Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup

Polecamy

skup monet
skup monet
Numizmatyka
Sklep numizmatyczny
Monety
monety skup
Witamy, Gościu
Użytkownik: Hasło: Zapamiętaj mnie
Przeglądasz:
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Inwestowanie w platynę

    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Inwestowanie w platynę 12 lat, 9 miesięcy temu #23788

    Witam:)

    W związku z zainteresowaniem pewnej grupy osób inwestowaniem w metale szlachetne, kilka miesięcy temu postanowiłem podjąć ten temat. Nasza szanowna koleżanka - Valkiria - założyła swego czasu wątek, który dotyczył złota. Skoro ten temat wywołał zainteresowanie określonego grona osób odwiedzających nasz portal (a tak chyba można stwierdzić, skoro zanotował on już blisko 5000 wejść), doszedłem do wniosku, że warto założyć nowy, który będzie dotyczył platyny. Wątek o złocie dość mocno się rozrósł, więc lepiej będzie, gdy kolejny kruszec będzie miał swoje miejsce.
    Platyna to kolejny po złocie i srebrze metal szlachetny, który zainteresował inwestorów, mało tego również jest związany z numizmatyką.
    W najbliższym czasie, pod adresem podanym w moim podpisie, ukaże się seria artykułów poświęconych właśnie temu kruszcowi. Na początek pojawi się tekst zawierający pewne podstawowe informacje oraz takie, które są istotne dla fundamentalnej oceny tego metalu. Mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani tym tematem znajdą przynajmniej kilka ciekawych kwestii związanych z tym w sumie unikalnym choć drogim kruszcem.
    Wszystkich zwolenników a i przeciwników zapraszam do lektury tego jak i następnych odcinków:)
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Inwestowanie w platynę 12 lat, 9 miesięcy temu #23825

    Witam,

    Obecnie zauważalne spowolnienie w czołowych gospodarkach świata i tragedia w Japonii, niezbyt korzystnie wpływają na wycenę platyny. Wiele metali szlachetnych oprócz walorów inwestycyjnych znalazło zastosowanie w przemyśle. Platyna i pallad mają dość szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym. Z tego też powodu każde problemy w gospodarce i ograniczenie popytu mogą negatywnie wpływać na ich notowania.
    Więcej na ten temat podaję w swoich komentarzach w wiadomym miejscu.
    Platyna to drogi metal i nie każdego stać na tego typu inwestycje. Jednak jest spora grupa osób, która mimo wszystko wybiera właśnie ten kruszec.

    Dla zainteresowanych, proponuję lekturę artykułu poświęconego platynie. Oto link do jego treści:
    www.bankier.pl/wiadomosc/Czarne-chmury-n...platyny-2347272.html
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Inwestowanie w platynę 12 lat, 9 miesięcy temu #23894

    Witam,
    Już wkrótce pod adresem:
    www.monetynews.pl/article/category/analizarynku
    zostanie opublikowana kolejna część dotycząca inwestowania w platynę.
    Mam nadzieję, że wszystkich zainteresowanych tekst ten zainteresuje.
    • Offline
    • Oklaski: 107
    Pozdrawiam,
    Lynx

    Odp: Inwestowanie w platynę 12 lat, 8 miesięcy temu #24202

    Witam,
    Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z nowym tekstem poświęconym oczywiście platynie. W III części znalazło się więcej informacji o charakterze fundamentalnym oraz technicznym dla notowań tego metalu.
    www.monetynews.pl/article/category/analizarynku
    • Offline
    • Oklaski: 0

    Odp: Inwestowanie w platynę 7 lat, 11 miesięcy temu #29785

    Ja bym chyba inwestowała tylko w złoto albo srebro. Jakbyście szukali jakichś nowych okazów do swojej kolekcji, to możecie sprawdzić co w ofercie ma tutaj - skup monet warszawa.
  • Strona:
  • 1
Przeglądasz:
Moderatorzy: bartek
Wygenerowano w 0.28 sekundy

Nowe zasady dotyczące ciasteczek (cookies). Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Wasze oczekiwania. W razie potrzeby można zablokować ciasteczka w przeglądarce jak to zrobić tutaj.

Akceptuję zapisywanie ciasteczek (cookie) dla tej strony:

EU Cookie Directive Module Information