np kupowali sokoła w zeszłym roku od sierpnia do grudnia nawet po 450zł.

    Także napaleńców na abonamenty którzy płacili sporą kasę aby zapisać się na nie. (teraz kilka sklepów oferuje za darmo a nawet jak się kupi większą ilość poniżej ceny emisyjnej)

    I Ci którzy płacili za monety kilka stówek gdzie jeszcze przez wakacje można było kupić za np 70-120zł. (Dożynki, Noc Świętojańską itp.)

    Ci co się coś więcej znają nic nie stracili a biznes dalej się będzie kręcił przy tym zainteresowaniu.
  • Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1396

    Tomas tak, to jest naprawdę fajne i rozwijające hobby. Ja zaczynałem jako typowy inwestor a dziś łącze przyjemne z pożytecznym. Gałczyński o Wojna to dośc dobry wybór. Sam mam kilka sztuk wojny, leżą sobie spokojnie w szafie i czekają na lepsze czasy.
    • Offline
    • Oklaski: 3

    Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1483

    Spadek cen mnie ucieszył bo udało mi się zdobyć kilka starszych monet po niższej cenie. Teraz ci co chandlują monetami w ilościach dziesiątek- setek sztuk dostają po kieszeni. Wcale ich nie załuję!!!!
  • Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1484

    zarobili już dosyc teraz czas na sprawiedliwośc:). Swoją droga to musiało kiedys nadejśc, bo tak drastyczne wzrosty cen były anormalne
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1495

    ktore sklepy sprzedaja abonamenty za 0zł jestem zainteresowany zakupem 2szt
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1499

    hmmmmmm abonamenty za 0zl ?? ciekawe? ;D

    pozdrawiam!
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1513

    Uważam że ta korekta jest zdrowa i potrzebna. Po prostu rynek musi sie unormować. Ceny były sporo zawyżone.
  • Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1515

    oczywiście masz rację, to że bańka pęknie było pewne pytanie tylko było kiedy.
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1530

    mam nadzieje ze ta korekta zmusi NBP do nie podnoszenia nakładów kolejnych monet - sybiracy będą zalegać w NBP
    to sie może opanują. Oby.
  • Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1533

    Mam taka nadzieję, jak będa się o pudła z tymi monetami potykac w NBP to może pójda po rouzm do głowy
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1536

    Piotr_k84 napisał:
    Mam taka nadzieję, jak będa się o pudła z tymi monetami potykac w NBP to może pójda po rouzm do głowy
    Jak to sie mówi \"Chytry dwa razy traci\".Jak sie skują na Sybirakach ,to nie powinno już być w tym roku takich kosmicznych nakładów .Chyba ze inwestorze i spekulanci znowu zaczną sztucznie zawyżać ceny.
  • Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1545

    ..... i wtedy 130 tys. będzie niskim nakładem :)
    Ja myślę, ze jedynym rozwiązaniem jest wywożenie naszych monet do Niemeic, gdize numizmatyka tez jest dośc popularna
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Krach czy korekta??? 16 lat, 2 miesięcy temu #1602

    no i stalo sie! na allegro widac jak inwestorzy stoja ze swoimi monetami i abonamentami! ;D garsta ludzi kupuje! heeheeheheh co oni pozniej z tym zrobia? a nbp...!? ;)

    pozdrawiam !
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.26 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information