Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: 40 rocznica marca 68

    • Offline
    • Oklaski: 0

    40 rocznica marca 68 16 lat, 2 miesięcy temu #1512

    witam Wszystkich
    drodzy forumowicze mam takie pytanie czy orientujecie sie moze czy warto zainwestowac i kupic wieksza ilość srebrnej monety 40 rocznicy marca 68 . czy moze szacujecie jaka moze byc cena w pozniejszych dniach po emisji na aukcjach internetowych i wogole czy zainteresowanie bedzie spore. dodaje ze swoje hobby numizmatyczne dopiero zaczynam - stad takie pytania.
    dziekuje za porady
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:40 rocznica marca 68 16 lat, 2 miesięcy temu #1514

    inwestycja hmmmm... na dluzsza mete ale to dluzsza - sam naklad ja zabija ;D

    rocznica podoba mi sie bardziej nish sybiracy z cyrkonia no ale...
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:40 rocznica marca 68 16 lat, 2 miesięcy temu #1519

    nwłasnie o tym równiez myslałem ale idac tropem srebrnego sokoła 20 zł. mozna wywnioskowac ze moze by i warto. nakład sokoła był wiekszy niz rocznicy a sokół poszedł o kilka set procent w góre.
    dziekuje za zainteresowanie
    pozdrawiam przemek
  • Odp:40 rocznica marca 68 16 lat, 2 miesięcy temu #1524

    jeśli monety będa startowały od emisyjnej na aukcjach a nie odwrotnie jak było z sokołem, to cena w przeciągu dłuższego okresu czasu może wzrastac powoli
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.27 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information