Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pytanie

    • Offline
    • Oklaski: 0

    Pytanie 16 lat, 1 miesiąc temu #1735

    Witam, proszę o pomoc, otóż mam całe pudełko bankowe(80sztuk) 60 rocznicy marca zakupione po 73zł za sztukę. Pytanie moje, czy sprzedać prędko póki nie stracę, czy jednak przetrzymać mimo dużego nakładu?
  • Odp:Pytanie 16 lat, 1 miesiąc temu #1743

    Po emisyjnej powinno pójśc zawsze, (sa oczywiście dostepstwa od reguły). Jako inwestycja to pomysł wg mnie mało trafiony
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Pytanie 16 lat, 1 miesiąc temu #1744

    Właœnie problem wtym, że monety miałem zamówione w banku już rok wczeœniej, no niestety stało się jak się stało, czyli zwiększono nakłady. Jak myœlicie czy nakłady pozostałych monet zostanš również zwiększone? Może sš jakieœ petycje i pisma do nbp w sprawie nakładów? Dziękuję za odpowiedŸ.
  • Odp:Pytanie 16 lat, 1 miesiąc temu #1745

    Jest zapewne pisane dziesiątki listów do NBP, ale nakałdy takie jakie są sądze, ze zostaną utrzymane jeszcze 2-3 emisje. NO może przy emisji Kazimierza DOlnego trochę sfolguja, mają byc zapisy internetowe, ale mma nadzieję, ze nie utłuką tyle ile zamówień będzie ale mają pewien pułap.
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp:Pytanie 16 lat, 1 miesiąc temu #1750

    troche sprzedaj a troche se zostaw numizmatyka jest nieprzewidywalna
    • Offline
    • Oklaski: 46
    --
    Numizmatyczne pozdrowienia
    Bartosz Błądek
    Zobacz! Jesteśmy na Facebook.

    Odp:Pytanie 16 lat, 1 miesiąc temu #1777

    Ja myślę, ze NBP zmniejszy nakłady kolejnych monet których nakładów jeszcze nie ogłosiła - lepszy dla nich interes jest sprzedać 80 000 sztuk w całości niż wyemitować 130 000 i zostać z połową.
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.16 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information